COVID-19 روز رسانی: تجربی سازمان مقابله; بینندگان بلعیدن همه گیر محتوا: چهار چیز است: اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek جدید روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

Coronavirus به روز رسانی: چگونه COVID-19 تأثیر است مارک ها و سازمان های

نگه دارید تا با آخرین با استفاده از coronavirus ردیاب که شامل رویداد لغو و دیگر اثرات COVID-19 در دنیای تبلیغات و بازاریابی. به علاوه عضویت Adweek را Ko Im امروز در 4 p. m. EST ما در Facebook صفحه به صورت زنده لحظه ای از هدایت تمرکز حواس و آرامش به طور خاص طراحی شده برای بازاریابی و تبلیغات حرفه ای. شرکت کنندگان می تواند در پیوستن و یا پرسش در طول جلسه زنده.

چگونه بازاریابی تجربی سازمان های دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس?

وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما یک چیز بسیار خاص: زندگی تجربه است که نیاز به تعامل فیزیکی نمی تواند گزینه ای برای برندها و بازاریابان در آینده قابل پیش بینی. در حالی که دیجیتال تجارب و livestreaming ممکن است آشکار محور, سازمان, می خواهم به تلاش برای بیش از فقط یک livestreamed ارائه و سازمان و مشتریان را مجبور به فکر می کنم فراتر از آن است که اگر آنها می خواهند برای رسیدن به یک ارتباط عاطفی با مصرف کنندگان در تاریخ همتراز با یک فرد رویداد.

ادامه مطلب: در نهایت coronavirus می تواند علامت یک دائم تغییر در نحوه سازمان رویکرد برنامه های احتمالی.

با صف مقابل حوادث لغو شد, در اینجا چیزی است که خریداران می خواهید از شبکه های به جای

آن را در زمان حدود یک هفته برای تهدید در حال رشد از رمان coronavirus به معدوم کردن این سال را چشمگیر فصل با تقریبا هر شرکت رسانه ای لغو برنامه ریزی شده خود را ارائه. به عنوان شبکه های محوری خریداران علاقه مند در شبکه های استراتژی برای رسیدن به به طور فزاینده ای تکه تکه مخاطبان به خصوص طناب-برش و streamers که نمی توان به راحتی از طریق خطی.

ادامه مطلب: برخی از شرکت های رسانه ای می تواند با استفاده از شیفت به دیجیتال-تنها upfronts به عنوان یک فرصت برای “لرزش” که آن را به چگونه آنها رویکرد خود را ارائه.

کروناویروس در معرض اضافی نقص در آمازون بازار

قیمت سنگ آهن در بازار بالا و تقاضا منابع مانند مواد ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دست توسط آمازون نمایندگان فروش علامت چه چیزی اشتباه است با آمازون بازار. در حالی که این غول خرده فروشی آنلاین در حال کار در سراسر ساعت برای اطمینان از انطباق با آن عادلانه سیاست های قیمت گذاری خود را گسترده بازار را دشوار است به پلیس.

ادامه مطلب: به عنوان بازار رشد می کند آن را می شود به طور فزاینده سخت تر برای کنترل و آمازون تاکتیک شده اند بیشتر واکنشی نسبت به فعال.

  • مرتبط با: سه صنایع غذایی و مواد غذایی تحویل پست و بسته بندی و تحویل و راه رفتن سگ—در حال تلاش برای پیدا کردن یک تعادل بین جلسه تقاضا در حالی که هر دو به مشتریان و کارکنان سالم در میان شیوع. آن را یک شاهکار آسان با توجه به سطح امروز از عدم اطمینان و اضطراب است.

همه گیری های مربوط به برنامه نویسی موج در Netflix بکشد در میان Coronavirus گسترش

شما ممکن است فکر می کنم که مردم خسته اخبار در مورد کوروناویروس و دنبال کردن موضوعات مختلف اما کاملا برعکس به نظر می رسد مورد: همانطور که بیشتر مردم انتخاب برای ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله بسیاری در حال جذب شدن به سوی ویروس مربوط به جریان محتوا. مخاطبان افزایش همه گیری های مربوط به برنامه نویسی می آید به عنوان پخش و جریان صنایع پیش بینی تا آنجا که 60% افزایش کلی تلویزیون بینندگان.

ادامه مطلب: پیدا کردن آنچه که شیوع محور نشان می دهد و فیلم مردم انتخاب.

  • همچنین در جریان اخبار: سال گذشته گسترده همکاری بین دیزنی Verizon ارائه شده برخی مشتریان ورایزون رایگان سال از دیزنی+ اگر آنها مشترک به شرکت نامحدود و بی سیم طرح یا اینترنت. به عنوان streamers ها به دنبال راه هایی برای سرعت بخشیدن به رشد مشترک و به عنوان مخابراتی و شرکت های فن آوری نگاه به پنجه مشتریان به دور از رقبای پیوستن به نیروهای به هر دو شرکت چه باید آنها را حداقل در کوتاه مدت.

چگونه شرکت های رسانه ای در حال تصمیم گیری کارمند و سیاست در عصر Coronavirus

مدیران در سراسر چشم انداز رسانه در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به نگه داشتن کارمندان, امن, اما همچنین نگه داشتن کسب و کار خود را در حال اجرا در میان شیوع. اما این کار آسان است. مدیران عامل در شرکت های رسانه ای گفت: Adweek که یکی از مهم ترین چیزهایی است که آنها در برقراری ارتباط است که نقطه شروع هر مکالمه ایمنی است اما پس از آن مطمئن شوید که مردم را حل و فصل را به روال. مردم موجودات عادت و محیط فعلی است که مختل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de