دبرا جی ساندرز: There is an anti-مغلوب ساختن پیشی جستن دو استاندارد اما رییس جمهور در این ستاد مسائل

واشنگتن — در سال 2010 زمانی که ژنرال استنلی مک کریستال و دستیاران او بودند به نقل از یک سنگ نورد قطعه تحقیر مقامات در واشنگتن از دولت از جمله معاون رئیس جمهور جو بایدن نیویورک تایمز رفت و به اوقات تلخی بالا.

یک بانوی خاکستری سرمقاله پرسید که آیا اوباما می تواند اعتماد مک کریستال خود را بالای افغانستان فرمانده پس از او “بسیار undisciplined نظر” و استدلال کرد که اوباما باید آتش محترم عمومی و یا حداقل لباس او را قبل از ارسال او را به یک منطقه جنگی.

کلمه “نافرمانی” پرتاب شد در اطراف آزادانه — حتی اگر نظامی بازرس کل هیچ تخلف یک سال پس از اوباما مجبور مک کریستال به بازنشسته.

کمربندی-فکر می کنم تا حد زیادی متحد که یک رئیس جمهور باید به قرار داده تا با یک کلی است بصورتی پایدار و محکم خود را در اردوگاه. اما زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی کارکنان که باک دستور کار خود, آنها آن را یک “پاکسازی.”

عجیب یک شهر با انباشته institutionalists به نظر می رسد فراموش کرده اند که برخی از اصول اولیه — که رئیس جمهور حق دارد به اصرار اعضای هیات که در هیئت مدیره با دستور کار خود دارد.

و هنگامی که مردم در خارج از کاخ سفید اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به خلاص شدن از شر کارکنان که تضعیف دستور کار خود آن اخبار است. من به یک چنین فردی در پس زمینه که به من گفت که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود بهتر است در چیدن کارکنان در یک روز “او نمی خواهد که استیضاح شده است.”

زیرک رئیس ستاد خواهد عمل کرده اند برای پایان دادن به 2½-سال روسیه کاوشگر که هیچ هماهنگی بین کرملین و برج ترامپ یک نتیجه که روشن بود در اوایل این فرد استدلال کرد. و زرنگ و دانا پرسنل رئیس می تواند منتقل whistleblower که رفت دریا در شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن در 25 ژوئیه در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy که در آن رئیس جمهور — اشتباه, اما نه یک impeachable جرم به ذهن من — خواسته Zelenskiy به حفاری تا خاک بر بایدن.

من دو دلیل برای دو برابر استاندارد است.

اولین بار, واشنگتن نمی دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع شک.

دوم مغلوب ساختن پیشی جستن ضربات را از طریق کارکنان به عنوان اگر آنها در مقاله.

مک کریستال شد یک انحراف. سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman ملی مشاور امنیت که شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه و همراهی در خارج از کاخ سفید خود را برای شهادت یک سرباز در میان بسیاری از.

به عنوان یک نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار است که او را استخدام “بهترین مردم است.” اما اگر او تا به حال به استخدام بهترین, او نمی خواهد که اخراج بسیاری از مقامات سطح بالا — و او نمی خواهد badmouth آنها را به عنوان او نشان می دهد آنها را به درب.

کاترین دونن Tenpas اتحاد اهل تهمت رکورد گردش مالی برای موسسه بروکینگز. او متوجه شد که 82 درصد از “A-تیم اسلات” تبدیل شده اند بیش از بیش از یک سوم از آنها تا به حال دو یا بیشتر سرنشینان.

جان سخت طرفداران تهمت ببخش بد خود را استخدام به عنوان قابل فهم نتیجه غیر سیاستمدار برنده کاخ سفید است. آنها نمی بینیم یک حرکت نزولی. اما به عنوان Tenpas اشاره کرد اکثر روسای جمهور خدمت کرده اند در قبل و می توانید تکیه بر روی یک “شبکه ای از مشاوران که باید به آنها کمک کرد بیش از چند دهه.” به خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا است کاخ سفید در “insular” مد به عنوان اگر آن را یک “کسب و کار خانوادگی” Tenpas اضافه شده است.

جز به این دلیل که فروشگاه بسیار بزرگ و نسبت ناروا به حال شده است برای رسیدن و استخدام ناشناخته بازیگران, برخی از آنها ممکن است به عنوان وفادار به او را به عنوان او می خواست و بسیاری از آنها او بیگانه به عنوان آنها قرار داده و شهرت خود را در خط در خدمات خود را.

نظر دادستان کل لایحه Barr که هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن به صدای جیر جیر در مورد موارد به کار گرفته توسط وزارت دادگستری. و هنوز هم مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی مشاور سابق راجر سنگ قاضی و هیئت منصفه.

بله کاخ سفید مشاوران باید ترک اگر آنها موافق با سیاست های خود و برخی بود. اما برخی باقی ماند چرا که آنها را دیدم یک وظیفه ثابت و فرار از کشتی. و به نظر می رسد برخی از ماند به فشار با نوک انگشت سوراخ در بدنه.

بنابراین سوال بعدی ممکن است: دارای تهمت های آموخته شده از بد استخدام گیری کنید ؟ پاسخ آن خواهد بود بله. اما او نمی یاد مهم ترین درس: که او نیاز به دقت بیشتری در مورد نیروی انسانی تصمیم گیری.

پس از برکناری پرسنل تلقی ناقص و وفادار در پی او اعلام جرم و تبرئه تهمت جایگزین مدیر ریاست جمهوری پرسنل دفتر شان Doocey با جان McEntee, 29 سابق مغلوب ساختن پیشی جستن بدن انسان و کمپین دستیار اخراج مغلوب ساختن پیشی جستن دوم رئیس ستاد John Kelly — گزارش پس از او تا به حال مشکل به دست آوردن یک امنیت ترخیص کالا از گمرک به دلیل قمار مسائل. McEntee آشکار دستور: رئیس وفاداری افسر.

شانس دوم چیز خوبی است — اما آن را سخت به این باور McEntee است بهترین فرد برای یک کار است که نیاز به یک چاشنی دست است که می تواند سنج نه تنها وفاداری بلکه توانایی. شما احساس می کنید تهمت نمی کنم این مسائل که او استخدام تا زمانی که او مسئول است. این رویکردی است که واجب گزش برگشت.

تماس با دبرا جی ساندرز در [email protected] یا 202-662-7391. Follow @DebraJSaunders در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im