زن و شوهر طرح “خانه خوب” — تصویری

دبورا و کریگ هانتینگتون طراحی باور نکردنی خود را نیم هکتار سفارشی و مستغلات به عنوان “ویلای dei Buoni Amici” که به معنی “خانه دوستان خوب.”

“ما استفاده می شود به تی شرت با نام در آنها ما می خواهم به هر کسی که ماند در اینجا” دبورا هانتینگتون گفت: در مورد خانه ایتالیایی به نام. “نیز وجود دارد یک کتاب مهمان به ثبت نام. ما عاشق برای سرگرم کردن دوستان.”

واقع شده در تاریخی, بخش 10, 7410 داربی Ave. ویژگی های دو اهل توسکانی-الهام سفارشی ساخته شده تنها-داستان خانه های متصل شده توسط یک راز راهرو. هم مرز با Desert Inn جاده رنگین کمان بلوار صحرا خیابان و بوفالو, درایو, بخش 10 تنها سفارشی صفحه اصلی جامعه شناخته شده برای آن قانونی تعیین.

“برای لاس وگاس استانداردهای این خانه ها در, بزرگتر, بسیاری از, بسیاری, به خصوص کسانی که در واقع در کارشناسی ارشد-برنامه ریزی جوامع” برکشایر هاتاوی HomeServices مثال عامل دانیل هس گفت. “علاوه بر این هیچ استاد انجمن یا زیر انجمن حق عضویت که اجازه می دهد تا ساکنان آزادی برای لذت بردن از خانه های خود راه را شیوه زندگی خود را دیکته میکند.”

هانتینگتون اصلی صفحه اصلی اقدامات 4,006 متر مربع با سه اتاق خواب و پنج حمام و سه خودرو و یک دو-گاراژ ماشین. طراحی آن ویژگی های تخته سنگ طبیعی و کف چوب جنگلی سر به فلک کشیده سرو تخته سقف و ستون های سنگی. خانه 24-پا انباشته درب با سر ویندوز اجازه می دهد تا نور طبیعی به جریان در سراسر اصلی منطقه زندگی می کنند.

مهمان خانه 1,459 متر مربع با دو اتاق خواب و دو حمام و یک-گاراژ ماشین. آن را ویژگی های یک آشپزخانه کامل با گرانیت شمارنده و قد بلند خوردن نوار صمیمی اتاق ناهار خوری و رسمی اتاق نشیمن با شومینه و جداگانه در خارج دسترسی داشته باشید.

خانه های به اشتراک گذاری خصوصی خارجی حیاط با یک بی نهایت لبه استخر آبگرم و پاسیو.

املاک ذکر شده است برای $1,674,500 از طریق هس.

این Huntingtons مجموعه ای را برای ساخت خانه رویایی خود را پس از پیدا کردن یک خالی بسیاری در منطقه آنها می خواستم به زندگی می کنند که آن هم همان منطقه بودند و زندگی در آن زمان است.

“ما استفاده می شود به زندگی می کنند در طرف دیگر از بوفالو” دبورا هانتینگتون گفت. “بوفالو در آن زمان کوچک بود دو خط جاده با شانه های خاک. به عنوان منطقه توسعه یافته بوفالو شد شلوغ و noisier.

به دنبال بیش از یک سال و زن و شوهر جستجو برای یک محل ساکت تر در بخش 10 و یک ملک است که می تواند جای کریگ هانتینگتون مادر سالخورده با آنها زندگی می کنند. زن و شوهر کشف بسیاری پس از مراجعه به خانه باز.

“ما تو را دیدم کمی سرخ و سفید” برای فروش توسط مالک “ثبت نام در گیر گرد و خاک در یک گوشه خالی زیادی” دبورا هانتینگتون گفت: در مورد بسیاری است. “این یک و نیم هکتار با مقدار زیادی از اتاق را برای یک طبقه خانه. هیچ صاحب خانه انجمن, بدون, پیاده رو, بدون چراغ و هیچ خصوصی گیتس – زندگی کشور در وسط لاس وگاس!”

زن و شوهر بسته در بسته در ژانویه 2005. آنها را صرف یک سال دیگر کار با یک معمار و پیدا کردن ساز لری ونتیمیگلیا از لارنس خانه. دبورا هانتینگتون سپس دارویی نماینده آموخته شده در مورد ونتیمیگلیا از طریق یک مشتری.

“یکی از پزشکان گفت:” شما رو به لری ونتیمیگلیا ساخت خانه خود را,’, ” او گفت:. “”اگر ما یک مشکل همسر من, تماس تا لری و او می آید و رفع آن است.

“لری به ما گفت همان چیزی که زمانی که ما شروع به ساختمان” دبورا هانتینگتون گفت. “او گفت:” من نه فقط ساختمان شما یک خانه شما می آیند به زندگی من. من به مراقبت از خانه خود را به عنوان طولانی به عنوان شما در زندگی من,t’ و در واقع او است.”

آنها را شکست زمین در دسامبر 2005. زن و شوهر نقل مکان کرد و به خانه در فوریه 2007.

بزرگ گوشه بسیاری فراهم زن و شوهر لوکس siting خانه راه آنها می خواستم و همچنین به عنوان توانایی برای ساخت یک مهمان خانه برای کریگ هانتینگتون در اواخر مادر مریم بود که زندگی در شهر آفتاب در آن زمان است.

“هنگامی که ما برای اولین بار به او گفت (مریم هانتینگتون) آنچه ما انجام شد, او مثل “نه, من نمی خواهم به حرکت در با شما’ ” دبورا هانتینگتون گفت. “به عنوان خانه پیشرفت او شروع به فکر کردن در آن را مانند یک ایده بد است.”

مهمان خانه بود و تکراری طراحی منزل مریم در شهر آفتاب حق را به امکانات رفاهی. آنها حتی ایجاد یک فضا برای یک میز عتیقه فروشی او در خانواده اش برای نسل های.

“ما دوست داشتن او وجود دارد” دبورا هانتینگتون گفت. “او با ما برای حدود دو سال خوش و خرم زندگی زیر سقف ما اما نه با ما.”

گسترده بسیاری نیز فراهم Huntingtons برای ساخت ویلا dei Buoni Amici, خانه رویایی خود را برای سرگرم کننده است.

“ما می خواستیم یک حزب خانه” دبورا هانتینگتون گفت. “ما میزبانی کسب و کار گردهمایی خانواده تجمعات و احزاب است. یکی از دوستان نزدیک من ازدواج کردم و هر دو فرزندان ما تا به حال پذیرایی در اینجا پس از آنها ازدواج کردم.”

از لحظه ورود, ویلا dei Buoni Amici نمایش گرم و دعوت از ظرافت است. بالا از سطح خیابان های اصلی ارائه شاهوار درخواست تجدید نظر محدود کردن.

“آن را می دهد یک خانه مجلل نگاه” دبورا هانتینگتون گفت. “ما تا به حال به در بازگشایی از خاک آن را ساخت تا 18 اینچ بالاتر از سطح خیابان به دلیل رواناب.”

ده پا سفارشی-طراحی فرفورژه دو درب است که دبورا هانتینگتون طراحی شده در حال flanked توسط ستون های بزرگ از سنگ طبیعی.

“من دوست دارم مقابل, درب,” او گفت: اشاره به شکل دراورده آهن انگور برگ طراحی شده است. “شیشه ای می آید باز به طوری که شما می توانید صحبت کردن با مردم از طریق آهن نرم بدست میآوردند. آن را خوب و درب های امنیتی.”

پیچیده درهای باز به نفیس سالن انتظار که منجر به اصلی منطقه زندگی می کنند.

ملک بود در خط مقدم باز بزرگ داخلی-فضای باز زندگی می کنند طراحی جریان به راحتی از زندگی رسمی ناهار خوری آشپزخانه و حیاط.

“تمام خانه فقط جریان” دبورا هانتینگتون گفت. “این بسیار کاربردی است.”

24-پا انباشته درب خاموش رسمی اتاق نشیمن باز می شود به شکوه بیرونی حیاط ایجاد آلاینده سرگرمی فضاهای. سنگ ستون و تخته سنگ کف افزایش توسکانی طراحی. هم مرز با سه گام سفید های سقفی اتاق را سرو تخته سقف کلیسای جامع را فراهم می کند از ویژگی های قابل توجه در این اتاق.

“اگر شما به نوبه خود نور اصلی خاموش طناب نور تمام اطراف طاق ایجاد یک محیط” او گفت:. “این یک احساس عاشقانه به آن است.”

سازنده استخدام یک نقاش برای رنگ سفارشی تمام دریچه های هوا و نور موارد برای مطابقت با چوب سقف.

اتاق 16-پا-20-پا منبت کاری چوب گردوی امریکایی چوب طبقه ارائه می دهد قابل مقایسه با تخته سنگ طبیعی کف و ستون های سنگی.

“هنگامی که ما در حال داشتن یک مناسبت خاص چوب طبقه است که یک طبقه رقص” دبورا هانتینگتون گفت. “ما آن روشن کردن و ما رقص.”

ویلا dei Buoni Amici را در آشپزخانه لذیذ امکانات زیادی مرکز جزیره با گرانیت آشپزخانه و اجاق گاز. متمایز صندلی نوار در یک پایان قابل توجهی ارائه می دهد گاه به گاه صندلی و توپی برای سرگرم کننده است. اتاق بزرگ با امکانات توسکا چوب cabinetry گرانیت متر ساخته شده حرفه ای-درجه لوازم برقی و پیاده روی در شربت خانه.

دو طرفه زاویه دار شومینه گرم هر دو زندگی و اتاق ناهار خوری ایجاد یک فضای آرامش.

هشت ضلعی به شکل اتاق ناهار خوری واقع در کنار ویژگی های آشپزخانه مرکزی ساخته شده است در 7 پا هشت ضلعی به شکل میز ناهار خوری که می توانید صندلی تا 16 نفر است. میز بزرگ سه لایه شیشه ای تنبل سوزان آسان و سرگرم کننده است. خانواده در حال حاضر در حال نمایش یک گاهشناسی از کریسمس تصاویر زیر شیشه.

“هشت ضلعی میز بزرگ جمع آوری محل” دبورا هانتینگتون گفت. “همه می توانند صحبت کردن با همه است و شرکت در این گفتگو.”

هزینه حدود $10,000 جدول بود دوباره ایجاد شده از یک جدول زن و شوهر تا به حال در خانه های قبلی و برنامه را دوباره ایجاد در خانه جدید خود را در آریزونا. زن و شوهر نیز صاحب یک خانه در ایالت واشنگتن که در آن آنها تا به حال یک ساخته شده است.

جدول مورد نیاز تنها تغییر سفارش زن و شوهر ساخته شده در طول روند ساخت و ساز.

“ما ساخته شده یک بسته به تغییر سفارشات که به دلیل بالا گرفتن قیمت” دبورا هانتینگتون گفت. “تنها تغییر سفارش کردیم این بود که برای نصب این رسانه ها به جدول اما ما هرگز یک بار وصل هر چیزی است.”

این Huntingtons می خواستم کارشناسی ارشد اتاق خواب جدا از اتاق خواب دیگر برای ایجاد یک عقب نشینی خصوصی. این اتاق جادار, ویژگی های زاویه دار شومینه, جدا کردن منطقه نشسته و حجیم پیاده روی در گنجه بزرگ با ساخته شده است-ins. درب منجر به حیاط داخلی و عرشه استخر.

آبگرم-مانند حمام ویژگی های یک پیاده روی در سه متمایز سر خیساندن وان و دو ظواهر.

اصلی منطقه زندگی می کنند بزرگ دن با ساخته شده است در T شکل میز فراهم می کند یک فضای کاری کاربردی. بزرگ ساخته شده است در قفسه نگه داشتن یک راز راهرو مخفی که منجر به مهمان خانه.

“شما حتی نمی دانید آن وجود دارد” دبورا هانتینگتون گفت.

یک ویژگی منحصر به فرد است که با انرژی خورشیدی برق سیستم کامل با اضطراری باتری پشتیبان.

“باتری پشتیبان است بیمه برای من” کریگ هانتینگتون گفت. “اگر گرید پایین می رود و ما باید قدرت خود را در خانه.”

رئیس جمهور داد انجمن بانک کریگ هانتینگتون با این نسخهها کار با شرکت های مدیریت اموال و صاحب خانه انجمن. او در حال برنامه ریزی در نیمه گذاشت و در حال حرکت با دبورا هانتینگتون به آریزونا که در آن شرکت خود مستقر است.

“این بسیار خوشحال, خانه,” او گفت:. “من دوست دارم آن را در اینجا. آن را برای رفتن به یک روز غم انگیز هنگامی که ما را ترک کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im