دیزنی لغو چشمگیر و Hulu را NewFront به عنوان کل Upfronts هفته می رود دیجیتال-تنها

در شروع صبح روز پنجشنبه هر رویداد مهم برنامه ریزی برای upfronts هفته در ماه مه بود که هنوز هم رفتن به جلو. در حال حاضر همه آنها لغو شده است در پاسخ به نگرانی های بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

دیزنی گفت: پنجشنبه شب بود که کشیدن پلاگین بر روی آن مه 12 در صف مقابل ارائه در نیویورک در مرکز لینکلن به عنوان به خوبی به عنوان Hulu را NewFronts رویداد در مارس 6, برنامه ریزی برای Hulu تئاتر در MSG.

“در پرتو حوادث اخیر و برای ایمنی کارکنان ما استعداد مشتریان و شرکای دیزنی تبلیغات فروش است که بازسازی آن Hulu Newfront و TWDC چشمگیر سخنرانی گفت:” دیزنی تبلیغات فروش سخنگوی. “برنامه های تولید در حال حاضر در جریان توسعه دو ستاره نکردم و نوآورانه جریان وقایع, نمایشگاه وسعت و عمق دیزنی مجموعه غنی و زیرساخت ها است. ما متعهد به بازتعریف چگونه ما را به مشتریان بهترین داستان سرایی و فرصت های تبلیغاتی. دقیق تر اعلام جایگزین ارائه برنامه خواهد شد در آینده.”

اخبار دربسته در محیط یک روز که در آن یکی توسط یکی از شرکت های رسانه ای اعلام کردند که پرتاب در حوله خود upfronts هفته حوادث و تغییر به دیجیتال-تنها ارائه.

اول ViacomCBS و NBCUniversal گفت: آنها لغو سخنرانی های خود به دنبال چند ساعت بعد با خبر که WarnerMedia/Xandr, The CW, کشف و روباه کشیده بود این پلاگین به عنوان به خوبی.

تنها راه باقی مانده رویداد هنوز هم در برنامه برای upfronts هفته است Univision هر چند که ارائه نیست در همان مقیاس گسترده به عنوان دیگر شرکت های رسانه ای است که شرکت در این هفته است.

تا به امروز هیچ رسانه ای شرکت کرده بود scrapped برنامه های خود را برای ماه مه را upfronts هفته, بزرگترین هفته چشمگیر فصل است که در آن خریداران و مشتریان از سراسر کشور فرود در نیویورک برای یک هفته از سخنرانی, کوکتل احزاب و جلسات در مورد آینده تلویزیون های نجومی.

قبلا تقریبا هر مارس در صف مقابل رویداد لغو شد به دلیل نگرانی از اپیدمی تبدیل همه گیر از جمله سخنرانی از شبکه AMC و A+E Networks. تنها سی ان ان بود قادر به نگه داشتن خود را در صف مقابل رویداد سی ان ان تجربه اما coronavirus بود فیل در اتاق است.

روز چهارشنبه دفتر تبلیغات تعاملی اعلام کرد یک جریان گزینه برای ماه آینده NewFronts حوادث با چندین مجری در حال حاضر نشان می دهد آنها را به حرکت به دیجیتال-تنها ارائه از جمله یوتیوب, مردیت و توییتر—و در حال حاضر Hulu امشب اعلام. Vudu در ضمن کاهش یافته است از NewFronts به طور کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de