اطلاعات مدیر Rigel کابل Moonlights به عنوان تجاوز+ تاثیر گذار Rigel Gemini

Rigel کابل یک مدیر تجزیه و تحلیل داده های دیجیتال در سازمان تجارت مبهوت تجارت—اما شما ممکن است او را بهتر می دانم او تاثیر گذار شخصیت Rigel برج جوزا.

هر چند کابل باعث می شود مطمئن شوید که برای نگه داشتن خود را تاثیر گذار وکالت و بعد کار را از یکدیگر جدا, او هنوز هم تلاش می کند تا “دید و حضور” به هر دو به پایان می رسد از زندگی خود را به عنوان عجیب و غریب یک فرد از یک مخلوط پس زمینه. از طریق مبهوت کابل گفت که او قادر به آوردن بینش به جنسيت و رفتار است که مشتریان ممکن است در غیر این صورت در نظر نمی.

“I am proud to be آشکارا تجاوز+ در محل کار,” او گفت:. “من می دانم که برای برخی از مشتریان ممکن است اول خود را از تجاوز+ کسب و کار شریک و این یک فرصت بزرگ است.”

قبل از مبهوت کابل کار می کرد با Goodby سیلوراستاین و همکاران در حالی که هنوز در کالج.

“بسیاری از همکلاسی های دوره کارشناسی بودند پیوستن به بانک های سرمایه گذاری شرکت های مشاوره مدیریت و یا ورود به سیاست اما من می دانستم که من می خواستم در, خلاق, بازاریابی, صنعت,” او گفت:.

او اوایل روز خود را حرفه ای کار با مشتریان مانند Adobe, Doritos, کردم شیر! و Häagen-Dazs.

“تجزیه و تحلیل ترافیک اجازه داده است من به تعادل من کمی منطقی و با ذهن خلاق من و مهارت های استراتژیک,” او گفت:.

کابل خود را صرف نهایی سه سال در کالیفرنیا در لوس آنجلس که در آن او بینش عمیق به رسانه های اجتماعی که به او کمک کرد تا رشد او تاثیر گذار نماید. پس از گرفتن تشویق از خود هنرمند, شوهر, کابل رشد خود را Instagram حساب و فرود قابل توجه برخی مباحث است. او یک مقام سفیر L. A. هفته مد و L. A. غرور و همچنین در همکاری با مارک های مانند گوگل, Johnson & Johnson, لکسوس و شیوه زندگی.

به عنوان Rigel Gemini او با تمرکز بر دفاع از خود را به بیش از 100 ، 000 پیروان که عمدتا ساخته شده از آجر های ترانس و جنس nonconforming جوانان در سراسر جهان است. در حال حاضر در آتلانتا او با شرکای محلی LGBTQ+ سازمان هایی مانند آتلانتا غرور و تولید یک نمایش هنری با شوهر خود در سال گذشته به نام Fabnormal اسپانسر شده از طرف لکسوس. در افتتاحیه آن رویداد آنها را دیدم بیش از 400 مسئولین تا به حال بیش از هشت عجیب و غریب عملکرد و مطرح نزدیک به 2000 $برای فراتر موانع ترانس و جنسیتی-nonconforming غیر انتفاعی در گرجستان است.

“ایجاد فضایی برای دگرباشان جنسی و ترانس جوامع نمایشگاه استعداد از جامعه ما و محور صداها برای مردم رنگ شده هسته ای به آنچه که من می خواهم به انجام,” او گفت:. “این چیزی است که من در مورد پرشور و آن را به یک محل که در آن همه ما می تواند کمک به کمک آن دیگران را کاهش یافته است توپ.”

که او چگونه به فرفره

او در مصاحبه با زمان رئیس Bridget Fahrland سر از استراتژی های دیجیتال در مبهوت تجارت که به این روز جوک که “[او] صحبت کردیم او را به استخدام [او] در یک جلسه.” کابل شش سال را صرف به عنوان یک تحلیلگر ارشد پس از آن ساخته شده راه خود را به مدیر دانشیار و در حال حاضر مدیر. (مبهوت تجارت با هم ادغام شدند با تجربه مشتری و راه حل های نرم افزار شرکت مایع در مارس 2018.)

اشتباه بزرگ

کابل گفت: بزرگترین اشتباه شروع کردن در این سازمان جهانی شد “تغذیه به محل کار فشار به بخشی از “cool kids’ club.”

“سازمان می تواند مانند اخوت یا sororities,” او گفت:. “و از آن استفاده می شود به زحمت من که این احساس وجود دارد همیشه یک” در ” و “از”،”

درس های آموخته شده

کابل احساس می کند او تلف وقت خود را در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن محل کار آمد ، در پایان, به دنبال تایید دیگران هرگز به پایان رسید تا بودن ارزشمند (به جز شاید رئیس شما” او اشاره کرد).

نرم افزار نکته

“من حفظ من تاثیر گذار کار کاملا جدا از کار روز و محدود کردن آن به شب و تعطیلات آخر هفته اما من برج جوزا پس من عاشق این دوگانگی است. من این سوال در همه زمان در جهان حرفه ای: چگونه می توانم شما را؟’ پاسخ من: ‘ما این انتخاب برای هیچ بچه!'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>