دیجیتال علائم راهنمایی و رانندگی نمایش coronavirus پیام در لاس وگاس

علائم به طور معمول به معنای رله ترافیک-اطلاعات مربوط به روشن شده اند به اصرار Nevadans به امن در ایالت خاموش ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

این علائم به طور معمول نمایش پیام تایید شده توسط اداره فدرال بزرگراه برای اطلاع رسانی به رانندگان در مورد شرایط جاده, سفر, بار, کهربا و نقره هشدار رویداد ویژه اطلاعات ترافیک یا آینده بسته شدن جاده از برنامه ریزی ساخت و ساز.

پس از بحث و گفتگو با رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak دفتر نوادا بخش حمل و نقل بخش عملیات آغاز شد در حال اجرا پیام های دلگرم کننده بهداشت عمومی و ایمنی در میان رمان coronavirus بحران است.

در مارس 23, NDOT شروع ارسال coronavirus مربوط به پیام ها در برخی از 271 دیجیتال پیام آیات در دره بزرگراه در بخش منطقه 1 و یا هر چیزی در جنوب Tonopah. پیام ها عبارتند از: “شستن دست های خود را, سالم ماندن, جلوگیری از COVID-19” و “به فضای اضافی با یکدیگر و در جاده” ترویج اجتماعی فاصله.

علامت بر روی صفحه نمایش در نقطه ورود به نوادا شروع در حال اجرا پیام های آخر هفته گذشته در مورد فرماندار stay-در-خانه سفارشات و 14 روز خود قرنطینه اگر مراجعه یا بازگشت به دولت است.

“پیام اولویت باقی می ماند همان است که در اطلاعیه های خدمات عمومی به طوری که می توان آن را باطل بیشتر پیام های مهم در صورت نیاز” گفت: تونی Illia وزارت حمل و نقل می شود.

برخی از coronavirus مربوط به پیام می تواند نمایش بزرگتر از 42 فعال مدیریت ترافیک علائم نصب شده در بزرگراه بین ایالتی 15 و بخشهایی از ایالات متحده بزرگراه 95 به گفته برایان Hoeft مدیر منطقه ای کمیسیون حمل و نقل جنوب نوادا آزادراه و شریانی سیستم حمل و نقل است. که هنوز به جای.

برخی از نمونه پیام عبارتند از: “رانندگی هوشیار و یا طول کشیده” و “Buzzed رانندگی رانندگی در حال مستی.”

به آنها را بیشتر گرفتن ارزش NDOT کار کرده است به خلاق با آن پیام های مربوط به تعطیلات.

کسانی که پیام شامل سنت پاتریک روز “DUI را خالی گلدان از طلا / درایو هوشیار” و هالووین است “هالووین نزدیک است / نمی توان یک تصادف ساختگی است.”

به دنبال درگیر کردن جامعه در پیام این گروه است که با توجه به رقابت های عمومی برای ثبت نام پیام بعد از این سال.

سیگنال ترافیک تنظیمات

با دستورات غیر ضروری کارگران و دانشجویان به ماندن در خانه در نوادا حداقل تا 30 آوریل برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19, حجم ترافیک در اطراف دره لاس وگاس کاهش یافته است.

با آن RTC است تنظیم ترافیک سیگنال زمان بندی را برای عدم رانندگان در جاده ها.

RTC تکنسین در زمینه روزانه رعایت تقاطع ها و تنظیم به عنوان مورد نیاز با توجه به Hoeft.

مارس به طور معمول یکی از این بالاتر ماه برای ترافیک با توجه به Hoeft بنابراین سیگنال زمان بندی راه اندازی شد به منعکس کننده که. اما در حال حاضر بسیاری از سیگنال های ترافیک تنظیم بودن به منعکس کننده کاهش حجم.

“ما می خواهم اجرا سیگنال با فرض وجود خواهد داشت بسیاری از وسایل نقلیه وجود دارد که صبح ساعت شلوغی,” Hoeft گفت. “شاید در حال حاضر یک بعد از ظهر جمعه در حال رفتن به رفتار بیشتر شبیه یک بعد از ظهر یکشنبه و در روزهای یکشنبه ما خواهد زمان سیگنال به دسته پایین تر حجم ترافیک و این چیزی است که ما به دنبال در.”

RTC, اتوبوس, اپراتورهای رله سیگنال ترافیک پیشنهادات خود را هنگامی که آنها را روزانه خود را راه.

و اگر اعضای عمومی مشاهده یک سیگنال ترافیک است که مصرف بیش از نیاز آنها می تواند رسیدن به RTC.

رانندگان می توانند درخواست دیدن نارنجی سایت در زیر ترک-یک-بخش نظر.

“کسانی که به ما به طور مستقیم” Hoeft گفت. “ما دوست داریم به شنیدن آنچه که آنها در حال دیدن و سپس نگاه به آنچه که ما می توانید انجام دهید. ما همیشه خوش آمدید هر گونه بازخورد از مردم است.”

ارسال سوالات و نظرات به [email protected] لطفا شماره تلفن خود را. تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>