کویر سنبه می لرزد شروع کند, برنده, ديد کوه, منطقه عنوان

کویر سنبه غلبه کند اول 12 دقیقه از کلاس 4A پسران کوهستان منطقه عنوان بازی به پایین Faith Lutheran 74-55 و ادعا پنجم آن راست منطقه عنوان پنج شنبه در خانه خود طبقه است.

“ما در حال کار سخت برای این همه فصل و در حال حاضر آن را در اینجا در نهایت” کویر سنبه junior آنتونی سریع گفت: پس از 21 نقطه 10-بهبود عملکرد. “من فقط آنچه را که مربی (مایک اوزان) به من گفت را انجام دهد. من بیرون رفتن و بازی کردن سخت است. من سعی می کنم به هر دوباره بجای اول برگشتن. من یک سیستم بزرگ در اطراف من پس از آن به خوبی کار می کند.”

صلیبیون بیرون آمد به شدت در برابر پلنگ به عنوان نیک Attanasio آمار دو 3-اشاره گر به جرقه ایمان لوتری به 18-16 سه ماهه اول منجر شود.

Jaguars جرم در نهایت از خواب بیدار در مورد میدوی را از طریق سه ماهه دوم. کیمررن Conriquez 3-اشاره گر شد و پس از غوطه دادن از Dayshawn Wiley و موجب 10-0 اجرا است که به پلنگ (20-9) یک 34-26 سرب در اواخر سه ماهه دوم.

“بدیهی است که ما شروع بسیار خوب” اوزان گفت. “ما اجازه دهید آنها را دریافت سرب بر ما در آغاز راه است. آنها هیجان زده در اینجا بازی در خانه بازی در ورزشگاه های ما. گاهی اوقات ما فقط کمی از دست داده و باید مجددا و آن را دریافت کنید با هم.”

در سه ماهه سوم صلیبیون (20-10) ساخته شده یک فشار نهایی در Jaguars. تاریخ و گارد Azavier جانسون قرار داده و تیم خود را بر روی پشت خود را. او به ثمر رساند 10 از صلیبیون’ 12 در سه ماهه سوم امتیاز خود را به نگه داشتن تیم در دسترس است.

اما پلنگ قادر به مقاومت در برابر طوفان outscoring صلیبیون 26-13 در سه ماهه چهارم.

“ما ساخته شده برخی از تنظیمات در حاصل کار دو تیم به حال برخی از مذاکرات در مورد دفاع ما و پس از پایان بازی” اوزان گفت.

میلوس اوزان به ثمر رساند 17 امتیاز برای این پلنگ در حالی که Conriquez اضافه شده 11 امتیاز.

“همه بچه های ما بسیار مهم است” مربی اوزان گفت. “ما نیاز به همه به خصوص در این نقطه در این فصل است. ما نیاز به همه در همان صفحه است.”

در حال حاضر این پلنگ به نوبه خود توجه خود را به کلاس 4A دولت مسابقات هفته آینده در رنو است. Jaguars برنده دولت عنوان در کلاس 3A در سال 2017 و 2018.

“ما باید برای حفظ همان ذهنیت ما تا به حال در تمام طول سال” Swift گفت. “ما قصد داریم به نگه داشتن که همان ذهنیت رفتن به تمرین و کار سخت است. و امیدوارم همه ما کارت بازی کردن و ما خوب است.”

جانسون رهبری صلیبیون با 20 امتیاز در حالی که جیسون سیمز گل 15 امتیاز و ویلیامز جکسون اضافه شده 10 امتیاز.

صلیبیون را بازی Durango در 7:30 بعد از ظهر امروز در سیرا ویستا دبیرستان به صورت یک پیشنهاد به کلاس 4A حالت مسابقات.

دختران

صدمین به جلو Aishah قهوه ای تا به حال بازی های برگزار شده تا به انتظارات خود در کلاس 4A منطقه کوه دختران مسابقات بسکتبال.

او تغییر کرده است که روایت در روز پنج شنبه.

ارشد ثمر رساند تا بازی-بالا 17 امتیاز و کشیده پایین 15 ریباند منجر به Bulldogs به 10 خود را مستقیما منطقه تاج در 74-39 blowout ایمان لوتری در کویر سنبه دبیرستان.

“او نوع یک, بازیکن, و من فکر می کنم او نا امید شده بود در راه او انجام دیگر شب” Centennial مربی کارن Weitz گفت. “او به نوعی می خواهد به بازگشت و انجام بهترین است که او می تواند.”

The Bulldogs (22-6) تبدیل به یک مسابقه به یک فوران چاه نفت در سه ماهه دوم outscoring صلیبیون 27-9 به یک 44-17 سرب در نیمه.

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس خواهد شد و در حال حاضر تمرکز تلاش خود را در برنده شدن در یک ششم مستقیم دولت عنوان هفته آینده در رنو است.

“مهم نیست که ما بازی آنها در حال رفتن به خود را بهترین” Weitz گفت. “ما نیاز به دانستن و درک آن است. ما نمی تواند نازدار با هر کسی.”

تیلور Bigby یشم توماس و مریم McMorris هر گل 11 امتیاز برای Bulldogs.

Skye Landaz به ثمر رساند و هشت امتیاز به رهبری صلیبیون (17-8) که بهار دره در 5:30 بعد از ظهر جمعه در سیرا ویستا دبیرستان در این دور از کلاس 4A حالت مسابقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>