COVID-19 تعطیلی معنی پرداخت کمتر برای لاس وگاس هنرمندان

تحت شرایطی بیشتر پنی Wiggins کار ممکن است 10 شغل های مختلف در هر ماه. در این ماه او کار کمتر از نصف.

به عنوان یک سرگرم کننده و مجری در لاس وگاس, Wiggins, کاملا وابسته به درآمد او در مباحث شغل های عجیب و غریب و رزرو او می تواند امن .

شایع تعطیلی از سالن و اجتماعات بزرگ در لاس وگاس هستند و در نتیجه عدم اطمینان و حقوق از دست رفته برای ویگینز و مردم محلی دیگر که بستگی به گیگ اقتصاد را به یک زندگی.

“من تا به حال کار به مانند یک تیم سازنده که لغو یکی دیگر به عنوان یک بالون هنرمند برای 1000 نفر که لغو شد” گفت: Wiggins. “من دو هفته از Airbnb رزرو که لغو شد. یکی برای $1,000.”

همه Wiggins’ مباحث تکیه بر یک چیز است: گروه زیادی از مردم است.

اخیر نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض جدید coronavirus را به معنای لغو رویدادهای او به طور کلی بستگی دارد.

“این کاملا ضربه سخت را برای آنها گفت:” کرینا جونز که استخدام Wiggins به عنوان یکی از هفت پیمانکاران خصوصی برای بهانه لاس وگاس نشان می دهد و شکار گنج هیبریدی در شهر لاس وگاس. “من باید صفر فروش بلیط در دو هفته آینده.”

جونز بستگی به جذب مخاطبان برای همهجانبه تورهای پیاده روی در طول این زمان از سال به دلیل تولید واریز هنگامی که آن شروع به داغ کردن. به جای او دریافت درخواست برای بازپرداخت.

“من نمی دانم چه باید بکنید در مورد استرداد آنها. من مجوز کسب و کار شد و من مجبور به پرداخت هزینه برای مجوز کسب و کار. سپس من به تاریکی در داغترین بخشی از تابستان گفت:” جونز. “من نمی باید به اندازه کافی در رزرو در حال حاضر و من نمی فروش بلیط.”

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak اعلام وضعیت اضطراری پنج شنبه. که وام کسب و کار از طریق ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک در دسترس برای کسب و کارهای کوچک است که در حال از دست دادن درآمد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 پس از فاجعه اعلامیه نهایی با SBA.

“این خوب امنیت پتو در حال حاضر” جونز گفت: چند دقیقه پس از خبر شکست, که وام های کم بهره را در دسترس است. “من سوار آن را و ببینید که چگونه من ایستاده است. اگر من به درخواست من خواهد بود.”

دونالد Contursi به طور کلی می بیند و افزایش کسب و کار برای لب دوست داشتنی, Foodie, تورهای این زمان از سال به دلیل ترافیک توریستی از کنوانسیون.

پی در پی لغو این ماه کنوانسیون از جمله Adobe اجلاس CinemaCon و علامت های دیجیتال نمایشگاه — باید به معنای پیمانکاران خصوصی که راهنمای رستوران-خزیدن تورهای مرکز شهر و در نوار باید دو تور یک هفته به جای معمولی چهار یا پنج.

“این قطعا اثرات راهنماهای” Contursi گفت. “کمتر بازدید کنندگان به معنی ساعت کمتر برای آنها به کار می کنند. وجود دارد یک اثر trickle-down.”

Tawney B را از دست داده $20,000 در فقط چند روز به دلیل رویداد لغو, از جمله یکی برای یک شرکت تابع در MGM بزرگ و یکی برای یک مشتری در جنوب غربی در تگزاس.

“اگر این منتظر مانند یک ماه بیشتر از آن ممکن است کمی وضعیت بهتر برای ما” گفت: B یک بادکنک هنرمند که ایجاد مقیاس بزرگ آثار هنری و خیالی پوشاک با استفاده از بالن. “در این زمان از سال است به طور کلی یک فصل بزرگ برای حوادث شرکت های بزرگ و جشنواره های موسیقی.”

مانند هنرمندان دیگر در صنعت, B می بیند بسیاری از کسب و کار خود را در ماه دسامبر به فصل تعطیلات و سپس سکون تا مارس جذب کنوانسیون ها و جشنواره های موسیقی با افزایش بعدی در کسب و کار آینده نیست تا زمانی که فصل هالووین.

او برطرف شد به یاد بگیرند که وام کسب و کار کوچک در دسترس هستند اما می خواهد به صبر کردن برای دیدن اگر آنها لازم است.

“اگر آن را چند ماه من سوار می توانید آن را. شش ماه شروع به پیچیده تر کنید,” او گفت:. “اگر آن را به یک سال است که شما قرار می دهد وقتی در یک موقعیت بد.”

در تازه فراوان رایگان, زمان, B استفاده می شود او بیش از حد بالن برای ایجاد آن است که او را به این وضع در وهله اول.

“من در خانه مانده و یک بالون coronavirus,” او گفت:. “به دنبال در pushpins به عنوان یک امکان پادزهر.”

تماس با Janna Karel در [email protected] Follow @jannainprogress در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de