دره مرگ پارک ملی بزرگ صوفس (جاده), ماجرا, wildflowers

تیاو توپی از دره مرگ پارک ملی کوره Creek, California, کمتر از 2½ ساعت از لاس وگاس.

آن را به یک مقصد فوق العاده در ماه مارس با شب درجه حرارت متوسط در کم ارتفاع مناطق اطراف 82 درجه و یک شبه پایین حدود 55 ایده آل برای کمپینگ پیاده روی backroad رانندگی و گشت و گذار.

Backcountry اکتشاف

اگر شما یک وسیله نقلیه مناسب برای رانندگی خارج از جاده در حال خودکفایی و آماده کاوش پارک صدها مایل از backcountry شن جاده با ارزش است.

یک انتخاب عالی این زمان از سال — و نه بیش از حد دور کردن مسیر مورد ضرب و شتم است — سمت غرب جاده. آن را دارای نمایش های باور نکردنی های تاریخی و به طور بالقوه خوب wildflower شکوفه.

شمال دسترسی به 40 مایل از سمت غرب جاده را می توان همراه Badwater جاده (کالیفرنیا مسیر 178) در حدود شش کیلومتری جنوب این تقاطع. شما خواهد شد از رفتن به سمت غرب از Badwater نمک تخت پایین ترین نقطه در شمال امریکا 282 متر زیر سطح دریا. در همان زمان به شما منتقل خواهد شد پایه Panamint کوه که به رخ کشیدن پارک بالاترین قله تلسکوپ اوج 11,049 فوت بالاتر از سطح دریا. این ممکن است بزرگترین اختلاف در ارتفاع شما همیشه خواهید دید.

حدود نه مایل به این سفر نگاه کنید در سمت چپ خود را به صورت برجسته از سنگ مزار خپله هریس و جیمز دیتون. Dayton, اقیانوس آرام بوراکس شرکت سرپرست در کوره نهر درگذشت در سال 1898. هریس افسانه ای اکتشافی و شخصیت خود در این منطقه جان سالم به در تا سال 1934 و درخواست به خاک سپرده شد و در کنار دوستان خوب خود دیتون. یک بخشی از این لوح آمده است: “در اینجا نهفته است خپله هریس یک پتو jackass اکتشافی 1856-1934.”

به شما به عنوان درایو جنوبی حدود سه کیلومتر بیشتر شما در پیدا کردن سمت چپ به نوبه خود برای عقاب بوراکس آثار در فهرست ملی ثبت اماکن تاریخی. نه خیلی زیاد باقی مانده است در اینجا فقط یک دیگ بخار جعبه آتش نشانی و یک تپه مارک که در آن یک خانه یک بار ایستاده بود اما این اولین بار بود بوراکس پالایشگاه در دره عامل از سال 1882 به سال 1884. خوب است کمی خروج به یک استراحت از رانندگی تحسین مناظر و ناهار.

بازگشت به سمت غرب جاده و سفر به جنوب را ببینید نشانگر خود را در سمت چپ برای تاریخی کالیفرنیا از بنت-محرمانه طولانی شد. در نزدیکی اینجا در سال 1849 یک گروه از پیشگامان عنوان غرب رو رشته و نزدیک به گرسنگی.

ویلیام مانلی و جان راجرز در این گروه به رهبری ماموریت سن فرناندو کالیفرنیا بیش از 300 مایل دور و بازگشت زندگی-صرفه جویی در منابع. یک مرد کشته شده بود و برخی از مردم مجبور به ترک اردوگاه اما دو خانواده باقی مانده و ذخیره شد. بسیاری از ویژگی نامگذاری این محل به یکی از اعضای حزب که به عنوان آنها را ترک گفت: “خداحافظ دره مرگ.”

سازمان دیده بان برای wildflowers

Hanaupah جانسون و چشمه های آب گرم دره همه سر به پایه Panamints خاموش به سمت راست از سمت غرب جاده. آنها را حتی بیشتر از راه دور سفر اما جاده ها معمولا ناهموار. این خوب است برای بازدید از مکان حتی اگر تنها با پای پیاده, به عنوان آنها را بیشتر پوشش گیاهی از کف دره و از این رو فرصت های بیشتر برای دیدن وحشی است.

در حالی که wildflower, شکوفه متفاوت بوده و هر سال اگر شما موفق باشید و در ارتفاع ایده آل در طول یک شکوفه, شما ممکن است گل مانند کویر طلا گل نرگس-رنگی کویر پنج نقطه قهوه ای چشم پامچال و بنفش caltha برگ phacelia.

سمت غرب جاده همچنان جنوبی و سپس سران شرق و به عقب بر روی Badwater جاده ها است. سمت چپ بروید و درایو شمالی حدود 44 مایل به بازگشت به کالیفرنیا مسیر 190 و کوره Creek منطقه است.

بررسی شرایط

در کوره نهر مرکز بازدید کنندگان و مسافران می توانید دریافت گزارش روزانه در آب و هوای جاده ها و شرایط دنباله. این امر به ویژه مهم برای سفر در سمت غرب جاده به دلیل احتمال جاری شدن سیل که می تواند رخ دهد در قسمت جنوبی جاده که در آن امرگسا رودخانه عبور. رودخانه معمولا خشک, در این نقطه, اما, آن است که مشترک پس از طوفان برای جاده به شسته را گل آلود شرایط و یا به طور کامل بسته شده است. در مرکز بازدید کنندگان شما همچنین می توانید با پرداخت هزینه ورود و یا خود را نشان می دهد پارک پاس و دریافت پارک روزنامه و نقشه. برای این سفر شما نیاز به درخواست برای یک backcountry نقشه راه.

خدمات تلفن همراه است که پر از لکه در پارک. ایده آل وسایل نقلیه برای این سفر در حال محکم, چهار چرخ دیسک, اما هر یک باید بالا ترخیص و سنگین-لاستیک جاده از کناره سوراخ شایع هستند. همیشه خوب یدکی ایده آل, دو, و مقدار زیادی از آب و مواد غذایی به علاوه لباس گرم و چراغ جلو در صورتی که شما به طور غیر منتظره ای را به صرف شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im