با وجود همه گیر ترس فارغ التحصیلی مراسم قرعه کشی هزاران نفر

هوور علا. — مدارس در سراسر کشور را لغو و یا به تعویق افتاد سنتی مراسم فارغ التحصیلی برای جلوگیری از بدتر شدن گسترش جدید کروناویروس اما برخی از آنها پیش رفتن با کامل فصل بهار شروع تمرینات به طور معمول با ترفند به حساب نگرانی های بهداشتی.

هزاران نفر از فارغ التحصیلان پدر و مادر و خواهر و برادرها و پدربزرگ و مادربزرگ جمع آوری خواهد شد در حدود 11,000-صندلی ورزشگاه در روز چهارشنبه و پنج شنبه شب در حومه بیرمنگام هوور که در آن دو دبیرستان — میان بزرگترین در آلاباما — برنامه ریزی سنتی شروع تمرینات با وجود COVID-19.

دو مدرسه در شهرهای مجاور برگزار شد مراسم روز شنبه با صندلی برای بیش از 540 فارغ التحصیلان از هم جدا گسترش در سراسر یک میدان فوتبال در تامپسون بالا و یک سخنرانی توسط آلاباما مدرسه دولتی سرپرست, اریک Mackey. تعداد کمی از شرکت کنندگان عینک محافظ و ماسک صورت و سالمندان را در آغوش کشید و جمع آوری در گروه های دوستان برای تصاویر.

دکتر مایکل Saag که در درمان بیماری های عفونی در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام گفت: خطر گسترش coronavirus شمار بیش از حد بزرگ یک خطر برای برگزاری چنین مراسم. حامل ویروس بدون علائم می تواند ندانسته آلوده کردن دیگران, او گفت:.

Saag یک دیدگاه خاص: او جان سالم به در COVID-19 پس از آلوده شدن در ماه مارس است.

“داشتن تا به حال قبل از این حتی اگر شما برای زنده ماندن این است که اکثر مردم آن را هنوز هم بسیار دلخراش چیز را از طریق” گفت: Saag در حال حاضر در محل کار.

بیس بال استادیوم اندازه گیری کردن

مسئولان مدرسه در هوور اعلام کرد این مراسم در این شهرستان در فضای باز ورزشگاه بیس بال پس از رژیم صهیونیستی. کی Ivey حذف دولت محدودیت در اندازه گروه جمع های زمانی مختلف مردم خانواده های اقامت 6 فوت از هم جدا.

برای این مراسم صدها نفر از صندلی برای فارغ التحصیلان پخش شده است که در سراسر خاک زمین زیر کشت; تماشاگر نشستن بر روی فلز سفید یا آبی در ورزشگاه صندلی. کارگران اعمال می شود نوار قرمز به صندلی که تماشاگران هستند برای جلوگیری از.

کتی مورفی, شهر, مدرسه, سرپرست گفت: این مراسم خواهد شد و مطابق با قوانین.

“همه ما دانش آموزان را جشن خواهد گرفت حتی کسانی که انتخاب می کنید به آمده و ما درک می کنیم که. اما ما تماس بگیرید و نام خود نام خود را به نظر می رسد بزرگ Jumbotron,” مورفی گفت: در یک ویدیو ارسال شده آنلاین.

مجازی فارغ التحصیلی در کالیفرنیا

مدارس در کالیفرنیا برنامه ریزی مجازی فارغ التحصیلی پس از دولت لغو سنتی, حوادث و دانش آموزان در ایلینوی مدرسه راه می رفت در سراسر یک مرحله در غیر این صورت سالن خالی. برخی از سیستم های با تاخیر مراسم تا تابستان و رئیس جمهور سابق باراک اوباما ضبط یک ویدیو از فارغ التحصیلی سخنرانی برای سالمندان است. در برخی از مدارس فارغ التحصیلی کلاس تقسیم شدند به گروه های کوچکتر برای زنده مراسم.

برخی عمدتا کوچکتر مدارس برگزار سنتی commencements برای کل کلاس. اما پارک اسپانیا و هوور دو تا از بزرگترین و برتر مدارس دولتی. هر دو در یک جمعیت به شدت منطقه ساخت چنین مراسم همه بیشتر مخاطره آمیز منتقدان گفت.

به عنوان یک احتیاط دانش آموزان داده می شود ماسک صورت همراه با دستورالعمل برای در آغوش گرفتن دوستان ارز بالا سپاس پرت کردن کلاه و یا معطل پس از آن. بلیط ها محدود به چهار ازای هر دانش آموز و هر کس در حال حاضر گفته خواهد شد که آنها باید از پوشیدن چهره و پوشش.

هنوز هم تعداد شرکت کنندگان بالقوه در حال دلهره آور در یک زمان هنگامی که رویدادهای ورزشی و کنسرت و فیلم هنوز هم ممنوع است به دلیل جمعیت و نگرانی است.

برخی از 390 سالمندان فارغ التحصیل خواهد شد در شب چهارشنبه از کشور اسپانیا, پارک, معنی مورد 1,950 فارغ التحصیلان و مهمانان می توانند شرکت کنند. یکی دیگر از 690 فارغ التحصیل خواهد شد در روز پنج شنبه از هوور بالا به طوری که برخی از 3,450 مردم می تواند در داخل هوور شهری ورزشگاه.

منتقدان می گویند که حتی با قوانین چنین مراسم می تواند شتاب بیشتری coronavirus انتقال در مترو Birmingham مساحت بیش از 1 میلیون نفر است. شهر هوور با 85,000 ساکنان نشسته بر شلبی و جفرسون شهرستان که بیش از 1,770 موارد COVID-19 ترکیب شده است.

بانی قیصر 2004 فارغ التحصیل از هوور دبیرستان که می آموزد در بخش مردم شناسی و بهداشت جهانی برنامه در دانشگاه کالیفرنیا-سن دیگو بود در میان 31 بهداشت حرفه ای و سیستم فارغ التحصیلان که امضا نامه درخواست مسئولان به تجدید نظر در این مراسم.

“من فکر می کنم این چیزی است که وجود دارد یک راه برای انجام این کار با خیال راحت حتی اگر هر کس کامل رفتار تا آنجا که آنچه که توصیه می شود و ما می دانیم که در فارغ التحصیلی که فقط نمی خواهد اتفاق می افتد” قیصر در مصاحبه ای گفت:.

رسانه های اجتماعی پاسخ

پدر و مادر خوشحال فرزندان خود را می تواند یک سنتی مراسم فارغ التحصیلی آب گرفتگی مدرسه در رسانه های اجتماعی خوردها با تشکر از مسئولین مدرسه اما منتقدان نیز پخش شد شکایت خود را. و برخی برتر دانش آموزان گفت: آنها نمی خواهند شرکت کنند.

عمر محمد a 17-year-old ارشد در پارک اسپانیا سازماندهی یک اعتراض کوچک در خارج از فارغ التحصیلی سایت شنبه با حدود سه ده حامیان. او قصد دارد به جست و خیز فارغ التحصیلی خود را خواستار این مراسم “نا امن و غیر مسئولانه است.”

“تمام طول می کشد یک فرد بدون علامت توزیع آگهی به دیگران آن را گسترش” محمد گفت. “این در مورد فارغ التحصیلی. آن را در مورد هوور. اگر شما یک بیماری شما می تواند گسترش آن است.”

مورفی, شهرستان, سرپرست گفت: مراسم اختیاری هستند و هر دانش آموز با مشکلات بهداشتی و یا نگرانی های ایمنی می توانید راه اندازی یک “شخصی” فارغ التحصیلی با اصلی خود را.

در جنوب هوور در آلاباستر, Thompson دبیرستان برگزار سنتی مراسم فارغ التحصیلی در آن استادیوم فوتبال سه شنبه شب محدود کردن جمعیت به 2500 مهمان یا تقریبا نیمی از ظرفیت طبیعی اما بدون نیاز به ماسک. ارشد Jael Janae جانسون خدارو برای این رویداد در افتتاح نماز است.

“این امکان پذیر نخواهد بود و بدون اراده خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im