دموکراتیک ملی کنوانسیون است که هنوز برای تابستان

مقامات با کنوانسیون ملی دموکرات ها هنوز در حال برنامه ریزی برای میزبانی این رویداد در تابستان امسال با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کنوانسیون میله میله به جای جولای 13-16 در انتظار قرعه کشی اطراف از 50 o00 مردم به میلواکی, Wis., و مقامات از شهردار این شهرستان به DNC رئیس این باید گفت که این عینک را بر روی بروید.

کنوانسیون کمیته ادامه خواهد داد به “نظارت بر این مایع وضعیت” و “تمرکز بر برنامه ریزی امن و موفق کنوانسیون در میلواکی چهار ماه از هم اکنون” DNC کمیته مدیر عامل جو Solmonese در بیانیه ای گفت.

“همانطور که ما در تهیه این برنامه های ما باقی خواهد ماند و در ارتباط مستمر با سازمان های محلی و ایالتی و فدرال مقامات مسئول برای حفاظت از بهداشت عمومی و امنیت—ادامه خواهد داد و به دنبال راهنمایی های خود را همانطور که ما حرکت رو به جلو,” او گفت:.

روشن نیست که آیا مقامات برنامه ریزی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه است که به جای برنامه ریزی شده Aug. 24-27 در شارلوت, N. C., در حال فکر کردن در مورد تغییر برنامه های خود را. رژیم صهیونیستی. Roy کوپر اعلام وضعیت اضطراری در روز سه شنبه با توجه به کروناویروس اما ذکر این کنوانسیون در اظهارات خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im