Covid-19 تبلیغات تا به حال خودنمایی میکند عدم ورود ناتوانی

قبل از Covid-19 ناتوانی در تبلیغات مثبت در روند رو به بالا با خلاق شناخت در جشنواره کن و مارک های رسمی را شامل تلاش برای 2020 تابستان بازی های پارالمپيک.

اما در طول چند هفته گذشته نمایی رو به بالا سیر Covid-19 موارد دولت مستندات اقامت-در-خانه سفارشات صنعت furloughs و اخراج را به نظر می رسید برای ایجاد یک مارپیچ رو به پایین در حرکت برای ناتوانی در تبلیغات و در آن آمده نمی تواند در یک زمان بدتر.

اغلب اگر نه همه از اقدامات پیشگیرانه ما در حال بدست گرفتن—از ساده شستن دست ها به پناه در محل و اجتماعی فاصله به facemasks—کمک به جلوگیری از گسترش ویروس به جمعیت که ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به انقباض آن است. این گروه شامل میلیون ها نفر از افراد معلول و در عین حال در میان صدایی دیگر و با نام تجاری پیام امید و ناتوانی است به نحوی بخشی از خلاق ملاحظات.

تبلیغ مانند سوپ کمپبل دستگیر کرده اند جامعه را در جمعی حاضر در بسیاری از آنچه را به عنوان قلبی تبلیغات جشن همه با هم ماندن از هم جدا. اما این تلاش در وحدت قاب از یک ableist دیدگاه vacantly بی ملاحظه از مخاطبان معلول است. ما راحت مستند شراب toasts در زوم جلسات و اجتماعی آواز خواندن-پابه میان 80 درصد از جمعیت این ویروس حداقل به احتمال زیاد به تاثیر و در عین حال بی اعتنا به erasure از ناتوانی و کسانی که در این 20% که بیشترین حساسیت.

این اذعان عدم ناتوانی دید در تبلیغات فعلی دولت نیست اشاره به پیشنهاد این صنعت انجام دهید بهتر است روزی پایین جاده جدید در حالت عادی. این یک درخواست برای اقدام فوری. نگران کننده, که, اخبار, عناوین پیشنهادی بیمارستان ممکن است قادر به رسیدگی به افزایش بیماران مبتلا به ناتوانی جامعه تا به حال به مبارزه برای صدای آنها شنیده می شود در تحت اللفظی مرگ و زندگی سناریو که در آن بر اساس پزشکی دستورالعمل برخی ممکن است بیش از گذشته برای درمان. بسیاری از آنها احساس جامعه از جمله برندها را نادیده گرفته و آنها را به عنوان شهروندان درجه دوم در این بحران است.

در میان صدایی دیگر و با نام تجاری پیام امید و ناتوانی است به نحوی بخشی از خلاق ملاحظات.

به عنوان ما برنامه ریزی تبلیغات در, نقشه راه رو به جلو که در آن ناتوانی در جا? ما همه جدا اما این بدان معنا نیست که ما نیاز به چشم پوشی از ورود در شناخت ارزش و صدای ناتوانی به ارمغان می آورد به مارک ها و جامعه است.

در اینجا شش راهنمایی برای اجرای فوری, ورود ناتوانی در تبلیغات:

شامل محتوای تولید شده توسط کاربر از نام تجاری سفیران معلول

افراد معلول در پناه کار و پدر و مادر از خانه درست مثل هر کس دیگری. اگر شما در حال گرفتن محتوا با رسیدن به سفیران نام تجاری در نظر گرفتن اتصال با کسی در ناتوانی جامعه است.

در نظر گرفتن غیر فعال اثرگذارندهها و بازیگران

وجود کودک معلول اثرگذارندهها و استعداد موجود برای کار با. کور تاثیر گذار مولی برک و Paralympian mindfulness فقط دو نمونه در میان هزاران نفر از با استعداد غیر فعال اثرگذارندهها بازیگران و ورزشکاران آماده برای اضافه کردن صدای خود را به پیام با نام تجاری شما.

استفاده مناسب از کار افتادگی عکاسی سهام

اگر شما بودجه برای تاثیرگذاران و یا زمان به تحقیقات تجاری سفیران در نظر بگیرید با استفاده از عکاسی سهام های معتبر ناتوانی نمایندگی از گتی را ناتوانی مجموعه است.

اطمینان از اکوسیستم های دیجیتال خود را در دسترس است

در طول این زمان به چالش کشیدن بیش از همیشه مردم از آن استقبال رسانه های اجتماعی و گرفتن اطلاعات آنلاین. دیجیتال دسترسی نیاز به گسترش فراتر از نام تجاری شما را به وب سایت های رسانه های اجتماعی و ایمیل به اطمینان حاصل شود که افراد معلول می توانید اتصال خود را با نام تجاری و اطلاعات مهم که در آن و زمانی که شما نیاز دارید.

آموزنده برای همه

مارک های ضروری کسب و کار و سازمان ها نیاز به اطلاع رسانی به همه مخاطبان از جمله کسانی که با معلولیت. اگر وجود دارد یک کنفرانس مطبوعاتی ویدئو و یا دیگر پیام های سیستم عامل می باشد که برای ترکیب جایگزین اشکال از پیام. مترجمین و بسته captioning اجازه می دهد تا D/ناشنوا برای اتصال; زنده متن در سراسر سیستم عامل های دیجیتال پشتیبانی از صفحه نمایش خوانندگان; صوتی و نوشتن شرح تصاویر و اجازه می دهد نابینا و کاربران برای به دست آوردن اطلاعات و جایگزین اشکال فراتر از دیجیتال مانند تلفن و پیام های حمایت از این که ممکن است دسترسی به اینترنت.

برنامه ریزی

به عنوان تیم های خلاق, آژانس ها و تبلیغات نگاه به آینده هر کس نیاز به اطمینان حاصل شود برنامه ریزی استراتژیک تلاش ما به عنوان خروج از بحران شامل تنوع و ناتوانی نمایندگی. فقط به خاطر پارالمپیک در حال به تعویق افتاد برای یک سال به این معنا نیست ناتوانی در تبلیغات باید به تعویق افتاد. اگر خود را با نام تجاری در تلاش برای درک بهتر و خوی و شتاب از مشتریان را افراد معلول به این پژوهش است.

همه ما می دانیم که تبلیغات نمی تواند درمان Covid-19 اما می توان آن را درمانی. تبلیغات یک فرصت به یک صدای قدرتمند از حمایت و همبستگی خود را در طول این زمان به چالش کشیدن.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de