دموکراتیک حزبی سیاسی می درخشد کانون توجه در نوادا

چشم ملت در حال حاضر متمرکز شده است اما به طور خلاصه در نوادا است.

ملی, اخبار, برنامه ها, پخش زنده از لاس وگاس. دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد میزبانی back-to-back حوادث در سراسر شهر و دولت است. نامزدها در زمان به بحث مرحله در پاریس هتل-کازینو و رئیس جمهور تهمت برنامه ریزی شده ضد برنامه نویسی مراجعه و تجمع است.

فقط برای این هفته نوادا بوده است و خواهد بود که مرکز سیاسی جهان است. و آن همه پایین می آید به روز شنبه در جلسه سوم رویداد در حزب دموکرات نامزدی تقویم در سال 2020 چرخه.

پس از این فاجعه که آیووا حزبی — و آیات است که نوادا در حال برنامه ریزی از اوراق برای استفاده از یک برنامه شبیه به یک است که شکست خورده است بنابراین به شدت در آیووا — نوادا حزب دموکرات درهم به آمده تا با یک جایگزین.

حزب وارد کرده در یک جلسه ماشین حساب طراحی شده توسط گوگل و از قبل لود شده به iPads ها است که انتظار می رود برای کمک به جلسه داوطلبان و کارکنان tabulate آراء اولیه و در جلسه بعد.

اما هنوز هم وجود دارد علائم هشدار دهنده که نوادا می تواند برای یک شب طولانی و شاید بدتر.

هیچ وعده

کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز به اسوشیتد پرس گفت که دولت نمی خواهد مرتکب به انتشار غیر رسمی نماینده شمارش پس از چهار جلسه به دلیل آن را می خواهد به اولویت بندی دقت بیش از سرعت. یکی از عوامل است که به خصوص مشارکت بالا — حدود 75000 رای ریخته شد در چهار روز از رای گیری اولیه این اولین بار است که گزینه ای استفاده شده است در یک جلسه در هر نقطه.

“ما در حال رفتن به انجام بهترین های ما برای انتشار نتایج به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما ما North Star, دوباره, دقت,” پرز گفت.

“ما درک می کنیم چقدر مهم آن این است که ما این حق و حفاظت از یکپارچگی Nevadans “رای” گفت: Shelby, Wiltz, انجمن, مدیر, برای دولت, در بیانیه ای.

و تشکر. دینا تیتوس که مانند دیگر مقامات ابراز اطمینان کرد که می خواهد انجام موفق پارلمانی گفت: مقامات در نوادا می دانید سهام.

“آنها فقط می دانم که همه چشم ها بر ما و اگر ما می خواهیم به رفتن و نگه داشتن حزبی ما رو به جلو و این” او گفت:.

در واقع سابق ایالت نوادا هری رید که نفوذ رهبری نوادا حزبی را به حرکت به یک موقعیت بسیار بالاتر در حزب دموکرات نامزدی تقویم شروع و در سال 2008 در مصاحبه ای گفت که او فکر می کند آیووا موقعیت به عنوان اولین ایالت در تقویم شده است به خطر افتاده است و نوادا می تواند حرکت کند و حتی بالاتر.

“من فکر می کنم ما فوق العاده مورد خوب در حال حاضر,” رید گفت: در مصاحبه با NPR. او گفت نوادا است متنوع تر و بهتر نشان دهنده این حزب عضویت فعلی از هر دو آیووا, یا, New Hampshire. در واقع افزایش نوادا بیش از دو سنتی متحده شده است Reid صحبت کردن نقطه است.

شما “یک درک غلط از آنچه که در سراسر کشور اتفاق می افتد زمانی که شما باید آن دو کشور تعیین آنچه اتفاق می افتد در انتخابات ریاست جمهوری” هری رید گفت: در NPR مصاحبه. “من فکر نمی کنم آن را عادلانه است.”

اما اگر نوادا رسیدن برای رفتن برای اولین بار چگونه خواهد بود و رای گیری? با یک جلسه و یا یک اولیه انتخابات ؟

نوادا آخرین جلسه?

“من فکر می کنم این پایان قفقاز و باید آن را گفت:” بیلی Vassiliadis یک دیرین لاس وگاس سیاسی خودی و مشاور به دو دموکراتیک رئیس جمهور.

Vassiliadis گفت: هر دو طرف به احتمال زیاد به درک caucusing یک سیستم کهنه که دیگر نشان دهنده چگونه بسیاری از مردم در زندگی روزمره خود زندگی می کند.

“مردم خوانده R-J, خرید بروید و سفارش غذای آنلاین در حال حاضر,” او گفت:. “همه چیز آسان و راحت است. ما — به خصوص نسل جوان — نمی خواهید برای دریافت در ماشین و رفتن به جایی که ما می توانید آن را در خانه.”

Vassiliadis گفت که او انتظار دارد نوادا دموکرات ها را در جلو و یک قوی حزبی خالی از درام است که گرفتار آیووا قفقاز در اوایل این ماه. اما او فکر می کند که حزب باید برنامه های جدید برای سازماندهی و جمع آوری کمک boons در انجمن سیستم می تواند با ارائه یک ایالت ،

“من از مد افتاده به این معنا: اگر شما یک پیام خوب و شما در حال گرفتن وجود دارد خارج وجود دارد, این روند نباید مانعی برای رای دهندگان” او گفت:.

تبدیل به یک اصل مطلب!

در اوایل رای گیری دوره برخی از رای دهندگان صحبت کردن در برابر caucusing در مصاحبه با نقد و بررسی-مجله خبرنگاران.

“رفتن به حزبی بود بدترین چیزی که ما تا کنون در نوادا و ما انجام داده ایم برخی از چیزهایی که خنگ,” کی Darr گفت: او به عنوان منتظر در خط حزبی در Enterprise Library.

بابی بل که caucused اولیه در شایانی دبیرستان در روز سه شنبه گفت که او می خواهم برای دیدن در انجمن سیستم به پایان رسید در نوادا است.

“در این روز مردم می خواستند به انجام آن خود می شود و برای کل فرایند” بل گفت. “اما همه افرادی که رفتن به انجمن — آنها هنوز هم درصد بسیار کمی از این واقعی رای دهندگان. ما باید رای خودمان است.”

بسیاری از نوادا ایالتی و فدرال منتخب دموکرات ابراز ایمان خود را در دولت توانایی کشش این هفته قفقاز اما آنها باید به طور گسترده ای بر این باورند که سیستم خود را در آینده.

رید همچنین خطاب آینده پارلمانی در روز شنبه اندکی پس از تبدیل شدن به یکی از اولین رای دهندگان تا کنون پارلمانی زود هنگام در نوادا است.

“این (رأی گیری) برنامه رفتن به نوادا نگاه خوب” رید گفت. “ما در حال رفتن به یک زود بزرگ, رای, و من فکر می کنم کشور را نگاه به ما در آینده است. من فکر می کنم در آینده به عنوان بسیاری از صاحب نظران گفته اند ما خواهید بود برای اولین بار دولت به اصل مطلب.”

رید گفت: او معتقد است شکست آیووا قفقاز نمی خواهد خود را به تکرار در نوادا است. او گفت که پس از سه شنبه متحده رای در مارس 3 حزب را در نظر بگیرید که آیا باید آن را به یک تغییر اولیه سیستم.

یکی از عوامل در مذاکرات: این جلسه بسیار بیشتر فرآیند تعاملی است که اجازه داده است نوادا دموکرات به ثبت نام رای دهندگان جدید اضافه کردن به لیست رای دهندگان و کمک به نوبه خود از رای دادن در روز انتخابات. یک سوئیچ به یک اولیه خواهد شد و بسیاری از مزایای آن.

تماس با روری اپلتون در [email protected] یا 702-383-0276. Follow @RoryDoesPhonics در توییتر. نقد و بررسی-مجله سیاست و دولت ویرایشگر استیو گشاید کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im