کشتی کروز با هندرسون ساکنان محدود برای کالیفرنیا

ستاره Cruises گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه که یک کشتی کروز که تا به حال گیر شده است در سواحل شیلی را سوار در 10 روز سفر به کالیفرنیا.

جان Burnette یک هندرسون که در مشهور گرفتگی با همسر و خانواده اش, گفت: در متن سهشنبه که کاپیتان کشتی اعلام کرد: به مسافران اواخر روز جمعه یک کشتی بود لنگر انداخت در Valparaiso, شیلی, برای دریافت سوخت قبل از ترک برای سن دیگو در روز چهارشنبه.

او گفت: در این متن که منابع شروع به اجرا کم و مقررات “پاک آداب و رسوم قبل و در حوض و barged به ما امشب و فردا صبح.” تا آنجا که او می داند Burnette گفت: هیچ کس در Eclipse نشان دادن علائم COVID-19.

Burnette گفت: حدود 65 شیلی شهروندان خاموش کردم کشتی “را در زیر تماشا از ارتش” است و او مطمئن نیستید چه آمریکا مسافران پذیرش در سن دیگو خواهد شد.

یکی دیگر از هندرسون ساکن موبایل و کامپیوتر گیلبرت گفت: در یک ایمیل گفت او و همسرش پل در کشتی نیز هست و “این یک ماجراجویی است.”

گیلبرت گفت: کاپیتان کشتی و خدمه که در برقراری ارتباط اطلاعات به مسافران و نگه داشتن همه راحت است. او گفت: تنها مشکل واقعی این است که مسافران باید گیر شده است در صف های طولانی.

“خطوط به تخلیه اطلاعات به شیلی نیست که کمک کرد که خطوط را انتخاب کنید تا گذرنامه و فقط در حال حاضر خطوط به بازگشت آنها” گیلبرت گفت: در یک ایمیل. “و بسیار طولانی خطوط به نوبه خود در فهرست داروها ما خواهید بود در حال اجرا از قبل از ما زمین در کالیفرنیا است.”

اما در نهایت گیلبرت گفت: مسافران به نظر می رسد نگه داشتن روحیه خود را بالا.

“ما قطعا امیدوار به پیاده در شیلی اما سن دیگو آثار” گیلبرت گفت. “خلق و خوی در هیئت مدیره باقی مانده است خوش بین و من تنها بالاترین ستایش برای خدمه را به عنوان آنها در مورد وظایف خود است.”

تماس با الکسیس Egeland در [email protected] یا 702-383-0335. Follow @alexis_egeland در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im