COVID-19 قرار می دهد تجربی مشاغل در انتظار برای استعدادهای جوان

بینش کلیدی:

نوجوانی بازاریابی دیجیتال حرفه ای در موسیقی زنده و جشنواره فضای میله میله برای شروع کار جدید به عنوان یک بازاریابی مدیر پروژه برای یک زندگی ملت-وابسته به جشنواره دو هفته پیش. که در همان هفته coronavirus لغو و جهان را به خود باعث انزوا زندگی می کنند ملت سهام به رها کردن به طور چشمگیری.

“پیشنهاد من این است که در حال حاضر در برزخ است. آن نشده است لغو و یا تحت فشار قرار دادند از طریق” گفت: لارنس. “تمام پروژه های مستقل هستند اجازه من قرارداد رفتن بیش از حد. در پایان این هفته من احتمالا از دست داده اند در هر شغل من تا به حال به دلیل این وضعیت است.”

لارنس که 31 و زندگی در شیکاگو مشغول به کار در بازاریابی دیجیتال برای دو سال در حال سقوط به یک قایق مشابه به عنوان بی شماری millennials و ژنرال Zers که استخدام شده اند طرح میتوانست با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. بازاریابی تجربی و حوادث زندگی می کنند در یک حالت عدم قطعیت به عنوان برندها و آژانس نمی تواند تخمین می زنند که آنها را قادر به تولید فیزیکی حوادث دوباره.

برای افراد جوان در این صنعت که مشاغل فقط مصرف کردن بیماری همه گیر فوری اثر را ترک کرده اند آنها را وزن گزینه های خود را در یک حرفه بحران است. در حالی که برخی نظر به طور موقت جایگزین حرفه ای, حرکت, چهره هر کس این سوالات بی جواب از زمانی که تجربی—که پر بود از فرصت تا زمانی که آن را نمی خواهد به عنوان یک گزینه کار و این که آیا آن خواهد بود که در طرف دیگر از COVID-19.

کسانی که در حوادث زندگی می کنند جستجو برای فرصت های خارج ،

با هیچ فرصت در موسیقی زنده فضای لارنس گفت که او باید به درخواست برای بازاریابی دیجیتال شغل در صنایع دیگر. چه دلسرد کننده به او گفت: که آن را گرفته سال کار سخت برای او به زمین او شغل رویایی در صنعت موسیقی.

“من اساسا بیش از شروع از ابتدا و آن را دلخراش,” او گفت:. “و این باعث می شود من غمگین است که تمام مخاطبین من خیلی سخت به صنعت موسیقی در حال از دست دادن شغل خود را دارند. بیشتر و بیشتر مردم در حال از دست دادن شغل خود را هر روز و آن را بسیار سخت برای به دست آوردن یک شغل جدید در حال حاضر.”

Kayleigh استار 25 سال کار در تولید رویداد زنده است و در یک وضعیت مشابه به عنوان لارنس. در اوایل ماه مارس استار شروع یک زمان ایفای نقش به عنوان یک حساب هماهنگ کننده برای نیویورک-بر اساس رویداد شرکت تولید شده است. پس از هشت روز در این کار شرکت گذاشته کل کارکنان خود را به عنوان رویدادهای تقویم بود پاک کرد با توجه به کروناویروس مربوط به مشتری لغو شد.

بعد از او گذاشته استار موفق به زمین موقت فرفره کمک به یک شبکه تلویزیونی با بار از یک نمایش در کانکتیکات. اما به عنوان این هفته, او گفت که او مطمئن نیستید از چه بعدی به عنوان تولید تلویزیون نیز شاهد خاموش شدن ناگهانی اصلی با توجه به کوروناویروس.

“من قصد دارم به صبر کنید تا 30 روز قبل از تقاضا برای شغل در زمینه. من امیدوار هستم اما در همان زمان من نمی خواهم به sugarcoat آن است. آن را زشت برای صنعت ما در حال حاضر,” او گفت:. “ما یکی از اولین, همراه با, سفر و گردشگری, به فرش پاره پاره از ما بیرون.”

در حالی که لارنس و استار در نظر گرفتن شغل در زمینه های دیگر در طول این بحران هر دو خوشبین هستند که وقایع خواهد بود پررونق هنگامی که این بیماری همه گیر است. استار رو شروع در حوادث زندگی می کنند در 20 عنوان یک تور مدیر کارآموز برای یک سفر سلامتی جشنواره است. او گفت: آنچه به خود جلب کرد او به تولید رویداد به عنوان یک پست-گراد حرفه ای بودند قرضه او شکل گرفته با تیم, که اغلب می تواند قرار داده در 18 ساعت کار در روز.

“این سخت صنعت, اما من امیدوار هستم که پس از این بیش از من می توانید به انجام آنچه که من دوست دارم” استار گفت. “این رفتن به رونق دوباره. من شک ندارم که پس از این حل و فصل کردن همه مردم می خواهند به انجام است رفتن به جشنواره های موسیقی reschedule عروسی خود را و عجله برای دیدن Billie Eilish در تور است. زشت طرف از آن است که انتظار آن را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im