دیزنی قطره یخ زده 2 در دیزنی+ سه ماه زود به کمک Housebound خانواده

دیزنی را انتشار Frozen 2 در جریان آن خدمات دیزنی+ روز یکشنبه سه ماه زودتر از برنامه ریزی این شرکت گفت: جمعه شب ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در میان گسترش coronavirus.

با تعجب فیلم دیزنی+ اول شد جریان خدمات به سرمایه گذاری در هجوم خانواده ها تمرین های اجتماعی فاصله و خود quarantining در خانه به عنوان بسیاری از فعالیت های اجتماعی و حوادث لغو شده است با توجه به coronavirus نگرانی.

“یخ زده 2 تا گرفتار مخاطبان در سراسر جهان از طریق آن قدرتمند تم پشتکار و اهمیت خانواده, پیام, که فوق العاده مربوطه در طول این زمان, و ما خوشحال می شود قادر به اشتراک گذاشتن این داستان دلگرم کننده زود با ما دیزنی+ مشترکان برای لذت بردن از در خانه بر روی هر دستگاه” مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek گفت: در بیانیه ای در مورد این تصمیم.

در یک بیانیه در مورد تصمیم گیری, Disney گفت: حرکت در نظر گرفته شده بود به “[تعجب] خانواده ها با برخی از سرگرم کننده و شادی در طول این دوره به چالش کشیدن.”

Frozen 2 در این عاقبت به 2013 متحرک پدیده یخ زده اولین بار منتشر شد در تئاتر در ماه نوامبر گذشته بود و قرار است برای تبدیل شدن به در دسترس در دیزنی+ تا ماه ژوئن. به عنوان بین المللی صنعت تبلیغات همراه با فیلم و تلویزیون صنایع در صورت تاخیر در اطراف تولید و فیلمبرداری با توجه به گسترش ویروس, جریان, خدمات, شاید بهترین راه حل مناسب برای تشویق از مقامات و بهداشت حرفه ای برای افراد و خانواده ها در خانه بمانند و عمل اجتماعی فاصله.

تصمیم می آید را به عنوان دیزنی است که در مواجهه با یک شماره بین المللی تعطیلی آن پارک و استراحتگاه در سراسر جهان و به تاخیر طبیعی آن تئاتر برنامه.

این هفته این شرکت گفت: آن را خواهد دید هر دو جهان دیزنی و دیزنی لند; این شرکت نیز تحت فشار قرار دادند اکران از این اقدام زنده فیلم Mulan که در ابتدا برنامه ریزی شده است برای اکران در سینما در 27 مارس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im