زن و شوهر, انتخاب برترین شیوه زندگی در فیندلای RV

باز در سال 1961 فیندلای RV ساخته شده است گام های بلندی در طول سال. موتور خانه ارائه فرصت های بی پایان برای کسانی که لذت بردن از زندگی عشایری.

کریس Calhoon و همسرش, Rina, مناسب, قالب موتور خانه علاقه مندان است . کریس Calhoon یک سرهنگ سابق ارتش که در سال 1993 بازنشسته شد صاحب یک شرکت املاک و مستغلات در Fairbanks, Alaska. این Calhoons معامله در یک سال 1999 Fleetwood Bounder 39Z برای یک 2019 Fleetwood سرعت فلش است که آنها خریداری شده از فیندلای RV.

“مربی دوگانه تهویه مطبوع و رنگ نگه می دارد تا واقعا خوب است چرا که آن را درمان نیست و کامل-بدن رنگ” گفت: فروش مشاور رابرت میسون. “علاوه بر این, آن را به یک دیزل با موتور کامینز پس از آن نیز نگه می دارد تا به خوبی.”

زن و شوهر انجام کسب و کار با فیندلای لینکلن بود و خوشحال با خدمات به مشتریان عالی و کشف فیندلای RV.

“ما آماده برای RV به هر حال اما ما را فراموش کرده در مورد این نمایندگی” رینا Calhoon گفت. “ما شنیده در مورد نمایندگی از یکی از مشاوران فروش بیش در فیندلای لینکلن.”

این زن و شوهر در بر داشت RV آنها می خواستند در FindlayRV.com.

“ما در اینجا (فیندلای RV) و آن را به یک تجربه باور نکردنی,” او گفت:.

“ما یک قیمت عالی با تشکر از مدیر کل (روبن Figueroa),” رینا Calhoon گفت. “ما احتمالا این را به آلاسکا. ما همچنین قصد داریم به کالیفرنیا و آریزونا و یوتا. کریس از کالیفرنیا بنابراین ما در حال رفتن وجود دارد چرا که او در خانواده وجود دارد. هنگامی که ما در سفر پنج از سگ ما با ما بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im