دادگاه رونوشت جزئیات کارآگاه پلیس را در رابطه با پستان

لارنس Rinetti جونیور یک زبر و خشن پلیسی با پلیس شهری بخش عمده متخلفان واحد flirted با گابریلا DiLorenzo یک دوست با یک بستری اعتیاد به هروئین لحظه ای آنها ملاقات داخل Clark County بازداشتگاه.

“من رقص در باشگاه” او بعدها توضیح به یک هیئت منصفه. “و او ساخته شده یک مرجع برای شناخت من در یکی از آنها و من در زمان این نوع مانند یک کنایه.”

جزئیات چگونه خود را بیش از yearlong امر آغاز شد و به پایان رسید گذاشته شد و در حدود 700 صفحه از هیئت منصفه متن ساخته شده در این ماه. شهادت DiLorenzo و 24 نفر دیگر منجر به صدور کیفرخواست علیه Rinetti در یک کوه از اتهام جنایت تعداد در برابر مایکل رامیرز, a high-ranking مدیر پلیس لاس وگاس محافظ انجمن.

هر دو مردان به قید وثیقه آزاد شد و به دلیل در دادگاه روز شنبه.

“افسر رامیرز اعتراف گناه نیست و نیاز به دادستان برای اثبات خود را در برابر او فراتر از شک معقول در زمان محاکمه” گفت: وکیل دیوید راجر سابق دادستان منطقه کلارک کانتی.

Rinetti وکیل تونی Sgro نیست پاسخ دادن به پیام ها به دنبال نظر.

DiLorenzo است که در زندان به اتهام سرقت و توطئه برای ارتکاب grand larceny همچنین قرار است در دادگاه روز شنبه.

‘شما در حال رانندگی من دیوانه’

در اوایل ماه ژوئن 2018, Rinetti برای اولین بار ملاقات DiLorenzo در زندان است. کارآگاه را مشاهده می کنید و با او لاس زدن حداقل سه بار در حالی که او قفل شده بود.

ماه پس از یک روز پس از DiLorenzo آزادی Rinetti رسیده به او دوباره. آنها اغوا یکدیگر برای حدود یک ماه قبل از آنها شروع به داشتن رابطه او شهادت دادند.

در ماه اوت آن سال Rinetti و DiLorenzo بودند با دیدن هر یک از دیگر چندین بار در یک روز.

مترو کارآگاه شروع به شنیدن شایعاتی که DiLorenzo که دارای سابقه اجرا فهم با قانون ممکن است قدمت یک افسر پلیس است. در همان زمان Rinetti تماس خود را در بخش عمومی یکپارچگی تیم ملی و ارائه اطلاعات به او داده می شود DiLorenzo در مورد یک افسر دیگر.

خود را به عنوان امر شدت او را باید یک ایتالیایی عبارت “لورنزو سونو Pazzo Di” جوهر بر پشت او. آزادانه ترجمه آن را بخوانید “لارنس شما در حال رانندگی من دیوانه.”

در صبح روز Nov. 12, 2018, Rinetti یک مرد متاهل خواب بیدار در رختخواب با DiLorenzo داخل یک مرکزی لاس وگاس خانه او اجاره ای از مادر او و متوجه او شد در حال اجرا در اواخر برای یک ساعت 8 صبح سلاح گرم دوره آموزشی در پهرومپ.

“بنابراین من پیشنهاد و یا پرسید که چرا او فقط به نوبه خود در چراغ” او شهادت دادند. و او انجام داد.

او به سرعت دور چراغ قبل از کوبیدن بینام و فورد اکسپلورر به Chevy Malibu در نزدیکی تقاطع راسل جاده و رنگین کمان بلوار در 6:55 صبح. در صحنه Rinetti گفته یک افسر پاسخ که او تا به حال تعقیب یک راننده بی پروا. او بعد از دریافت غرامت کارگران بررسی برای $102,000.

در دسامبر. 3 و 4 در 2018, Rinetti تحت دو MRI که او بلعیده زاناکس برای کاهش اضطراب خود.

دو روز بعد DiLorenzo مطلع شد توسط لاس وگاس شهری دادگاه که او نیاز به تست مواد مخدر در ارتباط با یک دستور مورد DUI. اما DiLorenzo شده بود تحت متادون درمانی به پا زدن او به هروئین اعتیاد بنابراین او می دانست که او نمی تواند عبور از آزمون. و Rinetti هنوز زاناکس در سیستم خود را.

در عرض چند ساعت از دادگاه تماس تلفنی Rinetti, DiLorenzo و رامیرز یک مقام اتحادیه که لابی در مجلس برای پلیس مزایای ملاقات برای قهوه در لو به کسی که شام میخورد در نزدیکی آلتا درایو و دکتور بلوار. پس از آن DiLorenzo شهادت رامیرز بیش از یک بطری آب پر از ادرار است.

او با عجله به دادگاه اما موفق آزمون به دلیل ادرار تا به حال اثری از الکل و او را بلافاصله به زندان برده شد.

DiLorenzo سپس به نام Rinetti از زندان و به او گفت که او آن بود که هنوز هم پارک شده در خارج از منطقه ای مرکز عدالت. Rinetti گفت DiLorenzo که او و “تگزاس” — یک نام مستعار برای رامیرز که زندگی در نزدیکی تگزاس ایستگاه — تا به حال یدک وسیله نقلیه خود را به “یک نقطه امن است.”

پس از او منتشر شد از زندان DiLorenzo شهادت او را برداشت ماشین در رامیرز ،

قبل از پایان سال Rinetti ارسال DiLorenzo یک کارت کریسمس.

“G نمی دانید که چگونه از آن اتفاق افتاد واقعا مهم نیست,” او نوشت. “همه من می دانم که آن را شگفت انگیز بوده است آشنا شدن و سقوط در عشق با شما است. شما مانند یک زن خاص. شما باید جشن در تمام طول سال های طولانی. کریسمس مبارک عزیزم. (نماد قلب) R. L.”

در سال جدید Rinetti بود که در یک مجسمه نیم تنه مواد مخدر در لاس وگاس بلوار شمالی که در آن شاهد گفت که او به سرقت برده 1.2 اونس متامفتامین که به او ارائه شده به DiLorenzo به فروش برساند.

“بنابراین شما گفته لری $175 اما شما 200 دلار است. چرا شما را در $25?” دادستان کریستوفر Hamner پرسید.

“چون من می خواستم برای دریافت هروئین” او پاسخ داد.

کارآگاهان بعد یک تصویر از متامفتامین در Rinetti تلفن.

بعد در یکی دیگر از مجسمه نیم تنه Rinetti به سرقت برده هروئین با توجه به سوابق دادگاه و آن را به معشوقه اش را به فروش برساند.

“من می دانستم که من تا به حال 30 دلار در جیب من است که او نمی دانم, بنابراین من به او گفت من به فروش آن زمانی که من رفتم داخل اما من آن را نگه داشته و من آن را” او شهادت دادند.

“انجام کار خوب’

در تابستان گذشته در حالی که DiLorenzo را یدک Chrysler PT Cruiser نشسته در نگه داشتن بسیاری با سرقت سنگهای قیمتی و مواد معدنی Rinetti استفاده از نشان خود را برای ورود به بسیاری و جمع آوری جواهرات و DiLorenzo این مدارک با توجه به متن.

معاون دادستان منطقه الکس چن شهادت دادند که Rinetti سپس رسیده به او در مورد DiLorenzo این موارد که شامل جنایات مانند در اختیار داشتن یک کنترل مواد مخدر و جنحه مانند محدود یک حیوان در یک موتور خودرو و محروم کردن یک حیوان از روزی, درخواست دادستان برای او حکم نقض.

Rinetti گفت: یکی دیگر از دادستان جیک Villani که DiLorenzo “انجام شده بود خوب برای او کار می کنند” با توجه به Villani.

در ضمن DiLorenzo خواسته Rinetti برای پیدا کردن مادر خود را به شماره امنیت اجتماعی از طریق یک پایگاه داده های پلیس به طوری که او می تواند با استفاده از مادرش دبیت کارت.

گاهی اوقات در ماه سپتامبر DiLorenzo را سعی کردم به استفاده از دبیت کارت در یک خانه انبار, فروشگاه و از آن کاهش یافته است.

توسط اکتبر Rinetti همسر شروع به او را متهم به پنهان کردن خود را در نگهداری از او را.

“OMG شما دیوانه” او messaged او.

کارآگاهان شد بر روی پاشنه خود را. Rinetti بود در مصاحبه با بخش عمومی یکپارچگی تیم ملی در مورد رابطه اش با DiLorenzo. او در ابتدا گفت که حرفه ای اما در نهایت اعتراف به برخورد عاشقانه.

محققان بیش از 50 “برهنه یا بسیار تحریک آمیز تصاویر” از DiLorenzo در Rinetti تلفن.

او به اتهام فروش و یا حمل و نقل مواد تحت کنترل از بین بردن و یا کتمان شواهد و سوء رفتار از یک افسر. پس از DiLorenzo و دیگران شهادت دادستان خواهد اضافه کردن سه ده فقره در برابر Rinetti از جمله قاچاق مواد تحت کنترل توطئه ارائه یک ابزار نادرست برای پر کردن و یا ضبط و استفاده جعلی از یک کارت اعتباری است.

در ماه فوریه DiLorenzo شهادت به یک Clark County هیئت منصفه در مورد Rinetti و این زمانی است که مقامات آموخته از رامیرز روابط به او. کارآگاهان با ردیابی تلفن خود را ثبت, که به انتظارنشسته بودند با DiLorenzo داستان.

و در طول این بررسی آنها دریافتند اتصال دیگر: پیشنهادی عکس از DiLorenzo در رامیرز اتحادیه صادر شده تلفن.

“از دانش آنها از گوشی تلفن حذف شد و تنها چیزی که ما می تواند پیدا شد عکسها از این تصاویر وجود دارد اما اطلاعات مرتبط با آن تصاویر به عنوان زمانی که آنها رفت و بر روی تلفن خود را و یا چگونه او را دریافت کرده اند و آنها را” کارآگاه درک Jappe شهادت دادند. “این فقط یک کپی از تصویر بند انگشتی عکس ها.”

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>