با این حال depaulo برنده دستبند WSOP از پارکینگ

رایان با این حال depaulo احتمال زیاد سری جهانی پوکر تاریخچه در اوایل روز شنبه با پیروزی یک دستبند از غذاهای کل پارکینگ در نیوجرسی.

با این حال depaulo posted a photo on Twitter نمایش لپ تاپ خود را لبه پنجره رساند تا در داشبورد از وسیله نقلیه خود را در مسیر به برنده رویداد 12 از WSOP آنلاین لقب بزرگ, 500, 500 دلار خرید-in No-limit hold’em مسابقات است.

“من فکر می کنم مردم در حال نشان دادن تا برای کار در کل این مواد غذایی” او توییتی در اواخر مرحله از مسابقات است.

با این حال depaulo (نام صفحه نمایش Joeyisamush) به دست آورده و اولین دستبند WSOP و $159,563.11. او سوم به پایان رسید در 400 دلار خرید-در Colossus در WSOP در سال 2019 برای $208,643.

با این حال depaulo برنده سر بالا در برابر جک سالتر (EarlGrey) که به دست آورده $98,621.14. در آخر دست این حال depaulo رفت و همه در قبل از فلاپ با یک جفت از ملکه و برگزار کردن سالتر آس-جک. مسی تا به حال یک شانس برای برنده شدن در اوایل بازی هنگامی که او به نام all-in با شاه-ده برابر این حال depaulo ملکه-هشت اما با این حال depaulo آمار هشت در بدترین بازیکن میدان و دو برابر کردن.

گل سرسبد WSOP است که به طور معمول برگزار می شود هر تابستان در ریو مرکز کنوانسیون به تعویق افتاده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آمریکا پا را از WSOP آنلاین شامل یک رویداد هر روز از ماه ژوئیه 31. بازیکنان باید از لحاظ جسمی واقع در نوادا یا نیوجرسی به بازی.

رویداد 13, a $1,500 خرید-in No-limit hold’em غلتک بالا freezeout شروع می شود در 3 p. m. دوشنبه است و انتظار می رود برای پایان دادن به اوایل روز سه شنبه. رویداد 14 بزرگترین خرید در ایالات متحده حوادث دلار از 3200 No-limit hold’em غلتک بالا شروع می شود که در 3 p. m. روز شنبه.

یک سری برای بازیکنان زندگی می کنند که در خارج از آمریکا یا آمریکایی ها که می تواند سفر به خارج از کشور — برگزار خواهد شد 19 جولای تا سپتامبر. 6 در GGPoker.

تماس با جیم بارنز در [email protected] یا 702-383-0277. Follow @JimBarnesLV در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *