با وجود فشار از جمله از کارکنان Facebook عمل نخواهد کرد در مغلوب ساختن پیشی جستن پست

وجود دارد هیچ برچسب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Facebook پست
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن/Facebook

در حالی که یکی از شبکه های اجتماعی در زمان ایستادن در برابر به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده و اظهارات ستایش خشونت های ارسال شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر شرکت برگزار شد به سیاست انفعال با وجود فشار از هر دو در داخل و خارج از شرکت است.

اولین شبکه اجتماعی توییتر که برچسب دو توییتهایی توسط تهمت شنبه با توجه به پست الکترونیکی-در برگه های رای با لینک کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر از منابع قابل اعتماد باعث خشم رئیس جمهور برای امضای یک فرمان اجرایی سهشنبه قانونی ناقص تلاش برای محدود کردن حمایت از شبکه های اجتماعی که بخشی از بخش 230 1996 ارتباطات نجابت عمل می کنند.

بی توییتر ضمیمه برچسب به مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در اوایل صبح روز جمعه در مورد اعتراضات و شورش در غارت در مینیاپولیس در پاسخ به مرگ جورج فلوید در طول بازداشت و گفت که صدای جیر جیر نقض پلت فرم قوانین در برابر ستایش خشونت”در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”—اما در دسترس باقی می ماند چرا که آن را در جهت منافع عمومی.

دومین شبکه اجتماعی Facebook که تحت فشار بوده است برای برخی از زمان در حال حاضر برای بی میلی خود را به اقدام در برابر تهمت و دیگران.

فشار شروع به ساخت از داخل شرکت به عنوان به خوبی به عنوان داخلی پست به بیرون درز به کیسی نیوتون از آستانه روز شنبه نشان داد.

نیوتن گزارش داد که معاون رئیس جمهور از محتوای سیاست Monika Bickert نوشت: در محل کار شرکت داخلی نسخه از Facebook که Facebook نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن را در پست پست الکترونیکی-در برگه های رای را نقض نمی کند, شبکه اجتماعی, قوانین برابر رای دهندگان دخالت ندارد و گمراه کردن مردم در مورد ثبت نام برای رای دادن و یا رای گیری.

Bickert پنجه آنچه که تبدیل به شرکت خط و نوشتن به عنوان گزارش شده توسط نیوتن “ما باور نمی کنیم که خصوصی شرکت های فناوری مانند Facebook باید در کسب و کار بررسی صلاحیت آنچه سیاستمداران می گویند در این زمینه یک بحث سیاسی است. به عنوان مورد با رئیس جمهور توييتها گفتار از نامزدها و مقامات منتخب بسیار دقیق و مورد بحث است. ما فکر می کنیم مردم باید مجاز به شنیدن آنچه که سیاستمداران می گویند تا ذهن خود را و نگه دارید و سیاستمداران به حساب.”

کارمند نظرات زیر مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه صبح پست در مورد مینیاپولیس از مطالب به بیرون درز به نیوتن عبارتند از:

“من باید بگویم من پیدا کردن هر شکلی ما را از طریق رفتن فوق العاده سخت به معده است. تمام این نقاط به یک خطر بسیار بالایی از تشدید خشونت و ناآرامی های مدنی در ماه نوامبر و اگر ما موفق آزمون مورد در اینجا تاریخ را قضاوت خواهند کرد به ما مهربانی.”

“آن فاحش است که هیچ کس از سیاست chimed در و یا ارائه هر نوع بافت در اینجا. آنها در حال حاضر ساخته شده است یک مقام رسمی تصمیم با نگه داشتن ارسال تا پس از آن گزارش شده است. آنها باید ارتباط خود را توجیهی برای این تصمیم است.”

“مرا ناراحت می کند و رک و پوست کنده شرمنده. امیدوارم این نبود ارزیابی نهایی? امیدوارم هنوز هم وجود دارد کسی در جایی بحث در مورد چگونه و چرا این واضح است که دفاع از خشونت?”

“آن بوده است گفت: قبلا که تحریک به خشونت می تواند یک پست حذف شود. من هم می خواهم بدانم که چرا اهداف منتقل شده و که در آن آنها در حال حاضر.”

نیوتن همچنین گفت: یکی از کارکنان به اشتراک گذاشته GIF از یک طرح کمدی توسط میچل و وب, که در آن یک افسر اس اس می پرسد همتای خود در طول جنگ جهانی دوم “ما baddies?”

که کارمند نوشت: “بیدار شدن هر روز صبح در FB در حال حاضر و با داشتن این اجرا از طریق سر من بلافاصله پس از” بله ظاهرا.'” و یک نظر از یک همکار خواندن “آن را صادقانه واقعا برای من سخت را به طور جدی این کلمات از حمایت از رهبری ما امروز صبح اگر ما اجازه می دهد محتوای شبیه به این در پلت فرم ما. هر آنچه که ما در حال گرفتن از بازیگری در این است که ارزش آن اجازه می دهد روشن تهدیدات خشونت آمیز در برابر سیاه معترضان؟”

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در نهایت در پاسخ به اواخر جمعه در شکاف زمان این شرکت به طور معمول ذخایر برای اخبار است که به احتمال زیاد به خوبی دریافت کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de