دموکرات تغییرات تقاضا در ژوئن 9 mail انتخابات

وکلای دولتی نوادا حزب دموکرات با ارسال نامه ای به, نوادا, وزیر امور خارجه, باربارا Cegavske روز جمعه خواستار تعدادی از تغییرات به برنامه ریزی برای دولت تمام پست های اولیه در ژوئن 9, از جمله بیشتر در فرد رای گیری مکان های از رد رای چون رای دهندگان را امضا مطابقت ندارد و زمان بیشتری برای مطابقت با رای دهندگان با unsigned رای پاکت نامه.

نامه, ارسال شده توسط, وکلای مارک اریک الیاس و برادلی S. Shrager گفت: چند تا از سیاست های مطرح شده توسط Cegavske در مارس 24 مارس نقض هر دو دولت ایالات متحده و قانون اساسی و همچنین دولت انتخابات کدهای.

“ما امیدواریم که که دفتر خود را اصلاح جنبه های خاصی از اعلام سیاست های داده شده نگرانی های ما در تلاش برای اطمینان حاصل شود که بسیاری از ثبت نام نوادا رای دهندگان امکان می توانید بازیگران به اتمام رای گیری در ژوئن اولیه و برای جلوگیری از شکایت های قانونی در این مسائل” آن را می خواند.

دولت دموکرات درخواست بیشتر در فرد رای گیری مکان اشاره کرد که Nevadans به شدت به نفع فرد رای گیری غایب بیش از انتخابات.

“رای گیری از طریق پست یک سیستم صوتی تنها زمانی که زوج با فرصت های معنی دار برای رای دادن با خیال راحت در فرد” در این نامه می خواند.

وزیر امور خارجه دفتر سوئیچ به تمام الکترونیکی انتخابات با توجه به افزایش نگرانی ها و کاهش تلاش های بیش از COVID-19 بیماری همه گیر. نوادا به طور موثر بسته اکثر کسب و کار ممنوع کرد و دستور داد ساکنان جدا باقی می ماند اگر ممکن است برای جلوگیری از گسترش ویروس.

دموکرات ها واگذار کسانی که در این نامه اما این حزب همچنین اشاره می کند که این تغییرات را “در حال حاضر آواره بسیاری از رای دهندگان از آدرس های پستی که در آن آنها در حال ثبت نام” به طوری که آنها ممکن است دریافت برگه های رای.

این حزب همچنین می پرسد Cegavske به ارسال برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان نه تنها فعال رای دهندگان. آن را ادعا می کند که نوادا قانون باعث می شود هیچ فرقی بین فعال و غیر فعال رای دهندگان زمانی که هدایت چگونه county کارمندان پست کردن برگه های رای. چنین تمایز “نیاید بعضی از اصول بیان شده در نوادا ایالات متحده آمریکا و قانون اساسی.”

این نامه همچنین می پرسد Cegavske و نوادا دادستانی کل برای استراحت ممنوعیت جمع آوری و تبدیل به فرد دیگری رای گیری مراجعه کننده به حزب به عنوان رای دهندگان “کمک” اما نیز معمولا شناخته شده به عنوان رای دادن یا رای گیری برداشت.

رای رد با توجه به عدم تطابق امضا در پست الکترونیکی-در برگه های رای باید به حالت تعلیق حزب گفت. رای دهندگان نیز باید دو هفته نه پیشنهاد یک هفته به “درمان” و یا رفع هر گونه اشتباه که از درجه اعتبار ساقط و خود رای.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با روری اپلتون در [email protected] یا 702-383-0276. Follow @RoryDoesPhonics در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>