Diageo را ویسکی مارک شیر به گذشته خود را برای کمپین های حمایت از Bartenders

عنوان شده است به خوبی مستند شده در الگوهای رفتاری (و تحقیقات واقعی) مردم در حال نوشیدن بیشتر در قرنطینه. در حالی که ممکن است کاهش ضرر و زیان برای الکل مارک آن را انجام نمی دهد بسیار برای شرکای خود در صنعت خدمات و یا برای مصرف کنندگان که در حال کار به عنوان یک نتیجه از Covid-19.

با که در ذهن بسیاری از مارک های راه اندازی طرح حمایت از bartenders, صنعت, همکاران و مصرف کنندگان هستند که از کار در طول مستند. و برای Diageo متعلق به Bulleit بوربن و تاج سلطنتی این پروژه کار بهترین زمانی که آنها ماندن و به هر نام تجاری مربوطه هویت.

Bulleit شده است دیده می شود به عنوان یک متصدی بار ویسکی گفت: Diageo را svp از آمریکای شمالی ویسکی, سوفی کلی. این یک ارزش بزرگ بوربن است که همواره در “مرز فرهنگ,” او گفت: “بسیار در راستای تجارت و فرض.”

بنابراین در تفکر در مورد Bulleit را پایه فن با نام تجاری مشغول به کار با ناهنجاری به منظور توسعه یک شیرین دل به نور نقطه ای که اذعان اتصال بسیاری از ما از دست رفته با میله توقیف.

“همه ما را از دست ندهید دیدن ما آمپول برای یک نوشیدنی کند.” هدف از این نقطه که برجسته یکی Bulleit آبخوری جدید drinking buddies (که همه اشیاء بی جان در آپارتمان او) است “فقط به مردم یک لبخند در حال حاضر و ارائه برخی از سرگرمی” او گفت:.

در علاوه بر این به نقطه Bulleit ایجاد یک Instagram سریال mixology آموزش های حرفه ای صنعت. با نام تجاری عرضه اولین چگونه به ویدیو در Jimmy Kimmel Live!, نمایشگاه لس آنجلس شکسته شاکر نوار مدیر کریستین وایزمن که توضیح می دهد که چگونه برای ایجاد یک “شناور جو خود را از” کوکتل. این بخشی از گسترده تر Diageo کمپین برای حمایت از ایالات متحده Bartenders انجمن صنفی با 1 دلار برای هر کوکتل عکس به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی با هشتگ #TipsFromHome و #DiageoDonation.

اما تاج سلطنتی بسیار متفاوت هویت نام تجاری. بسته بندی شده در آن یاد بنفش مخملی کیسه مالک سابق Seagram را معرفی صاف-نوشیدن روح در سال 1939 به عنوان یک راه به افتخار پادشاهان انگلیس که در بازدید از کانادا است که در سال. در حال حاضر آن را اغلب خریداری شده به عنوان یک آیتم هدیه با توجه به کلی. با نام تجاری تاریخچه الهام گرفته از تاج سلطنتی به ایجاد ابتکار در اطراف این ایده از “الهام بخش سخاوت” او گفت: از آنجا که بخش اصلی با نام تجاری از ابتدا.

همکاری با هنرمندان و مشاهیر مانند و کریس کایل طولانی Locash, Drumma Boy, RaeLynn, کریس لین و آنتونی راموس تاج سلطنتی سازمان سخاوت ساعت که در آن طرفداران می تواند با اتصال یک بار در هفته به شنیدن از هنرمندان است. تاج سلطنتی نیز متعهد به کمک یک دلار به $400 ، 000 نفر به USBG برای هر پست های رسانه های اجتماعی با هشتگ #GenerosityHour.

Diageo را ویسکی مارک های پیوست تعدادی از الکل برندها به دنبال راه هایی برای حمایت از صنعت خود و همکاران در حال حاضر—باد و نور و Reyka ودکا در میان برندها به کمک—راه اندازی طرح برای حمایت از رستوران ها و کافه ها است که تا به حال به تحت مستند از طریق کمک های مالی و یا تبلیغات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de