آیا برندها افتاد ویرایش Super Bowl Ads پس از کوبه برایانت مرگ ؟

فقط یک هفته و نیم پیش کشاورزان منتشر شد تیزر بازی بزرگ که شوکه آگهی دنیا با کشتن آن 104 سال طلسم آقای بادام زمینی در یک آتشین سفر جاده ای بدبختی. سوپر باول set-up ad همراه بود #RIPMrPeanut مبارزات اجتماعی است که بلافاصله در زمان خاموش در توییتر و الهام بخش بسیاری از داغ طول می کشد در monocled حبوبات.

اما پس از آن واقعی افراد مشهور—کوبه برایانت به همراه هشت نفر دیگر از جمله دختر خود را Gianna—درگذشت در یک حادثه غم انگیز که جهان را تکان داد در یک راه بسیار واقعی. ناگهان همه از یک شوخی نبود خیلی خنده دار.

در پاسخ به کشاورزان مکث آن pregame کمپین در رسانه های اجتماعی و دیگر سیستم عامل های دیجیتال. این نام تجاری را تایید می کنند که این امر اجرای Super Bowl نقطه به عنوان برنامه ریزی شده بود که گفته می شود مراسم تشییع جنازه برای طلسم.

مارک های دیگر نیز عجله تغییر برنامه: پیدایش حذف یک پارک هلیکوپتر از آن در حال حاضر منتشر نقطه تعزیر “پیر لوکس” و Hard Rock بین المللی صحنه های برش از آن Michael Bay کارگردان آگهی است که “می تواند به عنوان حساس است.”

تویوتا گفت که “از حساسیت های اخیر اخبار و رویدادهای ما تصمیم به تنظیم خلاق ما” هر چند با نام تجاری کاهش یافته است به آنچه به طور خاص آن را تغییر داده بود.

اما چقدر مارک های مسئول برای جدا کردن خود از پیش بینی نشده در زمان حوادث و در چه نقطه ای است که این نوع تاریخ و زمان آخرین دقیقه پس گرد overkill?

نگاهی متوسط از فرهنگ و تنظیم بر این اساس

با توجه به مرینگ رئیس خلاق افسر Mark Taylor, این سوالات همه وجود دارد در یک منطقه خاکستری وجود دارد اما برخی از دستورالعمل های عمومی برای شناسایی. پس از یک تراژدی “اگر یک بازاریاب چیزی ترسناک شبیه کار خود را پس از آن من فکر می کنم واضح است که شما باید تنظیم کنید و آن را تغییر دهید.”

اما نیز وجود دارد “یک نقطه که در آن ممکن است شروع به رفتن بیش از حد” گفت: تیلور. پیدایش او گفت: ممکن است ام overcorrected. “من فکر نمی کنم آن خواهد صدمه دیده اند آن را به نگه داشتن ثابت هلیکوپتر بر روی زمین فقط به این دلیل آن را تا به چیزی برای انجام با آن,” او اضافه شده است. “و من فکر می کنم مردم درک کنند که.” هر چند او نیز سریع به اشاره است که بازی آن را امن نمی صدمه دیده است یا نه.

برای Snickers, از سوی دیگر این امر بوده است به اشتباه حذف هلیکوپتر با توجه به تیلور. در آب نبات نام تجاری #SnickersFixTheWorld نقطه اوج شوخی ویژگی های یک هلیکوپتر انداختن یک غول Snickers به یک سوراخ به غذا “از نوع” جهان است.

“[هلیکوپتر] چنین بود یک بخش کلیدی از مفاهیم و رک و پوست کنده تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تراژدی” گفت: تیلور. “آن را فقط به نوع بستگی دارد که چگونه به خانه نزدیک می شود.”

با کشاورزان’ کمپین آن را کمی نزدیک تر به خانه, او گفت:, که بدان معنی است که با نام تجاری نیاز به “دما از فرهنگ به عنوان چیزهایی که اتفاق می افتد و آماده برای تنظیم.”

اما حتی پس از آن با توجه به این که کشاورزان آگهی حول محور “کارتون بادام” تیلور گفت که او فکر می کند آن را مشکوک است که بینندگان را آشکارا اتصال به فاجعه است. اما به عنوان ابر فاجعه خواهد بود قطعا معلق در هوا بیش از سوپر باول که پخش فقط یک هفته بعد هر گونه شباهت آشکار خواهد بود قابل توجه است.

اقامت معتبر و در نظر گرفتن پیام خود را

با توجه به Alixandra Barasch استادیار بازاریابی در دانشگاه نیویورک که آیا یک نام تجاری است overcorrecting در پاسخ خود را بستگی دارد که چگونه این تغییر تاثیر می گذارد آگهی پیام.

“من فکر می کنم پیدایش هوشمند بود” گفت: Barasch. “نبود overcorrecting چون هلیکوپتر نیست باید در تبلیغ برای شروع با. آن تغییر نمی کند نقطه از پیام است.”

سنگ سخت است که کمی جالب تر اینکه گفت Barasch. “این برای تلفن های موبایل مانند آن را یک شیرین کاری مبتنی بر ad.” و در صورتی که در مورد تغییر آن را واقعا می تواند تن کردن “کل نقطه ای از آگهی است.” اگر سنگ سخت در تلاش است برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک “مکان عجیب که در آن شما می شود و دیده می شود یا دیوانه همه چیز اتفاق می افتد,” آن را سخت بدانید که آیا ویرایش Michael Bay مانع است که ممکن است به یاد بینندگان از سقوط یک هلیکوپتر اجازه می دهد نقطه به حفظ معنای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>