توسعه دهندگان می توانید شروع به یکپارچه سازی داستان اسنپ چت به برنامه های خود را

توسعه دهندگان می توانید شروع به ترکیب داستان اسنپ چت به برنامه های کاربردی خود را زیر روز سه شنبه علاوه بر این از برنامه داستان به ضربه محکم و ناگهانی کیت مجموعه ای از ابزار.

ضربه محکم و ناگهانی, Inc. گفت: برنامه داستان را قادر خواهد ساخت تا توسعه دهندگان به اهرم Snapchat فناوری و جامعه از 218 میلیون نفر از مردم که برای باز کردن برنامه دوربین هر روز به منظور ساخت یک محتوای اکوسیستم و رانندگی تعامل در سیستم عامل مربوطه آن.

کاربر در سمت Snapchatters می توانید به اشتراک گذاری محتوا از داستان های خود را به سیستم عامل های دیگر و جوامع تعلق دارند و آنها همچنین می توانید انتخاب کنید برای به اشتراک گذاشتن محتوا به آن مقصد دیگر اما نه با دوستان خود در اسنپ چت.

ضربه محکم و ناگهانی تاکید کرد که کاربران اطلاعات دموگرافيک و دوستان لیست مشترک با توسعه دهندگان شخص ثالث.

این شرکت همچنین ارائه جزئیات در برخی از برنامه های که در حال استفاده از برنامه داستان در اجرای:

برنامه داستان را به شما به نظر می رسد در مشخصات میله از همه کاربران که با اتصال Hily به اسنپ چت و Hily کاربران را ببینید یک پاپ آپ بنر آموزش آنها را چگونه به استفاده از ویژگی های جدید. Snapchat لنز و فیلتر را می توان به اضافه Hily را در داستان است.

سفارشی داستان اسنپ چت هم اکنون می توانید اضافه شود به Octi واقعیت افزوده پروفایل. Snapchatters می توانید ارسال جرقه بزند از طریق من Octi داستان گزینه در Snapchat برنامه و آن داستان را به طور خودکار به نظر می رسد به عنوان کاشی در Octi علیرضا کمربند.

تیم ملی کاربران می توانند شرکت-پخش داستان اسنپ چت در طول تماس های ویدئویی و آنها می توانید ببینید داستان در پروفایل یکدیگر از طریق تیم ملی عمومی اتاق.

و Triller جامعه به دست اورد دسترسی به داستان اسنپ چت از مورد علاقه خود را به سازندگان و دوستان است.

ضربه محکم و ناگهانی گفت: آن اضافه شده بیش از 150 برنامه شریک یکپارچگی از طریق ضربه محکم و ناگهانی کیت در طول سه ماهه چهارم سال 2019 و 14 برنامه های ایجاد شده توسط شرکای آن ترک خورده بالا 100 برنامه های رایگان در فروشگاه App آیتونز در ایالات متحده در طول آن دوره زمانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>