تظاهرکنندگان با تجمع در برابر Sisolak را همه گیر مربوط به سفارشات

گروهی از معترضان شده است که فشار برای نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak بیشتر به بازگشایی کسب و کار در دولت را به لاس وگاس خیابان ها شنبه شب برای یکی دیگر از تجمع.

که خود را بازگشایی نوادا حداقل 60 نفر آغاز شده در دولت سایر ساختمان و caravaned به لاس وگاس شهر toting نشانه هایی که به نام برای فرماندار را به یاد بیاورید تکان دادن برگ برنده 2020 پرچم و برخی علنا حمل اسلحه های طولانی میان پلیس اسکورت. مشابه تظاهرات برگزار شد شنبه در مکان های دیگر در دولت قبلی در تعطیلات آخر هفته.

رسما این تجمع به فراخوان نوادا به ملامت Sisolak سفارشات که مجبور تعطیل هزاران نفر از کسب و کار در مواجهه با گسترش COVID-19 بیماری همه گیر. اما آن را نیز به عنوان یک تظاهرات سیاسی برای نامزدهای جمهوری خواه و محافظه کار آرمان در مورد مسائل مانند مهاجرت و سقط جنین.

“ایجاد نوادا قرمز دوباره گفت:” اد گونزالس سخنران و مدیر کمپین برای دن Rodimer سابق کشتی گیر WWE و نامزد نوادا 3 کنگره منطقه.

به عنوان او صحبت کرد یک زن در میان جمعیت فریاد زد: “Sisolak یک ویروس در نوادا!”

سخنرانان و افراد مصاحبه شده در این جمعیت ابراز شده است که آنها نگران بودند بیشتر با محدودیت های مالی و نه از اثرات بهداشتی از coronavirus.

گفت: برخی از آنها تا به حال با مسائل چگونه دولت تصمیم گرفت “ضروری” و “غیرضروری” کسب و کار. دیگران تردید دارند که مقامات دولتی در حال ارائه اطلاعات دقیق در مورد تعداد داده ها. یک مرد که نام خود را نمی دهد گفت: با توجه به COVID-19 محدودیت او است قادر به دیدار مادر خود را در لاس وگاس پس از او تا به حال سکته مغزی در ماه مارس است.

در روز شنبه بیشتر کسب و کار شروع به باز تحت Sisolak را رویکرد مرحله به مرحله. اما این خوب نیست به اندازه کافی همکاری سازمان کودی کانینگهام گفت: در خارج از شهرستان سالن. او گفت دهانه نیاز به حرکت سریع تر.

“من فکر می کنم آن را بیش از حد کم و خیلی دیر” کانینگهام گفت. “اما شدت اعتراضات من معتقدم شخصا تحت فشار قرار دادند و او را به باز کردن با ما.”

همانطور که از شنبه وجود دارد 6,051 موارد COVID-19 در نوادا با توجه دولت به بهداشت و درمان داده است. و 306 نفر کشته شده اند از این ویروس به عنوان روز. یک تجزیه و تحلیل با نقد و بررسی-مجله نشان می دهد که سیاه و آسیایی, ساکنان, Clark County شده اند نامتناسب کشته COVID-19.

بسیاری از مردم که با حضور در این تجمع روز شنبه ،

کانینگهام خطاب به کسانی که اپتیک در این تجمع گفت: گروه از مردم بیشتر عمیقا تحت تاثیر این ویروس به احتمال زیاد به زمان ندارد و پول را به نشان می دهد تا به تظاهرات.

“آنها بیشتر نگران تقلا برای زنده ماندن و نگه داشتن کسب و کار خود رفتن” او گفت:.

امی Patterson, 63, او را سوار وانت از مسکیت برای پیوستن به این تجمع است. او از یک کار پاره وقت در کازابلانکا هتل-کازینو.

“برای من شخصا آن را تحت تاثیر قرار نشده من چون من دیگر درآمد” پترسون گفت: از تعطیلی کسب و کار.

اما او از ترس مردم که در حال مبارزه با اعتیاد یا خودکشی و یا افرادی که در حال حاضر مبارزه با اسکناس ویران شده اند Sisolak سفارشات. او گفت: او می داند که افرادی که عود و مواد مخدر و الکل پس از خود را به طور منظم 12-جلسات مرحله بسته شد و یا نهفته است.

“کسب و کار کوچک در حال مرگ استیضاح Sisolak” خواندن یکی از ویندوز در او ون. “بیشتر خواهد از گرسنگی می میرند, خودکشی و خشونت خانگی (از) Covid.”

تماس با دالتون LaFerney در dlafern[email protected] یا در 702-383-0288. Follow @daltonlaferney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de