COVID-19 نامتناسب کشتن سیاه, اسیایی, Clark County ساکنان

Coronavirus قتل Clark County, سیاه و آسیایی, ساکنان در صورت نامتناسبی بالا رای خود را در مقایسه با سفید و اسپانیایی همتایان با توجه به جدید جنوب نوادا سلامت منطقه آمار منتشر شده در جمعه.

سیاه, غیر هیسپانیک مردم اختصاص 16 درصد از این شهرستان 124 و میر گزارش شده اما آنها تنها حدود 11 درصد از جمعیت شهرستان. آسیایی, غیر هیسپانیک مردم اختصاص 16 درصد از مرگ و میر و همچنین, اما آنها را تشکیل می دهند کمتر از 10 درصد از جمعیت است.

بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام نیز تا به حال به اشتراک گذاری از موارد که بيشتر از سهم خود را از جمعیت.

سیاه جوامع در سراسر ایالات متحده دیده می شود یک روند مشابه است.

در کشورهای که در آن اطلاعات آماری مورد COVID-19 مرگ و میر در دسترس عموم است حدود 42 درصد از قربانیان سیاه, با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل منتشر شده آوریل 8.

بهداشت و درمان منطقه داده ها همچنین نشان می دهد که سیاه ساکنان شهرستان باید قرارداد جدید کروناویروس در صورت نامتناسبی بالا رای خود را در مقایسه با سفید اسپانیایی و آسیایی هستند. همانطور که از جمعه به آنها اختصاص 17 درصد از موارد تایید شده که در آن بيماران نژاد و قومیت شناسایی شده اند.

نژاد/قومیت داده است که هنوز هم گم شده و حدود 36 درصد از این شهرستان را بیش از 2,700 موارد است. هجوم موارد در هفته های اخیر به ضعف محلی محققان پزشکی.

بیشتر ساکنان سیاه می تواند مرگ از COVID-19 چرا که آنها با نرخ های بالاتر از اساسی شرایط پزشکی مانند بیماری قلبی و دیابت است که می تواند باعث تشدید اثرات COVID-19.

تماس با مایکل اسکات دیویدسون در [email protected] یا 702-477-3861. Follow @DavidsonLVRJ در توییتر. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>