دبرا جی ساندرز: مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از اجبار و نه زور در coronavirus بحران

واشنگتن

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نقطه عطف ایالات متحده آمریکا در ماه ژوئیه گذشته “پس من باید یک مقاله دوم که در آن من حق را به انجام آنچه من می خواهم به عنوان رئیس جمهور” چپ مصرانه خواست تا تصاویر را از یک دیکتاتوری قدرتمند جای خود غلت بزنید دیکته مانند آب نبات بود که یک دور از ذهن تصور می شود که نامنظم استخدام و اخراج از کاخ سفید کارکنان.

بدترین ترس های تایید نشده است. با کروناویروس اپیدمی تهمت انتخاب کرده است به حکومت با لمس نور — اجازه می دهد استانداران برای تصمیم گیری یا نه به موضوع پناهگاه در محل سیاست — در حالی که بسیاری از در سمت چپ خواسته اند که او را به حکومت با مشت آهنین.

ماه گذشته به عنوان او شروع به محدود کردن غیر ضروری کسب و کار در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو شکایت “این ملی همه گیر است و هیچ قوانین ملی.”

در نیویورک تایمز حزقیال Emanuel بهداشت و درمان-سیاستگذاری مشاور سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن “نیاز به بلافاصله دستور بسته شدن تمام مدارس و غیرضروری کسب و کار و تحمیل یک پناهگاه در محل سیاست برای کل کشور است.”

سمت چپ ممکن است blanched زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن محدود سفر برای غیر شهروندان پرواز از چین اما خود را مشاهیر مطمئن می خواستم مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور مردمی در Sioux Falls به ترک خانه. در Emanuel مورد زمانی که 18 ماه.

مهم نیست که به آنها این است که قوانین به تنهایی کار نمی کند به عنوان متحده با سخت اقامت در خانه قوانین تا به حال سهم خود را از scofflaws که به کلیسا رفت, میله یا ساحل مصمم چشم انداز عمومی بشود جریمه و حتی بازداشت.

این ایده از برخی از میانه rednecks تیراندازی پرتال تخصصی اولی هم بود که بیشتر از آنها می تواند تحمل. (شش آمریکا — وایومینگ, داکوتای شمالی, داکوتای جنوبی, نبراسکا, آیووا و آرکانزاس — هیچ stay-at-home, سفارشات, با توجه به بنیاد خانواده کایسر.)

و چرا ؟ اجتماعی فاصله بسیار زیبا در راه زندگی را برای اهالی داکوتای جنوبی به عنوان داکوتای جنوبی مدرسه از معادن دانشجو ایمان Bottum نوشت: وال استریت ژورنال. همانطور که در آوریل 3, Mount Rushmore دولت شناسه 165 مورد تأیید مرگ دو نفر و 57 بهبود.

“داکوتای جنوبی است که کشاورزی دولت” Bottum نوشت: “یک محل که در آن پایه و اساس فرهنگ محلی باقی مانده های قدیمی مزارع و مراتع. مردم در حال تدریس از سنین پایین به حفظ احساسات خود را به خود سخت کار می کنند و انتظار می رود که چیزی اشتباه است. مرگبار آنفلوآنزای مرغی تهدید کننده زندگی و معیشت تنها تایید همه جهان بینی.”

البته اقدامات مورد نیاز در ها Gotham ممکن است اعمال می شود در مرتع پرورش احشام.

آخرین آمار نشان می دهد که تماس با نور کار است.

رئیس جمهور Coronavirus وظیفه نیروی “15 روز به سرعت گسترش” و “30 روز به سرعت گسترش” کمپین گفت: آمریکایی ها آنچه که باید و نباید انجام دهید. و از آنجا که این روش ارائه می دهد یک انتخاب نیست یک diktat و از آنجا که نیروی کار متکی به اجبار و نه از روی اجبار بود و بسیاری از آمریکایی ها را در آغوش اجتماعی فاصله برای خوب بیشتر.

من فکر نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اشتباه بود به منظور بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و مدارس عمومی در اواسط ماه مارس اما در عمل مطمئنا زندگی را نجات داده. (من هنوز هم شک و تردید در مدارس دولتی.) و زیادی وجود دارد که می توان گفت برای یک منظور ساخته شده در نوادا به جای داخل کمربندی.

تصور کنید اگر تهمت دستور داده بود یک ملی shutdown در ماه فوریه یا مارس به عنوان برخی از انجام gooders به انتقاد از او برای انجام نمی دهد. چگونه می توانم به شما فکر می کنم که کار کرده است ؟ خواهد دانشجویان خردمندانه را لغو بهار شکستن? خواهد نیویورکی را متوقف رفتن به پارک مرکزی? خواهد او زانو حرکت تند و سریع منتقدان ادای احترام کردند در مغلوب ساختن پیشی جستن فراست?

هیچ. این ویروس را تبدیل به یک رفراندوم در مغلوب ساختن پیشی جستن و یک سوم از جمعیت را همه گیر با بی اعتمادی و خشم. و اگر یکی از بازخرید عنصر به COVID-19 شیوع آن است که در نهایت وجود دارد round-the-clock, اخبار, داستان و آن را در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تماس با دبرا جی ساندرز در [email protected]
یا 202-662-7391. دنبال
@DebraJSaunders در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>