مرگ و میر از تنسی گردباد صعود به حداقل 24

NASHVILLE, Tenn. — نجات جستجو از طریق خرد تنسی محله برای بدن سهشنبه کمتر از یک روز پس از گردباد پاره پاره در سراسر نشویل و دیگر بخش های دولت به خانواده های خواب. حداقل 24 نفر کشته شدند, برخی در تخت خود را, مقامات گفت.

این مقدس که زده در ساعات پس از نیمه شب خرد بیش از 140 ساختمان و به خاک سپرده مردم در شمع از قلوه سنگ و لاشه و زیرزمین است. طوفان نقل مکان کرد به طوری سریع است که بسیاری از مردم در مسیر خود نمی تواند فرار به مناطق امن تر.

“این آمار خیلی سریع بسیاری از مردمی نیست که زمان را به پناهگاه” Putnam County شهردار سفت پورتر گفت. “بسیاری از این مردمی خواب بودند.”

فرماندار اعلام کرد اضطراری و ارسال گارد ملی برای کمک به جستجو و نجات تلاش. دولت مقامات اورژانس که در ابتدا گزارش شده حداقل 25 کشته تجدید نظر تلفات به 24 مرگ و میر در سه شنبه شب پس از تعیین یک مرگ, شمارش قبلی بود و نه طوفان-مرتبط است.

نامشخص تعداد زیادی از مردم از دست رفته بودند.

یافته های اولیه توسط خدمات ملی آب و هوا بررسی تیم نشان داد که آسیب در نشویل و Wilson شهرستان به شرق تحمیل شده توسط یک گردباد از حداقل EF-3 شدت آژانس گفت.

یکی چرخان غرق خانه و کسب و کار در سراسر 10-کشش مایل نشویل که شامل بخش هایی از مرکز شهر. این شکست بیش از سه ده ساختمان از جمله از بین بردن برج و شیشه از یک کلیسای تاریخی. یکی دیگر از گردباد آسیب دیده و بیش از 100 سازه در طول 2 مایل مسیر نابودی در Putnam County, پاک کردن بعضی از خانه ها از پایه های خود و واریز خرابه دور.

Daybreak نشان داد مناظر آشغال با عیار پایین دیوار و سقف جامعی خطوط برق و شکسته درختان و ساخت بسیاری از خیابان های شهر و جاده های روستایی صعب العبور است. بیش از یک دوجین از مراکز رای دهی نیز آسیب دیده را وادار سه شنبه رای دهندگان به انتظار در صف های طولانی در سایت های جایگزین.

در Putnam County, 80 مایلی شرق نشویل خانه و کسب و کار به طور کامل مسطح است. در یکی از محله داوطلبان یافت پنج بدن. همسایگان و کلانتر افسران هنوز هم به دنبال دو بیشتر است. بعد مقامات تحمیل 8 p. m.-8 صبح مقررات منع رفت و آمد در شهرستان و گزارش یک غارت کردند.

“ما در حال رفتن به بازسازی’

نشویل ساکنان اطراف راه می رفت در خیابان ها و پیاده رو با آشغال باقی مانده در محله که در آن گم شده دیوار و سقف سمت چپ اتاق نشیمن و آشپزخانه قرار دارد. لت و پار خطوط برق و شکسته درختان آمد به استراحت در ماشین و خیابان ها و شمع از قلوه سنگ.

“ما انعطاف پذیر هستند و ما قصد داریم برای بازسازی” نشویل شهردار جان کوپر گفت.

در طول رژیم صهیونیستی است. بیل لی تور Putnam County, مالکان از طریق حفر باقی مانده در تلاش برای نجات هر مورد ، یک زن جوان برگزار شد تا پاک سبز بلوز در حالی که ایستاده در طبقه دوم از یک خانه است که تا به حال هیچ سقف.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتگو با فرماندار توسط تلفن و متعهد فدرال کمک کاخ سفید گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد قصد دارد برای بازدید از منطقه فاجعه در روز جمعه.

در نشویل چرخان مسیر بود که عمدتا در شمال و شرق قلب مرکز شهر و مقدار کمی از بسیاری از شهرستان های بزرگترین گردشگری تساوی — the honky tonks از برادوی, Grand Ole Opry, خانه, طبقه Ryman سالن اجتماعات و مرکز کنوانسیون.

به جای طوفان پاره طریق تا حد زیادی آفریقایی مناطق بوردو و شمال نشویل و همچنین محلات تبدیل اخیر رونق ساخت و ساز. Germantown و شرق نشویل دو شهر trendiest نقاط با رستوران ها و سالن های موسیقی پایان مجتمع های آپارتمانی و افزایش قیمت خانه را تهدید به بیرون راندن دیرین ساکنان.

“سگ شروع به پارس قبل از sirens رفت. آنها می دانستند چه بود” گفت: پائولا وید از شرق نشویل. “سپس ما شنیده سر و صدا … چیزی به من فقط راست نشستن در رختخواب و چیزی در آمد از طریق پنجره درست بالای سر من. اگر من تا به حال نقل مکان کرد, من و بعد فورا رفت واز یک چهره پر از شیشه است.”

سقف آمدند crashing پایین رونالد بالدوین و هری Nahay در اتاق خواب خود را در یک داستان آجر خانه در شرق نشویل. “ما نمی تواند خارج” بالدوین گفت. “و من فقط نگه داشته لگد زدن و لگد زدن تا زمانی که ما در نهایت یک سوراخ است.”

خروش باد بیدار اوان و جورابهای پیترز همچنین در شرق نشویل, اما آنها تا به حال هیچ وقت برای رسیدن به ایمنی نسبی از یک فضای داخلی حمام.

“در حدود 10 ثانیه به خانه شروع به تکان دادن” جورابهای پطرس گفت. “من شروع به پریدن کرد در بالای زمین است. او شروع به پریدن کرد بر بالای من. سقف فرود آمد در بالا از او. … ما سپاسگزار برای زنده ماندن است.”

رای دهندگان در صورت صف های طولانی, ساعت تمدید

با بیش از یک دوجین سه شنبه حوزه های رأی گیری در نشویل را Davidson County آسیب دیده رای دهندگان فرستاده شد و به نقاط دیگر برخی از آنها با صف های طولانی. انتخابات در Putnam County توصیه رای دهندگان در هشت حوزه آسیب دیده با رای گیری مکان برای رای دادن در انتخابات اتاق در کوکویل.

ساعت بعد یک قاضی حکم داد که برخی از تنسی سنجی باید تمدید رای گیری ساعت پس از چهار دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری شکایت کرد به نگه داشتن پای صندوق های رای باز حزب دموکرات سخنگوی گفت.

لی گفت: او مشاهده نمونه های متعددی از مردم با هم برای کمک به یکدیگر است. “در بدترین شرایط بهترین مردم بیرون می آید و این چیزی است که ما از دیدن” او گفت:.

فقط به عنوان فرماندار متوقف شده به تور ویرانی در Putnam County ون از دیرین مشتریان در یک رستوران محلی — که با افتخار اعلام کرد که آنها می خوردند هر روز صبح — وارد برای کمک به پاک کردن باقی مانده است.

در شهر کوچک باکستر, Mike Stephens بیدار شد هنگامی که یک درخت بزرگ از سقوط از طریق پشت بام خانه اش. او شروع به تمیز کردن به عنوان به زودی به عنوان خورشید افزایش یافت. او در قطع کردن یک درخت بود و کمک از یک همسایه با بلدوزرها و یک مرد که متوقف شد با اره برقی.

“من فقط یک بار او را ملاقات نمود و او فقط اتفاق افتاده است را به نشان می دهد تا در حالی که ما در اینجا” استفن گفت: از همسایه خود را. “و پس از آن این مرد دیگر او فقط اتفاق افتاده است برای جلوگیری از. من او را نمی دانم.”

Wayne Stephens, تکنسین در یک نمایندگی خودرو های محلی بود روز شنبه از کار خود را. بدون آسیب به خانه خود را, او در کامیون خود را با اره برقی خود را. او نه مربوط به مایک Stephens و هرگز او را ملاقات نمود. او گفت که او فقط می خواستم به کمک “تا آنجا که من می توانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de