توافق در نوادا قابلمه فروشگاه مجوزهای اما ‘جنگ جهانی علف های هرز” می رود

توافق برای انتقال درمانگاه ماری جوانا مجوز اعطا تقریبا دو سال پیش بود مشروط مورد تایید جمعه توسط نوادا, مالیات, کمیسیون دو هفته به یک محاکمه بیش از چند دلار مجوز در ابتدا doled.

در همه 18 شرکت موافقت به تنظیم مجدد مجوز برای بسیاری از 61 مجوز برای ماری جوانا جدید فروشگاه در سراسر کشور.

وکیل کمپ بود که ابزاری در مبادله این قرارداد است که به انتظار برای دریافت تایید نهایی از شاهدانه انطباق هیئت مدیره در هفته آینده — گفت: وکلا کشیده شده تا به حال 175 پیش نویس موافقت نامه های مختلف قبل از نهایی یکی از این هفته برای بیش از 80 درصد از شرکت های درگیر.

“این کریسمس” او گفت:, و اضافه کرد که او دلسرد مورد ندارد و رسیدن به توافقی جهانی. “این است که حل و فصل یک قطعه پیچیده ای از دادخواهی… این می تواند خوب به همه چیز انجام می شود. اما من فکر نمی کنم که در واقع ممکن است در حال حاضر.”

ده ها تن از شرکت هایی که از دست داده مناقصه برای باز کردن خرده فروشی گلدان مغازه های ثبت شده کت و شلوار در برابر مالیات گروه در اواخر سال 2018 به چالش کشیدن روند درخواست. کت و شلوار مشغول به کار راه خود را از طریق سیستم دادگاه تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار و نیمکت دادگاه قبل از منطقه قاضی الیزابت Gonzalez منتقل شد به مرکز کنوانسیون لاس وگاس اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله میان ده ها تن از وکلای درگیر است.

“من می دانم این است که یک توافق کامل,” مالیات رئیس کمیسیون جیم DeVolld روز جمعه گفت. “آن جلو نمی در همه, اما همه رو رقابت نیاز دارد. و آن را یک مفهوم دشوار من را امتحان کنید و کشف کردن چگونه می توانم همه در چادر و این بسیار برای من روشن است که که ممکن نیست.”

آزمایشی است که انتظار می رود برای ادامه دوشنبه با شرکت های مختلف است که می خواهید برای باز کردن گلدان جدید مغازه های مبارزه با این بخش از مالیات بیش از چگونه آن را اعطا مجوز در اواخر سال 2018 است.

حتی پس از تصویب نهایی از انطباق مدیره Gonzalez می تواند موضوع یک تصمیم گیری است که پرتاب یک آچار را به معامله. اما کمپ گفت که بعید است.

در نامه ای تحویل قبل از تصمیم دیوید Goldwater, یک لابی گر سابق دموکرات, مجلس و همکاری با Inyo خوب درمانگاه شاهدانه یک شرکت را تکذیب کرد یک مجوز جدید خواست این کمیسیون به رد حل و فصل است.

“این است که شبیه به اجازه می دهد سارق مسلح بانک به خارج از جرم و جنایت خود را با پرداخت جریمه و با درآمد حاصل از سرقت از بانک” Goldwater نوشت.

“که این پیشنهاد یک دادخواهی استراتژی و نه یک راه حل کاملا روشن به این دلیل که توافق حل و فصل نیست در این مورد. باقی مانده شاکیان خواهد شد و می تواند در ادامه با تمام ادعا می کند در برابر دولت است.”

وکلا برای شرکت ها مایل به حل و فصل هنوز هم استدلال می کنند که دولت نمی, مدیریت کامل چک پس زمینه در متقاضیان و انجام نادرست و نامناسب به ثمر رساند به جایزه جدید مجوزهای کسب و کار. نوادا دادستانی کل گفته است که مقامات دولتی انجام شده بی طرفانه نقد و بررسی هر یک از 462 برنامه های کاربردی.

وکلای دومینیک پشت و راس میلر سابق نوادا وزیر امور خارجه به نمایندگی از شرکت ابتدا مجوز را تکذیب کرد, همچنین پیشنهاد کرده اند که حل و فصل می تواند منجر به حتی بیشتر دادخواهی.

میلر که در مراجعه به دادگاه به عنوان “جنگ جهانی علف های هرز” خواسته بود کمیسیون به عمل در حل و فصل.

“وجود دارد به سادگی هیچ دلیل موجه و با عجله تصویب چنین مهم توافق” میلر نوشت.

وکلای امی Sugden و Sigal Chattah به نمایندگی از شرکت ها را تکذیب کرد, مجوز جدید بود نیز مطلع در این کمیسیون که با آنها رقابت کرد.

در یک ایمیل به نقد و بررسی-مجله پس از این کمیسیون تصمیم Chattah نوشت که او می خواست به پیروی از هیئت مدیره برای بررسی توافق با یک ذهن باز.

“امید من این است که این CCB را در جلسه عمومی به عنوان حق بدن به این آدرس حل و فصل خواهد شد که گناهان گذشته از این فرایند و ترکیب آنها” Chattah نوشت.

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *