Dentsu Aegis شبکه MKTG استخدام Ogilvy دامپزشک ایالات متحده به عنوان مدیر خلاق افسر

Dentsu Aegis شبکه جهانی شیوه زندگی, بازاریابی, آژانس MKTG استخدام ویکتوریا Azarian به عنوان آن جدید آمریکا رئیس خلاق افسر بلافاصله موثر.

در نقش Azarian خواهد بود مسئول پیشرو خلاق خروجی به صورت یکپارچه کسب و کار گرا راه حل های بازاریابی در سراسر یک مشتری فهرستی که شامل Diageo, فدرال اکسپرس, Nike, P&G و تویوتا.

“ویکتوریا است که به سادگی بهترین در کلاس خلاق رهبر که درک این تغییر ایده-led یکپارچه راه حل های حیاتی هستند که برای هر نام تجاری. او الهام بخش برای مشتریان خود و همکاران و دانش آموزان و هر کسی که می آید در تماس با او گفت:” جکی کلی که در زمان بیش از آمریکا به عنوان مدیر عامل در Dentsu Aegis شبکه در ماه گذشته, در بیانیه ای. “من هیجان زده برای دیدن سهم خود را به MKTG به عنوان ما همچنان به گسترش ارزش های ما را به مشتریان ما است.”

“MKTG بزرگ مناسب است. فرهنگ خود را از همکاری مخلوط با افراد با استعداد و روح و صداقت چیزی است که الهام بخش من بیشتر” Azarian اضافه شده است. “تجربه های ایجاد شده در طول مصرف کننده سفر هستند و حقیقی ترین بیان از یک نام تجاری را هدف. من به دنبال به جلو به آنچه که ما را با هم ایجاد کنید با ما ارزش نام تجاری همکاران از طریق تمام عناصر بازاریابی است.”

Azarian می رسد در MKTG زیر 16 سال در Ogilvy نیویورک جایی که او اخیرا برگزار شد نقش مدیر اجرایی خلاق و در خدمت به عنوان یک عضو از Ogilvy اجرایی تیم رهبری و خلاق در سراسر جهان شدند. او با مشتریان از جمله شهروندان بانک, IBM, Ikea, Kimberly-Clark لهستان بهار در سراسر کشور فیلیپس LPGA و یونیلور. زیر خلاق رهبری کیمبرلی کلارک بود که نام یکی از افی را بازاریابان از سال 2013.

سال گذشته او کمک به IBM برنده 2019 افی “5 برای 50” جایزه شناخت اثربخشی ارتباط و پایدار کسب و کار موفقیت سال بیش از سال. او “تفکر لباس” کار در همکاری با IBM Watson و Marchesa نیز بر روی صفحه نمایش در موزه هنری فورد از نوآوری است. کار او نیز به رسمیت شناخته شده توسط Cooper Hewitt اسمیتسونین موزه طراحی و او نامگذاری شد به Adweek خلاق 100 لیست 2019.

Azarian نیز دریافت مدافع جایزه از سازندگان رهبری پلت فرم برجسته داستان پیشگامانه زنان برای الهام بخشیدن به رهبران زن از فردا. علاوه بر این او را به عنوان سخنران مهمان در دانشگاه نیویورک و آموزش دانش آموزان در مارک های’ اجتماعی تاثیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>