آشپزی اتحادیه گردش بروشور حمله به مدیکر برای همه

آشپزی اتحادیه محلی 226, نوادا, بزرگترین و بیشترین سیاسی قدرتمند اتحادیه کارگری منتشر بروشور هفته گذشته که حمله ملی مراقبت های بهداشتی طرح از سال 2020 آرای انتخابات ریاست جمهوری از سوی دیگر ، برنی ساندرز و الیزابت وارن سناتور..

این بروشور نوشته شده در زبان انگلیسی و اسپانیایی و به اشتراک گذاشته شده در توییتر در روز جمعه می پرسد: “ما باید مبارزه برای 85 سال برای محافظت از ما مراقبت های بهداشتی. چرا ما اجازه سیاستمداران آن را دور؟”

اگر چه آن را نمی کند ذکر Sanders, Warren یا مدیکر برای همه با نام آن را به شدت نشان میدهد برنامه های خود را برای از بین بردن تقریبا تمام بیمه خصوصی خواهد بود بد برای اتحادیه و آن را سخت تر به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

60000-plus عضو اتحادیه هنوز به تصمیم بگیرد که آیا به یک نامزد در سال 2020 است. ساندرز و وارن در میان شلوغ زمینه از رقبا که ملاقات با این اتحادیه در لاس وگاس به دنبال تایید.

بسیاری از وارن و ساندرز’ سیاست را به خوبی دریافت شده در طول پخت و پز خود را اتحادیه سالن های شهر اما اتحادیه رهبری و برخی از اعضای تحت فشار قرار دادند پشت در مراقبت های بهداشتی پیشنهادات.

چند بخش از بروشور و ویژگی های مسخره به نقل از ساندرز’ دیدار که در طی آن او گفت: مدیکر برای همه یک راه برای رفع مراقبت های بهداشتی برای همه کارفرمایان را پس انداز و سرمایه گذاری مجدد از سیاست به کارگران حقوق.

“کسانی که سیاستمداران هرگز sat ما در چانه زنی جدول یا شده در یک 24/7 شش سال و چهار ماه و 10 روز اعتصاب خط” بروشور می خواند.

ساندرز تایید شده توسط چند تن از آشپزی اتحادیه خواهر سازمان ها در کشورهای دیگر. مبارزات انتخاباتی خود را کاهش یافته است به نظر بروشور.

تماس با روری اپلتون در [email protected] یا 702-383-0276. Follow @RoryDoesPhonics در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de