کشورهای محدود کردن سفر در تلاش نومیدانه برای جلوگیری از گسترش ویروس

سئول کره جنوبی — پلیس سرنشین دار پست های بازرسی در قرنطینه شهرهای مهمانان بودند محدود به اتاق خود را در یک هتل در جزایر قناری دولت صادر شده هشدار سفر و بیشتر پروازها متوقف شد سه شنبه به مقامات به شدت به دنبال جلوگیری از به ظاهر اجتناب ناپذیر گسترش یک ویروس جدید است.

خوشه هایی از این بیماری ادامه داد: به بالون خارج از سرزمین اصلی چین و سوخت دلهره در سراسر جهان است که منعکس شد در تضعیف بازارهای مالی است.

بحران تحت فشار قرار دادند به مناطق دیده می شود که در میان بدترین مجهز برای مقابله با شیوع به عنوان به خوبی به عنوان برخی از ثروتمندترین کشورها از جمله کره جنوبی و ایتالیا. آن را به عنوان proliferates ویروس است که آوردن یک حس فوریت برای مقامات محلی تعیین و به آن داشته باشد اما اغلب مطمئن نیستید که چگونه.

“این ماده از سرعت و زمان: ما باید روشن ایجاد نقطه عطف در این هفته گفت:” رئیس جمهور مون جائه از کره جنوبی که در آن caseload رشد 144 با مجموع 977 نفر بیمار.

موارد از افرادی که می تواند آلوده به بسیاری از دیگران موجب ترس است.

کره ای هوا گفت: یکی از خدمه آزمایش مثبت اما شرکت هواپیمایی فاش نمی, پرواز, کارمند کار کرده بود ، در یک پایگاه نظامی آمریکا در Daegu, مرکز عفونت در کره جنوبی گفته است که همسر یک دیر servicemember نیز آلوده شده است. و در کوچک خلیج فارس ملت بحرین یکی از کسانی که آلوده شد یک راننده اتوبوس مدرسه که در حال انتقال دانش آموزان به تازگی به عنوان یکشنبه.

همچنین تست مثبت شد سر از ایران ویروس نیروی کار که فقط یک روز زودتر به یک کنفرانس خبری در تهران که در آن او تلاش برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از شیوع بیماری است.

رشد بازارهای ایالات متحده دیگران سقوط

سهام باز کمی بالاتر در وال استریت به عنوان بازار پنجه به برخی از زمین آن را از دست چشمگیر فروش در یک روز زودتر. خانه انبار و میسی گل رز سه شنبه پس از گزارش نتایج است که ضرب و شتم تحلیلگران پیش بینی کرده اند. دستاوردهای یک روز پس از بدترین افت در دو سال که در زمان 1,000 امتیاز میانگین صنعتی داو جونز و پاک شده آن سود برای سال. اوراق قرضه و قیمت نفت برگزار می شود ثابت است. داو رز 109 امتیاز یا 0.4 درصد به 28,060 S&P 500 اضافه شده 10 امتیاز یا 0.3 درصد به 3,235 و نزدک اضافه شده 50 یا 0.6 درصد به 9,275.

قیمت سهم در سراسر جهان به خصوص در ژاپن در زمان ضربه شنبه میان نصب نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی جدید شیوع کروناویروس.

پیش بینی جامد باز در وال استریت ارائه برخی از امید است که در جریان کشمکش فروش سهولت ممکن است.

با مواردی از این ویروس در خارج از چین افزایش, معامله گران در حال فرسایش در مورد پیامدهای جهانی از شیوع بیماری است. روز دوشنبه شاخص سهام دچار یکی از بدترین روز در سال با داو جونز شاخص ها در وال استریت تانک بیش از 1 ، 000 امتیاز.

خلق و خوی در بازار بود و نه بد در روز سه شنبه اما فروش حرکت روشن بود به خصوص در ژاپن اصلی شاخص که سقوط 3.3 درصد به 22,605.41 پس از بازگشایی از تعطیلات در روز دوشنبه.

پس از ثابت باز کردن در اروپا سهام بودند به شدت پایین دوباره با معامله گران در واکنش به افزایش ویروس موارد در ایتالیا و اتریش و کرواسی گزارش خود را در مورد اول است.

این اخبار منفی ضعیف خلق و خوی در سراسر بازارهای اروپایی. آلمان داخ شد 0.5 درصد کاهش در 12,977 در حالی که شاخص FTSE 100 منجر به انگلیسی, سهام کاهش یافت و 0.7 درصد به 7,105. شاخص CAC 40 در فرانسه 0.5 درصد در 5,761.

شهرهای مهر و موم شده در شمال ایتالیا

در ایتالیا به غرب, که در آن بیش از 200 نفر بیمار یک دوجین شهرهای مهر و موم شد و پلیس با پوشیدن ماسک صورت گشت.

دو همسایه ایتالیا — کرواسی و اتریش — گزارش اولین مورد از این ویروس است. و دکتر اقامت در یک هتل در جزایر قناری آزمایش مثبت برای این ویروس باعث قرنطینه از صدها نفر از مهمانان است.

کرواسی و مجارستان و ایرلند در برابر توصیه سفر به ایتالیا را تحت تاثیر قرار, منطقه, یکی از تعدادی از دولتی حرکت می کند به دنبال محدود کردن قرار گرفتن در معرض بیشتر. بحرین به حالت تعلیق پروازها به مقصد دبی در حالی که آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری صادر بالاترین سفر هشدار در کره جنوبی ارائه مشاوره به شهروندان برای جلوگیری از سفرهای غیر ضروری. ژاپن خواست شهروندان برای جلوگیری از بیمورد سفر به کره جنوبی سخت ترین ضربه از مناطق.

فرهنگ روز طولانی در دفتر در ژاپن آمد به نظر با شیوع با دولت ترغیب کارفرمایان به کارکنان اجازه می دهد تا ارتباط از راه دور و بیشتر ساعت های انعطاف پذیر و ساده حرکت می کند نخست وزیر ژاپن اعلام کرد ابراز امیدواری کرد می تواند کمک به کنترل گسترش یافته است.

“ما در بسیار مهمی در پایان دادن به گسترش عفونت در مراحل اولیه” آبه گفت: در جلسه نیروی کار در شیوع.

حتی در مکان های که در آن هیچ مورد جوانه زده اند تا رهبران نگه داشته و با احتیاط چشم مانند دانمارک که در آن دو پادگان نظامی سابق در حال آماده شد به عنوان مراکز قرنطینه. هنوز قطعیت باقی مانده در مورد چگونه به طور موثر محدود کردن بیماری همه گیر.

ایتالیا گرفته بود, اروپا, دقیق ترین اقدامات پیشگیرانه در برابر COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس و در عین حال خانه تبدیل شد به بزرگترین شیوع خارج از آسیا است. کارشناسان در ژاپن با یکی از پیچیده ترین سیستم های بهداشتی اذعان کرد این کشور دست زدن به ویروس زده الماس شاهزاده کشتی کروز ناقص بود و می تواند اجازه داده اند این مشکل برای بزرگ کردن.

فرانسه مبارز

در نظرات منعکس کننده هر دو تمرد و dubiousness بیش از آنچه که اقدامات کار, فرانسوی, وزیر بهداشت Olivier Veran گفت که این کشور نمی خواهد بسته مرز خود را تماس بگیرید و یا خاموش تجمع جرم.

“ما نمی بستن مرزها از آنجا که ما نمی قادر خواهد بود به ما نمی آن را انجام دهد چرا که این امر می تواند بی معنی او گفت:” فرانسه با رادیو RTL. “ما باید ممنوعیت تجمعات? ما باید جلوگیری از هفته مد? ما باید تعلیق مسابقات ؟ ما باید نزدیک دانشگاه ؟ جواب این است: هیچ.”

چین گزارش 508 موارد جدید و دیگری 71 مرگ 68 از آنها در مرکز شهر ووهان جایی که این بیماری برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر. این به روز رسانی را سرزمین اصلی چین در مجموع به 77,658 موارد و 2,663 مرگ و میر.

اما در حالی که چین باقی مانده است به اکثریت قریب به اتفاق جهان مورد توجه جهان به طور فزاینده ای نقل مکان کرد که در آن به وقوع خواهد گسترش بعدی. ایران چشم به عنوان یک منبع جدید برای انتقال در خاورمیانه از جمله در عراق و کویت و عمان شد دست و پنجه نرم با گسترش گذشته مرزهای خود را.

وقفه در S. Korea

در کره جنوبی شرقی شهر Daegu و مناطق اطراف آن ترس و وحشت بیش از این ویروس به ارمغان آورده شهرها به وهم آور متوقف. کشور گزارش خود را 11th مرگ و میر از COVID-19 در میان نشانه های بزرگ و کوچک از مشکل این است که بزرگ شده تقریبا 15 برابر در یک هفته.

مقامات بهداشت گفت: آنها کار را به پایان برساند تست صدها نفر از اعضای یک کلیسا است که این کشور بزرگترین خوشه ای از عفونت. کلیسای توافق به دست بیش از یک لیست از 200 ، 000 عضو در سراسر کشور پس از نمایش فیلم می تواند گسترش.

“ما در حال ایجاد و پالایش سیستم ما به عنوان ما به همراه” دکتر گفت: Kim Jin-hwan از Keimyung دانشگاه Dongsan مرکز پزشکی در Daegu.

کره جنوبی و حرفه ای بسکتبال لیگ گفت: آن را به بان کی مون تماشاگران تا زمانی که شیوع این بیماری تحت کنترل است در حالی که بوسان شهرستان گفت: جهان تیم تنیس روی میز قهرمانی این برنامه ریزی برای میزبان در ماه مارس خواهد بود تا ماه ژوئن به تعویق افتاد.

کره جنوبی نظامی تایید 13 به حال نیروهای قراردادی به این ویروس منجر به قرنطينه برای بسیاری از دیگران و توقف زمینه آموزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im