دموکراتیک لایحه به دنبال ممنوعیت Microtargeting در تبلیغات سیاسی

بینش کلیدی:

  • هفت در 10 آمریکایی ها نمی خواهند به microtargeted آنلاین تبلیغات سیاسی.
  • توییتر حذف تبلیغات سیاسی آشکار در پاییز اما منتقدان می گویند که تنها یک راه حل است.

تشکر. آنا Eshoo D-کالیفرنیا معرفی یک لایحه که امروز را محدود microtargeting تلاش های سیاسی و تبلیغات.

ممنوعیت Microtargeted تبلیغات سیاسی عمل خواهد نوار سیستم عامل آنلاین از هدف قرار دادن تبلیغات سیاسی بر اساس کاربران دموگرافيک و اطلاعات رفتاری هر چند آن را هنوز هم اجازه جغرافیایی هدف قرار دادن و هر هدف که کاربران به طور داوطلبانه انتخاب کردن در.

این لایحه را مشخص می کند که این امر به “رسانه های اجتماعی, شبکه های آگهی و جریان خدمات” و از آنجا که این لایحه تنها به اعمال فدرال نامزدها برای دفتر اجرای خواهد بود انجام شده توسط کمیسیون انتخابات فدرال.

“Microtargeting تبلیغات سیاسی شکستگی باز ما بحث دموکراتیک به میلیون ها نفر از خصوصی بدون کنترل سیلوهای اجازه می دهد برای گسترش وعده های دروغین پلاریزه, دروغ, دروغ های جعلی اخبار و رای دهندگان سرکوب” Eshoo در بیانیه ای گفت. “با هزینه های دیجیتال تبلیغات در سال 2020 انتخابات انتظار می رود به بیش از 1.3 میلیارد دلار کنگره باید برای محافظت از کشور ما روند دموکراتیک.”

تشکر. دیوید Cicilline D-R. I. همچنین انتظار می رود برای معرفی یک لایحه محدود سیاسی هدف بر اساس سن و جنسیت و موقعیت سیاسی که قبلا گزارش شده است.

مفهوم سیاسی microtargeting است به شدت منفور. به عنوان Adweek قبلا در گزارش ماه مارس نظرسنجی از شوالیه بنیاد و گالوپ و ذکر شده توسط Eshoo یافت که هفت در 10 آمریکایی ها نمی خواهند مبارزات سیاسی microtargeting آنها. این نظرسنجی بیشتر نشان داد اجماع گسترده در سراسر خطوط حزب به 69 درصد از دموکرات ها و 75 درصد از جمهوری خواهان و 72 درصد از مستقل ابراز گریزی به microtargeting.

Eshoo قبلا حمایت برای سختگیرانه قوانین حفظ حریم خصوصی از جمله فدرال قانون حفظ حریم خصوصی و شرایط اضطراری حریم قانون خاص به سلامت اطلاعات مربوط به Covid-19 بیماری همه گیر. جدید microtargeting لایحه حمایت چشمگیر نوار از گروه های حمایت از جمله شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه), Electronic Privacy Information Center (EPIC), علت شایع و مرکز دیجیتال دموکراسی است.

این شهر همچنین دارای پشتیبانی از FEC کمیسر الن Weintraub, the lone دموکرات خدمت در کمیسیون دو حزبی.

پس از توییتر خلاص شدن از شر خود را از پلت فرم تبلیغات سیاسی در ماه نوامبر Weintraub نوشت: یک op-ed در واشنگتن پست گفت که از بین بردن تبلیغات سیاسی آشکار نیست و تنها راه حل: “حذف سیاسی-آگهی microtargeting خواهد آدرس سالم به اشتراک گذاری از بدترین مشکلات ما در آنلاین سیاسی, تبلیغات,” او نوشت ، “تبلیغات سیاسی در اینترنت بخش مهمی از گفتمان سیاسی—شاید مهم ترین است. من به نفع بیشتر سیاسی, سخنرانی, نه کمتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im