COVID-19 به ارمغان می آورد جوانتر دموی بازگشت به تلویزیون افزایش مشاهده در تمام Dayparts

بینش کلیدی:

  • در حالی که همه dayparts را دیده اند افزایش یافته مشاهده در طول روز تلویزیون دیده است بزرگترین مشاهده افزایش می دهد.
  • این VAB گفت: آن گزارش نشان می دهد که بازاریابان باید توسط هدف قرار دادن مخاطبان نه daypart.

به عنوان آمریکایی ها آغاز خواهد شد هنوز یک هفته دیگر از پناه در محل با توجه به COVID-19 خود را در تلویزیون مشاهده کرده است در ادامه به افزایش در تمام جمعیتی و dayparts اما به خصوص در میان مخاطبان جوان و طول روز تلویزیون با توجه به جدید VAB گزارش.

زمان زیادی را صرف تماشای تلویزیون به طور کلی افزایش یافته است 17 درصد در میان مجموع بینندگان 39 درصد برای کودکان و نوجوانان 2-11 و 46% برای نوجوانان 12-17 از VAB گفت: در تلویزیون در زمان COVID-19 گزارش.

این گزارش در مقایسه هفتگی دقیقه از تلویزیون مشاهده شده در طول هفته مارس 16—هفته اول که اکثر آمریکایی ها شروع به کار از خانه در میان رمان coronavirus گسترش بود که طبقه بندی شده به عنوان یک بیماری همه گیر جهانی بهداشت سازمان در مارس 11—با آخرین هفته از ماه فوریه, فوریه. 24.

بزرگسالان 18-34 یک نسخه ی نمایشی است که تبدیل شدن به طور فزاینده سخت تر برای تبلیغ برای رسیدن به در ad-پشتیبانی از تلویزیون صرف 83 میلیون بیشتر ساعت تماشای تلویزیون در طول این هفته اول از مستند از آخرین هفته از ماه فوریه است.

تلویزیون بینندگان افزایش یافته است و در تمام dayparts اما به خصوص تلویزیون های طول روزهای هفته از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر 12-17 ساله در حال گذراندن 175 درصد بیشتر زمان تماشای در آن بازه زمانی در مقایسه با یک ماه قبل در حالی که بزرگسالان 18-34 هستند تا 45% و بزرگسالان 35-49 پرید 42%.

این VAB یافت که 72% از تمام خانواده ها در طول روز به تماشای تلویزیون در طول هفته مارس 16 در مقایسه با 64% هفته از Feb. 24.

اواخر شب مشاهده است نیز دیدن سنبله در میان مخاطبان جوان با نوجوان 12-17 صرف 22 درصد بیشتر از زمان و بزرگسالان 18-34 اختصاص 12 درصد زمان بیشتری را به تماشای اواخر شب برنامه نویسی.

ساعات پر بیننده شاهد 18 درصد افزایش در میان نوجوانان و 8% افزایش در میان بزرگسالان 18-34.

Infographic titled 'Ad-Support TV % Differences: w/o 3/16 vs. w/o 2/24'

“این یافته بر نقطه است که بازاریابان باید بدانند هر daypart ‘خارج از محدوده,'” گفت: VAB evp دانیل DeLauro در بیانیه ای. “با هر daypart نمایش را افزایش می دهد در حال حاضر بیش از همیشه بازاریابان باید توسط هدف قرار دادن مخاطبان نه daypart. مخاطبان برای روز تلویزیون به خصوص به تغییر به طور چشمگیری در حال حاضر با سن مدرسه بچه ها و جوان, بزرگسالان کار.”

همانطور که برای چه محتوا مخاطبان در حال مشاهده VAB یافت که در هفته زمان صرف تماشای ad-پشتیبانی از تلویزیون اخبار شروع به پریدن کرد 81% برای بزرگسالان 18-34 66 درصد برای بزرگسالان 35-49 و 43 درصد برای بزرگسالان 50-64. در ضمن بینندگان از ad-پشتیبانی از فیلم افزایش یافته است 61% برای نوجوانان 12-17 و 32 درصد برای بزرگسالان 18-34.

این VAB گزارش آخرین نشانه ای از چگونه عادات مشاهده تغییر کرده و افزایش یافته است در میان همه گیر.

داده ها از Inscape دو هفته پیش پیدا کردم که بدون زنده ورزشی, طرفداران تا به حال روشن به شراب خواری و تماشای اخبار, با بینندگان صرف 47 درصد بیشتر زمان جریان از قبلی آخر هفته.

و یک هفته پیش نیلسن یافت که تلویزیون زمان مشخصی برای بچه ها گیر در خانه در طول COVID-19 گیر با مجموع تلویزیونی استفاده تا 18 درصد نسبت به هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>