کویر سنبه Bishop Gorman برای دیدار با 4A پسران دولت عنوان

رنو — کویر سنبه پسران بسکتبال مربی مایک اوزان موفق به کسب مقدار زیادی در 21 سال از مربیگری. او دارای هشت منطقه قهرمانی و سه کلاس 3A دولت عنوان برای نشان دادن آن.

اما یک چیز وجود دارد از دست رفته خود را از گوشته: کلاس 4A قهرمانی کشور.

Jaguars cruised به 72-50 برنده بیش از Durango در کلاس 4A دولت نیمه نهایی پنج شنبه در Lawlor مرکز حوادث و بازی 4A عنوان برای اولین بار در مدرسه تاریخ است. آنها را ملاقات خواهد کرد و هشت بار دفاع از دولت قهرمان Bishop Gorman در 9:10 بعد از ظهر جمعه.

اوزان و کویر سنبه برنده 3A مسابقات قهرمانی کشور در سال 2013 2017 و 2018. اما این کمی متفاوت است.

“ما مربی کودکان و نوجوانان و کودکان ما باور داریم آنچه ما انجام می دهیم” اوزان گفت. “اگر بچه های ما معتقدیم در آنچه که ما انجام دهد و ما والدین بر این باورند در چه کار می کنیم و هر کس معتقد است که در آنچه که ما انجام می دهیم این است که آنچه باعث می شود آن را برو.”

Jaguars (21-9) واجد شرایط برای 4A دولت مسابقات فصل گذشته در اولین سال بازی در این طبقه بندی را از دست داد به کلارک در یک چهارم نهایی. اما اکثر چرخش بازگشت و از جمله اوزان را Milos یک ستاره دوم گارد نقطه گرجستان فوتبال استخدام Darnell واشنگتن و تاریخ swingman Dayshawn Wiley. و تاریخ و رو به جلو آنتونی سویفت بود واجد شرایط در این فصل پس از انتقال از Durango

میلوس اوزان کنترل سرعت پنج شنبه و پلنگ’ اندازه و طول مختل Trailblazers ریتم. او به پایان رسید و با 24 امتیاز و Wiley به ثمر رساند 12.

Keshon گیلبرت led Durango (21-10) با 16 امتیاز و آنتونی شکارچی و Kendrick گیلبرت به ثمر رساند و 11 هر کدام.

“این است که هدف از آغاز سال” ویلی گفت. “احتمالا از سال گذشته است.”

Bishop Gorman 67, اسپانیایی چشمه 17 — Bishop Gorman گارد نوح Taitz انتظار نیست به صرف ارشد نجومی در حاشیه.

“من فقط سعی کردم به ماندن ذهنی قوی” گفت: Taitz که صرف سه ماه گذشته پرستاری مصدومیت زانو. “بودن و فقط نشسته طریق هر بازی فقط شکنجه. … من فقط سعی کردم به ماندن مثبت در مورد آن.”

که نگرش پرداخت پنج شنبه.

Taitz, بازی, برای اولین بار از ماه نوامبر ساخته شده back-to-back 3-اشاره گرها در سه ماهه چهارم از Gaels’ تار و مار اسپانیش سپرینگس (22-6). او را کت و شلوار جمعه برای بار آخر در یک گورمن یونیفرم قبل از رفتن به دانشگاه استنفورد در پاییز.

“هنوز بازی تمام سال من گفت: (من مربیان), ‘هر آنچه شما نیاز دارید از من. من اهمیتی نمی دهند اگر من آن را بازی نمی کند در تمام. بازی 10. بازی 15,” Taitz گفت.

این Gaels (27-3) باز با یک 13-0 اجرا و رهبری 44-7 در حاصل کار دو تیم. Zaon Collins تا به حال یک تیم 11 امتیاز Mwani Wilkinson گل 10 و Taitz نه.

گورمن مربی اعطای برنج به وجد آمدیم برای دیدن Taitz روی زمین.

“شما انتظار می رود یک سال ارشد” برنج گفت. “این سخت بوده است و عاطفی. … همه به نظر می رسد که او یکی از بهترین بازیکنان در دولت است.”

تماس با خبرنگار سام گوردون در [email protected] Follow @BySamGordon در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de