ایجاد یک تبلیغات جهانی که من 17 ساله خود را می خواهید برای دیدن

من به عنوان منعکس کننده نسل برابری موضوع 2020 را روز بین المللی زنان—که به نظر من شایسته به مراتب بیشتر از یک روز یا حتی یک ماه ذهن من به عقب می رود اخیر بحث که آیا امسال Super Bowl halftime show بود objectifying یا توانمند سازی.

با وجود حرکت مثبت در برابری جنسیتی در سال های اخیر حسن نیت ارائه میدهد از #MeToo جنبش این واقعیت است که به عنوان یک جامعه ما هنوز سوال که چه چیزی قابل قبول است برای زنان را با بدن خود را من می خواهم به پرتاب دست من. انتقاد بیش از اجرای این موفق, استعداد, لاتین, مادران صحبت می کند بیشتر در مورد پایه خاتوله و رک و پوست کنده تعصب از آن در مورد هنجارهای جنسی در این کشور است. حقیقت غم انگیز این است که ما نگه داشتن زنان از رنگ های مختلف و استاندارد را از ما زنان سفید و بدیهی است که مردان نیز (اگر چه هیچ تعجب است که یک).

در نظر گرفتن این واقعیت را به حساب من سعی کردم برای قرار دادن خودم در کفش از یک دختر که در حال آمدن است از عصر امروز در سال 2020 و فکر می کنم در مورد آنچه که او می خواهم به شنیدن از کسانی که قبل از او و رهبران جهان بازاریابی که در حال کمک به جنسيت (در)برابری است که او به احتمال زیاد تجربه.

اگر من او, من فکر می کنم من خواهد بود غرق مقدار منفی من مواجه و زن-در-زن هجوم حتی در این فضا یک صنعت خلاق است که باید استقبال نسبت به تنوع دیدگاه و همه چیز را در میان (به اندازه کافی از مادر بشود و جنگ های مامان لطفا). من می خواهم می خواهم به رهبران سراسر adland به ایستادن برای هر یک از دیگر و حق ما را به هر کس که ما می خواهیم به چیزی که ما واقعا انجام می دهند به همان اندازه از امروز که ما باید. مردان که تا حدودی کورکورانه حمایت مردان دیگر برای سنین و در حالی که من اصلا پیشنهاد ما همان من معتقدم که زنان جوان در جامعه ما می تواند با استفاده از حمایت بیشتر و به طور کلی پوشش زمین از ما در حال دادن به آنها.

هنگامی که شما لازم نیست که تنوع و شمول در بالا و بافته شده در سراسر سازمان شما شانس قوی هستند که محتوا خواهد آمد در سراسر به عنوان اصیل.

در همان زمان اگر من او, من می خواهم می خواهم برای دیدن ما مرد متحدان نیز پشتیبانی می کند اگر نه جشن. در پایان روز, ما در این با هم و اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از داشتن این گفتگو دوباره و دوباره برای آینده قابل پیش بینی متحدان خواهد بود و انتگرال.

من می خواهم می خواهم برای دیدن نفاق به چالش کشیده است. من می خواهم مردم به رسمیت شناختن زمانی که آنها در حال قضاوت دیگران بدون علت. من می خواهم او را به گفتگو و تمرکز بر روی چیزهایی که باید یک تاثیر واقعی در زندگی او است. من می خواهم او را به در نظر گرفتن چگونه او می تواند کمک به حرکت تنوع و شمول مکالمه رو به جلو به طور خاص در, خلاق, مطالب و تبلیغات عوالم. من صحبت کردن در مورد درست تنوع در محتوا و بازاریابی; نه فقط از نظر نشان دادن زنان در تبلیغات اما در اولویت گفتن از داستان های واقعی—به خصوص آنهایی که ما حداقل راحت—برای عادی سازی و تجليل از آنها.

در این صنعت وجود دارد بسیاری از بحث در مورد صحت و چقدر مهم است برای برندها به احساس معتبر. اما کمتر وجود دارد بحث در مورد آنچه که این در واقع نشان میدهد. هیچ فرمول جادویی برای صحت. آن آمده از مردم که در واقع دست در هنگامی که می آید به ساخت محتوا و ایجاد ارتباطات است. هنگامی که شما لازم نیست که تنوع و شمول در بالا و بافته شده در سراسر سازمان شما شانس قوی هستند که محتوا خواهد آمد در سراسر به عنوان اصیل.

من همچنین می خواهم برای دیدن مردانگی و زنانگی تعریف. به عنوان یک پدر و مادر در حال حاضر من در تلاش برای پیدا کردن نمونه های خوبی از عدم تعصب های جنسیتی برای پسر من به مرجع. جذب کودکان بصری و زبان مبتنی بر منابع از گرفتن بروید و در زمان من 17 من فکر کردم من می دانستم که چه زن و مرد به معنای تشکر به فرهنگ پاپ و تبلیغات. مسلما آن را گرفته است من سال به باز کردن آن است.

در نهایت, من می خواهم مردم را به بحث در مورد اهمیت آموزش و پرورش به عنوان تنها مدرسه. زندگی واقعی که شامل محتوا و تبلیغات ما در معرض هر روز به ما آموزش در جنبه های خاصی از زندگی ما تا آنجا که—اگر نه بیشتر از زمان ما صرف در مدرسه است. به عنوان یک صنعت ما یک فرصت برای کمک به دوباره تعریف چگونه نسل بعدی می بیند خود را منعکس شده در صفحه نمایش و فراتر از آن. ما می توانیم یا پرداخت خدمات لب به تنوع و شمول و یا ما می توانیم آن زندگی می کنند با هر قطعه از محتوای ما قرار داده در جهان است. این به این معنی از خودمان سوال در هر مرحله از فرایند خلاق به طور معمول دل و روده-چک کردن و empathizing ما به عنوان حرکت در امتداد.

به طوری که من فکر می کنم در مورد چگونه به حرکت این صنعت رو به جلو گفتگو گذشته مفرد روز تعطیلات گذشته زنان, تمایلات جنسی, گذشته, آیا, مادران می تواند (و باید) همه در یک راه خاص و گذشته چگونه جشن فرهنگ های مختلف است و بدیهی است که وسیله ای بزرگ به مدل نقش مثبت برای فرزندان ما احساس من را تشویق کرد. من نذر خودم را در کفش از یک پسر 17 ساله و دختر هر بار که من در یک موقعیت برای ایجاد تولید و یا ترویج محتوا و تعجب که چگونه او می خواهم برای دیدن خودش و جوامع به تصویر کشیده است. من قصد دارم به دل و روده-بررسی کنید که 17 سال, به طور معمول, و من امیدوارم که من آژانس همسالان را به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>