D&I TBD: آنجلا بنتون در دموکراتیزه کردن داده ها و تنوع AI

خوش آمدید به قسمت 4 از Adweek جدید تنوع و شمول پادکست D&I TBD. این هفته Streamlytics مدیر عامل آنجلا بنتون ما می پیوندد به بحث در مورد تنوع هوش مصنوعی, داده, کارگزاری و بیشتر.

بنتون شرکت به تازگی معرفی Clture a data-مالکیت برنامه به صورت سیاه و سفید جامعه است که کمک می کند تا مردم خود را بصورت پول در اوردن رد پای دیجیتال. اما قبل از تاسیس Streamlytics در سال 2018 ناامن را عیسی Rae یک شریک سرمایه گذار—بنتون در حال حاضر شناخته شده به عنوان بنیانگذار NewME سیلیکون ولی اولین شتاب دهنده برای اقلیت tech کارآفرینان کمک کرد که افزایش بیش از $47 میلیون دلار سرمایه است.

آنجلا بنتون مدیر عامل شرکت Streamlytics
Streamlytics

در غلاف, Benton, ریف چگونه آخرین تنوع رسوایی در گوگل نشان می دهد که چگونه صنعت فن آوری گاهی اوقات طول می کشد یک گام به عقب و همچنین به جلو در آن آهسته مارس به شمول است. او همچنین صحبت رک و پوست کنده در مورد NewME تجربه خود را با گوگل — که او می گوید: سرعت تخریب و پس از یک نیروی انسانی تغییر, در, دیجیتال, غول.

“وقتی که من آغاز شده در tech, من تا به حال این فرصت را از داشتن تعداد زیادی از داخلی قهرمانان در بسیاری از این فناوری بزرگ شرکت” بنتون می گوید. “این که آیا شما در حال تلاش برای استخدام و یا دریافت بودجه … بسیاری از اوقات آن را داخلی قهرمانان هستند که منجر به راه است. و اگر کسانی که مردم از زمینه های متنوع آن را واقعا می تواند تاثیر کسب و کار در مرئی بلکه مخل راه.”

اشتراک D&I TBD در اپل پادکست ها و Spotify در. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشان می دهد لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de