دویچه بانک های خطر ناک پیگیری سود

در سال 1999 در آلمان colossus دویچه بانک آماده شد برای به دست آوردن بانکداران اعتماد. این خرید را به دویچه جای پایی در ایالات متحده و به طور چشمگیری گسترش سرمایه گذاری کسب و کار بانکی. به قیمت 10 میلیارد و بزرگترین تصاحب یک بانک ایالات متحده آمریکا در تاریخ است. آن را به دویچه یکی از بزرگترین موسسات مالی در جهان است. اما یک مشکل وجود دارد.

تیره برج: دویچه بانک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یک داستان حماسی از تخریب توسط دیوید غنی سازیسفارشی, خانه, 416,,, صفحات, $29.99

که ماه فوریه در شهر نیویورک حسابرسی Alan G. Hevesi اعلام کرد او می خواهد سعی کنید برای جلوگیری از ادغام تا دویچه بانک به درستی حل و فصل ادعا می کند توسط بازماندگان هولوکاست بود که این بانک همدستی در جنایات جنگی نازی ها. در دوران حکومت نازی ها در آلمان بانک تا به حال در میان چیزهای دیگر تسهیل فراملی فروش طلا به سرقت رفته از یهودیان که تزریق ماشین جنگی نازیها با پول نقد. برای چند دهه, بانک موضع رسمی شده بود به بازی کردن و یا انکار آن دخالت. اما بانکداران اعتماد ادغام شد بیش از حد مهم است و بیش از حد بالا مشخصات.

و پس از آن بود که دویچه بانک رئیس Rolf-ارنست Breuer اظهار داشت: “ما عمیقا تاسف بدبختی و بی عدالتی رنج می برد و … ما اذعان به این بانک مسئولیت اخلاقی و معنوی.” جهان-تاریخی طنز بود که—فقط به عنوان دویچه بانک اعتراف به داشتن یک بار شده است پیچیده جنایی سازمان ادغام را به یک کل جدید عصر از تخلف یک موج جزر و مدی از تخلفات آنقدر بلند است که این امر نه تنها به شدت کاهش قرن بانک اما یک بار دیگر upend جغرافیای سیاسی سفارش. این داستان موضوع David غنی سازی را تیز جدید کتاب برج تاریک: دویچه بانک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یک داستان حماسی از تخریب.


غنی سازی است که سرمایه گذاری سردبیر نیویورک تایمز یک روزنامه نگار که دارای تخصص در جهان-پوشا گزارش حمایت عمیق دسترسی به آرایه ای از شخصیت های زنده. آخرین کتاب این عنکبوت شبکه, شد, دقت در گزارش داستان احتمالا مبتلا به اوتیسم در مرکز یک اتفاقی توطئه جهانی به دستکاری نرخ Libor. در تاریکی برج او نمی تمرکز بر یک شخصیت اما به جای آن طول می کشد در پیچیده تر وظیفه پروفایل کل سازمان که اشاره او به عنوان یک “جنایتکار سازمانی.” او یک پرتره از یک بانک است که در طول تاریخ آن—در از جان گذشته بی پروا تلاش برای نصب خود را به عنوان یک بازیکن جهانی—بارها و بارها تبدیل به تقلب پول شویی و جرایم دیگر می باشد.

غنی سازی راه اندازی کتاب با حماسه هنری Villard یک سابق راه آهن سرمایه دار خیلی مهم در ایالات متحده آنها دویچه bankrolled در 1880s. آن را یک دوره سریع جهانی شدن و بانک های اروپایی مانند دویچه می خواستم یک قطعه از رشد بازار جهانی برای راه آهن اوراق بهادار. این گرسنگی ساخته شده آن را آسان برای Villard به فروش خود را به عنوان یک مالی جادوگر زمانی که او نمی شد. اولین شرکت از جنوب اقیانوس آرام به سرعت تبدیل شد حد و سپس سقوط تقریبا کشیدن دویچه کردن با آن است. Villard پایه برای یک لحظه به سادگی داستد خود را خاموش و خواسته به قرض گرفتن پول بیشتر. بدون توضیح دویچه پیروی تنها به سوخته دوباره زمانی که راه آهن سقوط کرد. آن را بی پروا وام.

به مراتب بیشتر ننگین و گیرایی را دنبال کنید. زمانی که نازی ها اولین بار در زمان قدرت را در آلمان در دهه 1930 دویچه بانک در تامین مالی نظام رشد داشته است. اما آن را متوقف نمی در وام. “دویچه زودی شروع به اعمال فشار به مشتریان خود برای حذف یهودیان از خود هیئت مدیره” غنی سازی می نویسد. بیش از 1600 پوند طلا (“برخی از آن استخراج شده از یهودیان دندان” غنی سازی می افزاید) ذوب شد و به فروش می رسد در سطح بین المللی توسط دولت به صندوق تلاش های جنگی. مقامات بانک بررسی برنامه و بودجه ساخت و ساز از آشویتس.

در پایان جنگ متفقین شکست دویچه تا به یک نمره جداگانه بانک ها. اما سرعت بیش از حد بانک ها تجدید سازمان تحت مجوز و پروانه از دویچه بانک و رئیس این بانک در دوران حکومت نازی ها, هرمان Abs نصب شد. دویچه شد unchastened. این بازسازی دویچه بانک نیاز به بازی گرفتن اگر آن را همیشه می خواستم به رقابت با بریتانیا و ایالات متحده آمریکا بانک ها. خوشبختانه آن پا به مالی خلاء پس از جنگ از اروپا و تبدیل به چیزی شد که غنی سازی تماس “تنها در اروپا pancontinental قرض دهنده است.” آن را خریداری بانک ها در اسپانیا و پرتغال و ایتالیا و هلند و ramped تا اعطای وام به اتحاد جماهیر شوروی به آن بود که وام پس از 1950s.

دویچه بانک جاه طلبی به زودی جهانی. در سال 1989 آلفرد Herrhausen یک رهبر جدید بانک imperially اعلام کرد که “به عنوان جهان می شود بازار ما, ما باید در حال حاضر در جهان است.” به این منظور دویچه خرید انگلیسی بانک سرمایه گذاری مورگان Grenfell. پیش از این به دویچه شده بود در حاشیه به طور فزاینده ای سودآور بازی: فروش مشتقات و محصولات سرمایه گذاری. دویچه دنبال کرد تا با یکی دیگر از محاسبه حرکت می کند, استخدام ادسون Mitchell یک مشتقات علاقه مندان به دور از مریل لینچ در اواسط 1990s و در نتیجه شروع با توجه به غنی سازی یکی از “بزرگترین مهاجرت در وال استریت تاریخ است.” دویچه بیش از دو برابر آن سرمایه گذاری بانکی کارکنان در 18 ماه عملا یک شبه. پس از آن در آمد کسب بانکداران اعتماد یک بانک است که تخصصی در مشتقات. سال قبل از ادغام دویچه ساخته شده 29 درصد از سود حاصل از سرمایه گذاری بانکی; سال پس از 85 درصد است.

بانکی در نوبه خود از قرن رشد ، مشتقات و محصولات دیگر هنگامی که به معنای پراکندن خطر ثابت شده بود خود را سودآور. یک رهبر جدید بانک Josef Ackermann در سال 2003 گفت که در دو سال او می خواست این بانک برای رسیدن به بازده حقوق صاحبان سهام از 25 درصد است. بازگشت به سال گذشته بوده است 4 درصد است. برای رسیدن به این معیار این بانک در حال حاضر متمرکز monomaniacally در فروش محصولات سرمایه گذاری است که فقط اتفاق افتاده نه تنها سودآور اما پیچیده و همه کاره به اندازه کافی برای استفاده در یک آرایه وسیعی از فعالیت های جعلی.

در حقیقت به نظر می رسد آشکار است که خواستار یک 25 درصد بازده حقوق صاحبان سهام که ناشی از یک چندوجهی پاره-فاضلاب-اصلی اسپری از جرم و جنایت. دویچه بانک به ویژه آسیب پذیر به دلیل آن را به حال سابقه طولانی weaseling به شلوغ بازار وام که در آن بانک های دیگر نیست. در 1990s به درام پول برای دویچه بانک های تجاری املاک و مستغلات واحد دادگستری سابق آنتونی کندی پسر جاستین مرتب تامین مالی برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد که تا به حال سوخته بنابراین بسیاری از بانک ها که موسسات مانند سیتی گروپ و جی پی مورگان چیس نمی خواهد از او قرض دادن پول است. دو بخش جداگانه از دویچه بود “سوگند یاد کرد که هرگز به انجام کسب و کار” با او دوباره. پس از Ackermann اعلامیه آن را تنها بدتر. غنی سازی نشان می دهد که چگونه سال 2006 بانک تا به حال مرتب برای تقریبا 11 میلیارد دلار به توان به رژیم های تحریم توسط دولت آمریکا از جمله برمه لیبی و ایران و سوریه و سودان. یک کارمند از دویچه بانک نوشت دیگر:

لطفا توجه داشته باشید که در حالی که DB آماده است برای انجام کسب و کار با سوریه بدیهی است که ما باید ملاحظه منافع کسب و کار در ایالات متحده بیش از حد که DB می خواهد برای محافظت از. بنابراین هر گونه سوریه معاملات باید درمان شود به شدت محرمانه …

آن همه بنابراین بدیهی است که غیر قانونی است.

دویچه بانک نیز تا به حال یک رابطه بلند مدت با روسیه که تنها شتاب در 2000s, به عنوان فساد عمیق تر در کشور است. الیگارشی شروع به حرکت پول به lats بانک ها که همسو با دویچه که پس از انتقال پول به آرزو آمریکا حساب های مدیریت شده توسط شرکت های پوسته (جایی که پس از آن پراکنده به چهار باد لوکس بازار املاک و مستغلات). فدرال رزرو در بر داشت اما تنها با صدور یک سیلی بر روی مچ دست. سپس از سال 2011 تا 2015 دویچه کارکنان بانک در روسیه و مهندسی یک روش مشابه به نام “آینه معاملات.” مشتریان روسی خریداری سهام با روبل و پس از آن به فروش سهام به دویچه بانک برای همان مقدار به دلار در خارج از کشور. آن را یک کلاهبرداری بود از نفس و سادگی و همچنین یک نفس تا چه حد. آینه معاملات آزاد بیش از 10 میلیارد دلار از روسیه است.


در تاریکی برج دامنه و تنوع جنایات دویچه در آخرین 20 سالی است که سخت به روند: آن را دستکاری Libor نرخ رشوه امور خارجه روسیه مقامات درگیر در سال از رشوه خوار وام مسکن وام فریب مشتریان به خرید محصولات معیوب و انتقال پول برای فاسد, خارجی, کمک های صندوق های تامینی فرار از مالیات دور تحریم و دستکاری بازار ارز. این وام نه تنها به تهمت زمانی که هیچ کس دیگری می اما به جفری اپستاین. آن را ایجاد یک خستگی است که می تواند درایو خواننده را تنبل نتیجه گیری و زمانی که غنی سازی می نویسد که “دویچه ممکن است این صنعت را بدترین مجرم بود اما به سختی و تنها جنایی نهاد. فقط در مورد هر رسوایی که فرا گرفته بانک در طول دو دهه گذشته نیز جاروب بیش از حداقل یک یا دو نفر دیگر رقبای” آن را آسان به این نتیجه که این تنها راه چیزهایی هستند.

اما در آن است ؟ در حالی که غنی سازی نشانی از یک کار خوب از آشکار دویچه بانک برای آنچه در آن است که نتیجه گیری او را ندارد و این مهم وظیفه بدانند چرا این اتفاق افتاد هر گونه آسان تر است. یک امکان استنباط از کتاب است که دویچه بود برای همیشه لطفا برای بازی گرفتن به انگلیسی و بانک های ایالات متحده است که برای 200 سال گذشته تحت سلطه جهان است. دویچه همیشه سعی در فشار به بازار با تیغ حاشیه نازک در بر داشت و تنها راه برای سود به عمل غیر قانونی و یا غیر اخلاقی. این نشان می دهد آن را تاریخی شرایطی که منجر دویچه مسیر اشتباه. اما غنی سازی نیز ذکر شده است که “یک قاضی بعدها پیدا کنید که تقلب شده بود را فعال کنید ‘خطر تصدیق آب و هوا’ که تحت سلطه دویچه.” بنابراین ما باید نتیجه گیری کرد که جرم و جنایت بود به نحوی پخته به دویچه شرکت فرهنگ ؟ و یا شاید آن را به طور مشابه کد گذاری در سیستم بانکی جهانی خود را ؟

و آنچه در مورد اقدامات افراد ؟ به عنوان او در عنکبوت شبکه غنی سازی ارائه غم انگیز-قهرمان-به-سقوط-پسر این بار در شخصیت ویلیام Broeksmit یک دویچه بانک مشتقات متخصص و اجرایی که به کشته شدن خود در سال 2014. غنی سازی نشان میدهد که Broeksmit بود عذاب وجدان از دویچه: او اغلب پیشنهاد کرد که آنها باید کار درست را انجام دهد. و با این حال او هنوز هم هدفمند توسط مقامات بود که بیشتر از او می تواند. این روایت به شمار بحرانی سوال: اگر شخصیت اصلی یک پسر پاییز—و در نتیجه با مفهوم قربانی سقط عدالت—که در آن “حماسه نوین از تخریب” نشأت گرفته است ؟ تاریخی شرایطی ؟ شرکت فرهنگ ؟ چند بد تخم مرغ ؟

نکته مهم این کتاب این است که بانکداری است که منبع عظیم قدرت وسیع جغرافیای سیاسی عواقب. ما این را بیشتر برجسته در مورد تحریم های اقتصادی که امروزه یک نوع کشنده جنگ. بانک ها که اجرای این تحریمها هستند جبرا سیاسی بازیگران. سوالات در مورد نحوه محدود اقدامات آنها جهانی, سیاسی, سوالات. دویچه بانک تمایل به قرض دادن به دیکتاتورها رانده شد همان بی مبالاتی که سوار آن به ساقه به صورت 25 درصد بازده حقوق صاحبان سهام. ما می تواند نگاه کرد که پوچ متریک و دیده می شود یک جامعه barreling سراشیبی به سوی یک انبار باروت اما به جای آن گزارش شد بدون رویداد. باید بانک ها اجازه داده می شود به طوری بی پروا در وهله اول ؟ ما انجام داده ایم کمی به محدود این نوع رفتار است. امروز دویچه است که ریشه آن سرمایه گذاری فعالیت های بانکی. آن را یک بار دیگر کاهش به عقب به سوراخ آن رز است. اما از آن خواهد شد, افزایش دوباره ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>