کویر واحه دانش آموزان جشن senior prom با رژه

کویر واحه دبیرستان ارشد prom قرار بود شنبه برگزار شد اما از آن لغو شد که مدارس ایالت بسته شد با توجه به COVID-19 شیوع.

در عوض مقامات مدرسه و پدر و مادر و آمد تا با یک برنامه جایگزین: یک درایو-از طریق senior prom رژه جمعه شب در جنوب غربی لاس وگاس مدرسه.

Clark County School District پلیس در حال حاضر برای اطمینان از ایمنی و به یاد شرکت کنندگان — که نیاز به باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را — به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل.

سالمندان تزئین اتومبیل های خود را در اوایل روز شنبه و در طول رژه آنها به تن یا لباس رسمی یا مدرسه روح دنده. مدرسه و کارکنان و پدر و مادر و underclassmen پارک شده در کنار رژه مسیر و تشویق آنها به عنوان گذشت.

سالمندان نظامی Rueda و Noel ولاسکو شنبه در کمپ صندلی قبل از رژه آغاز شده است. Rueda را به حال decked یک ماشین با تبریک نشانه چراغ رشته و کلاس 2020 دکور.

برای 17 ساله ها, رژه ایجاد چیزی برای سالمندان به یاد داشته باشید.

“(رژه) به معنی مقدار زیادی از آنجا که بسیاری از ارشد ما خاطرات رو دور گرفته شده” Rueda گفت. او با پوشیدن لباس و تاج کاغذ.

از آنجایی که آنها نمی دانند که آنها باید یک مراسم فارغ التحصیلی “این فقط سرد برای دیدن همه” Rueda گفت.

حتی اگر prom لغو شد “ما هنوز چیزی” ولاسکو گفت.

MaryRose پنگ ماشین تزئین شده بود با علامت و دو پرچم آمریکا. او 17 ساله پسر چندلر بود سوار ماشین های مختلف با دوستان.

“ما فوق العاده هیجان زده آنها تلاش او گفت:” در مورد مدرسه در تلاش برای قرار دادن بر روی یک مدل رژه.

چندلر است که بهره گرفتن در گارد ملی و ترک در خرداد ماه از آموزش است.

پنگ گفت: او پسر یک چشم انداز بزرگ در مورد اختلال ارشد خود را در سال است. “من فکر می کنم من آن را سخت تر از او است.”

کویر واحه دستیار اصلی Benson Miller گفت: صبح روز جمعه او انتظار می رود حدود 300 نفر برای شرکت در. “ما قصد داریم به نگه داشتن آن موجود در پارکینگ ما. ما در حال تلاش برای بسیار آگاه از همسایگان ما است.”

کویر واحه است که نزدیک به 800 سالمندان در آن از فارغ التحصیلی کلاس از دانش آموزان خواست تا با ثبت نام در پیشبرد “از آنجا که ما در حال تلاش به دنبال اجتماعی فاصله قوانین” میلر گفت.

کورونادو بالا رژه

همچنین در شب جمعه کورونادو دبیرستان در هندرسون برگزار شد “ارشد غروب وداع درایو های رژه.” مدیران مدرسه نیست در دسترس به نظر جمعه.

در این مراسم دانش آموزان با دریافت یک حیاط نشانه های ارائه شده توسط ارشد کلاس و شورای دانشجویی. علائم خارج صادر شد به دانش آموزان از طریق یک ماشین باز, پنجره و یا قرار داده شده در تنه خود را.

تماس جولی Wootton-سبزتر در [email protected] یا 702-387-2921. Follow @julieswootton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>