D&AD 2020 جشنواره لغو شد اما جایزه را در

D&AD جشنواره 2020 لغو شده است با توجه به تهدید مداوم از COVID-19 اما این سازمان هنوز هم ادامه آن جوایز برنامه های این سال است.

سه روز خلاقیت جشنواره قرار بود به محل ممکن است 19-21 در لندن اما این رویداد دهندگان تصمیم به چشم پوشی از آن در این سال به اولویت بندی “سلامت و رفاه” از آن شرکت کنندگان و کارکنان با توجه به D&AD مدیر عامل پاتریک Burgoyne. کسانی که در حال حاضر خریداری یک بلیط تماس گرفته خواهد شد در مورد چگونگی به ادعای بازپرداخت و یا اعتباری.

“هیچ کس نیاز به توان گفت ما در حال زندگی در یک بحران بی سابقه ای—عجیب و غریب و ترسناک, درام که در همه بیش از حد آشنا و آرام,” او در بیانیه ای گفت. “همانطور که همه ما را به راه ما را از طریق به عنوان بهترین ما می توانیم, ما نیاز به گرفتن چیزهای در چشم انداز. فیزیکی ما حوادث به وضوح نمی تواند اتفاق می افتد به آنها [بودند] برای آینده قابل پیش بینی.”

اما, D&AD, جوایز—که شامل یکی از ترین تبلیغات در, آرزو, جوایز, سیاه مداد—هنوز هم می شود با توجه به از این سال, البته تقریبا. آخرین مهلت برای نوشته های تمدید شده است تا آوریل 3 و قضاوت را عمدتا آنلاین انجام می شود. مجازی قضاوت برگزار خواهد شد از 12 ماه مه تا ژوئن 5.

“ما اعتقاد داریم که بهترین کار از 12 ماه گذشته هنوز هم سزاوار اهدا می شود. ما ها منصفه جمع آوری خواهد شد—دیجیتالی البته برای قضاوت در این سال نوشته (هر چند ما امیدواریم که در فرد قضاوت خواهد شد و هنوز محل برای برخی از دسته ها),” Borgoyne ادامه داد.

با توجه به D&AD, قضاوت, برای کتاب, طراحی گرافیک, طراحی مجله و روزنامه طراحی و بسته بندی طراحی هنوز هم باید انجام شود در فرد است. این سازمان گفته است که با اجرای تغییرات به حداقل رساندن “اندازه تجمعات و مسافرت های بین المللی.”

D&AD هنوز برای ارزیابی اینکه آیا یا نه آن خون جدید جشنواره یک رویداد برای معماران و طراحان در حال ظهور میله میله به جای جولای 8-10 سال جاری اتفاق خواهد افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>