دلتا می بیند کوچک سربازان ارتش در رزرو با روشنایی ضعیف تابیدن از امید برای سفر و صنعت

کلید بینش:

  • دلتا است که نه تنها در دیدن بهتر اعداد—اداره امنیت حمل و نقل نیز گزارش داد که سربازان ارتش در مسافران.

اگر چه وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک نور در انتهای تونل برای صنعت سفر وجود دارد inklings از امید. در خطوط هوایی دلتا که در قالب یک افزایش اندک در رزرو.

“ما را دیده اند گزاف گویی کردن از پایین” گفت: دلتا CFO پل جاکوبسن در ولف تحقیقات سالانه (هر چند در این سال های مجازی) جهانی حمل و نقل عمومی و صنعتی در کنفرانس امروز. “دلایلی وجود دارد برای تشویق شود در مورد آنچه ما انجام می دهیم در دلتا.”

جاکوبسن گفت که در برخی از روزها هواپیمایی دیدم مثبت خالص فروش به معنی مردم بیشتر شد رزرو از درخواست برای بازپرداخت به طور خاص اشاره به چشم انداز مثبت در ماه های ژوئن و ژوئیه برنامه ریزی سفر.

از آن رزرو شده برای اوقات فراغت مقصد به خصوص در سواحل و چه جاکوبسن به نام “فعالیت کردن.”

دلتا است پس در پاسخ به ومیگوید تقاضا با اضافه کردن پروازهای بازگشت اما هنوز دربندی ظرفیت آن در 60٪.

جاکوبسن مقدمه نظرات خود را توسط ذکر است که هنوز خیلی زود به بگویید اگر این واقعا نشانه ای از بهبودی و با بازپرداخت هنوز هم در دسترس رزرو کاملا نمی به معنی است تا زمانی که مسافران در حال سوار و buckled در. “ما هنوز در کسری از جایی که ما باید” او گفت:. “ما در حال محتاط است.”

او همچنین تکرار دلتا مدیر عامل اد Bastian باور است که آن را می تواند حداقل سه سال قبل از هواپیمایی رسیده بهبود پایدار سطوح. این شرکت دیده می شود بیش از 40 ، 000 از کارکنان خود را داوطلبانه و بدون مزد و بیشتر کاهش می تواند به دنبال پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 30 ماموریت تعیین شده توسط کنگره است که شرکت های هواپیمایی نمی تواند اخراج کارکنان تا آن زمان در ازای وجوه فدرال در coronavirus بسته محرک.

روز جمعه اداره امنیت حمل و نقل اعلام کرد که برای اولین بار از پایان ماه مارس بیش از 250 ، 000 مسافران از طریق دروازه های خود را در یک روز. قبلا TSA گزارش شده بود که آن را تا به حال دیده می شود ترافیک پا رها 95%.

برای لحظه ای دلتا هنوز در تلاش برای کاهش آن “نقد رایت” به صفر در پایان سال که می تواند به این معنی است که از هر گونه صرف در تبلیغات احتمال زیاد نیست. به عنوان جاکوبسن قرار داده و آن را “هر دلار ما نجات یک دلار ما را مجبور به قرض گرفتن فردا.”

تا آنجا که بهداشت جاکوبسن انتظار ندارد پاکیزگی به یک تفاوت برای شرکت های هواپیمایی. هنوز این یکی از معدود راه های هواپیمایی در ادامه پیام خود را بدون تبلیغات سنتی. جاکوبسن شوخی که دلتا را شعار از ’60s بود در حال حاضر مربوط تر از همیشه: “ما در حال آماده زمانی که شما هستند!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de