D&I TBD: نینا Kossoff در چه LGBTQ مردم می خواهید و نمی خواهید—از تبلیغات

در قسمت 3 از D&I TBD, Adweek پیوست توسط استراتژیست نینا Kossoff. در حال حاضر در کردند از موضوع با توجه به Covid-19 گیر Kossoff نشسته نام تجاری برنامه ریزی و استراتژی تیم ها در اثر پروژه های McCann Ogilvy & Mather و بربرها ،

آن را هر روز است که دو nonbinary عجیب و غریب مردم شرکت میزبان یک پادکست در مورد تبلیغات. بنابراین در بین بحث Kossoff کار در مستر پیشگامانه نام واقعی مبارزات انتخاباتی و nonbinary بهداشت و درمان و تناسب اندام پلت فرم انهایی سلامت Kossoff و میزبان مریم امیلی o’hara شوخی در مورد طالع بینی و اخلاقی quandaries کار, شرکت, شغل, در میان عجیب و غریب جامعه ضد سرمایه داری اخلاق.

Nicolette ماسون

Kossoff نیز لمس بر روی یک موضوع مهم شود: هنگامی که شما یک اقلیت در محل کار آن را آسان به دیده می شود به عنوان یک D&I مدافع به طور پیش فرض—حتی زمانی که آن را نه لزوما کار شما مجموعه ای را به انجام.

“برای بهتر یا بدتر” آنها گفتند: “از آنجا که من nonbinary فرد عجیب و غریب یک فرد غیر سفید فرد … تنوع و شمول تبدیل شده است نوع عملا نقش در طول زندگی حرفه ای من.”

اشتراک D&I TBD در اپل پادکست ها و Spotify در. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشان می دهد لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im