Covid-19 را افزایش Livestreaming محتوا در سراسر سیستم عامل

اخیرا در یک دوره 24 ساعته رفتم از دیدن یک آکاردئون بازیکن به نام MOZG888VADIM بازی همه چیز را از سنتی روسیه تصنیف به لیدی گاگا به دیدن مارمولک آفتاب خود را به داشتن Travis Scott را 12.3 میلیون نفر به یک مجازی فانتزی چشم انداز. و من هرگز مجبور به ترک نیمکت من.

اگر یک چیز وجود دارد که ما جمعی قرنطینه وجود دارد انجام می شود برای رسانه ها و بازاریابی و تجربه جهان آن را آورده ظهور زنده-به-مقیاس پلت فرم و آگاهی است.

هر چند آگهی صنعت تبدیل شده است به طور چشمگیری نسبت به تجربه در سال های اخیر Covid-19 محدودیت ما مجبور به محوری به سرعت به فکر کردن در مورد چگونه ما می تواند ایجاد ارتباط عمیق تر با مردم هنگامی که ما نمی توانیم آنها را درگیر در فرد است.

با مخاطبان گسترده تر با توجه به افزایش مصرف های رسانه ها و افراد مشهور مشارکت این اجتناب ناپذیر بود که livestream خواهد شروع به بزرگ بروید.

زنده فرمت شده اند در اطراف در حالی که برای: Twitch تصویری بازی streamers اثرگذارندهها’ رژیم های زیبایی و آموزشی برای کسب و کار. به یاد داشته باشید زمانی که یوتیوب دموکراتیک تصویری در سال 2006 ؟ وجود دارد 4.7 میلیون ویدئوها مشاهده شده در هر دقیقه در یوتیوب نشان می دهد که تغییر لرزه ای آنها ایجاد شده است. چیزی مشابه اتفاق می افتد در اطراف رفتن زندگی می کنند. حرکت یا کشش ناگهانی, Instagram, Facebook, YouTube, Infinite, اختلاف, Vimeo و بیش از 30 سیستم عامل های دیگر ساخته شده است راه اندازی به یک زندگی صحنه به عنوان ساده به عنوان با فشار دادن یک دکمه به دوستان و پیروان خود را و این همه در اینجا قبل از همه گیر.

پس Covid-19, Facebook دیده می شود زندگی می کنند viewings 50 ٪ افزایش می دهد, Instagram توسط 70 ٪ و کشش است دیدن کانال جدید ایجاد تا 33 درصدبالا برای پلت فرم. و در حالی که ما شاهد برخی از سکسکه رخ می دهد با مقدار بیشتری از توجه است که livestreaming است ما شاهد یک تغییر پارادایم شبیه به ظهور رسانه های اجتماعی است که همه ما نیاز به توجه به.

زنده را نشان می دهد و جریان شروع به سقوط به چند دسته مجزا:

میکرو کلاس

جالب و با استعداد مردم ما نشان میدهد که چگونه آنها کار بر روی وظایف خاص, چگونه ایجاد می کنند و چگونه آنها انعطاف پذیری در هنر و صنعت خود. آن است که آیا ساخت راویولی یا بردن تناسب اندام خود بازی این آخرین فرصت برای ارتباط با یک باز و مشتاق مخاطبان است. این فرصت را برای شعر و مستقیم اطلاعات قطره بزرگ است و ایجاد یک ارتباط واقعی برای یک تشنه که می خواهد برای یادگیری بیشتر کنید و سعی کنید دست خود را در آن. پاسخ مثبت به این احساس رسیده برای سازندگان, سازندگان و برندهای به درایو تعامل و افزایش likability.

رقص/گوش دادن حزب

اولین بار من گوش به D-Nice, Instagram Live باشگاه قرنطینه DJ مجموعه در اواسط ماه مارس وجود دارد 352 مردم گوش دادن و رقص همراه با من است. سریع به جلو و دو هفته و وجود دارد بیش از 100.000 مردم, مهمانی,. ما احساس تساوی به ما نظرات به D-Nice فرستاده شد در کنار کسانی که از Mariah Carey, میشل اوباما, اپرا و مارک زوکربرگ. آن را به ما نشان داد که تجربه جمعی می توان مشارکتی زنده و صمیمی است.

همراه با D-خوب یک میزبان کامل از دیگران بودند DJing, آموزش گیتار درس انجام نیمکت اجراهای دادن تأملات هدایت و بسیاری دیگر از خلاق و آرام بخش فعالیت برای اتصال ما به سمت هنری. طرفداران سازندگان و مشتاق استعداد همچنین می توانید از نزدیک و شخصی با مردم به آنها نگاه کردن به.

different screenshots of live events and social media clips

این رویداد بزرگ

با مخاطبان گسترده تر با توجه به افزایش مصرف های رسانه ها و افراد مشهور مشارکت این اجتناب ناپذیر بود که livestream خواهد شروع به بزرگ بروید. مردم به همراه سیستم عامل به علاوه قدرت ستاره را چشم نام تجاری مورد علاقه و فرهنگی لحظات که ما صحبت کردن. ما از صفر به 60 در یک دوره بسیار کوتاه از زمان و در عین حال بدون برخی از مشکلات در طول راه.

زمانی که Cardi ب حال برنی ساندرز در Instagram زنده شد قسمت را مشاهده. وجود دارد DJ برتر مقابل RZA و جیل اسکات در مقابل Erykah Badu Verzuz آهنگ جنگ است. Fortnite و Travis Scott روشن کردن صفحه نمایش در بزرگترین کنسرت تا به حال به جای یک ویدئو پلت فرم بازی. بزرگتر و بیشتر مکرر رویداد بزرگ در حال آمدن است و این فضا به تماشای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im