Cottonelle مانع از کاغذ توالت احتکار در کمپین جدید

هنگامی که یک مشترک خانگی جزء اصلی کاغذ توالت به سرعت تبدیل به یک محصول داغ در تقاضای بالا به عنوان مصرف کنندگان درگیر در خرید و وحشت در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر. هفته گذشته به تنهایی در ایالات متحده فروش کاغذ توالت شد تا بیش از 120 درصد که نسبت به همین زمان در سال گذشته با توجه به Nielsen.

در یک تبلیغ جدید کمپین با عنوان #ShareASquare کیمبرلی-کلارک کاغذ توالت با نام تجاری Cottonelle مانع از مصرف کنندگان از احتکار محصولات خود را.

“به جای انباشت کاغذ توالت بیایید سهام در سخاوت” می خواند یک خط از 30 نقطه دوم که قرار است شروع به پخش در تلویزیون امروز و اجرا از طریق آوریل است.

“ما شده است مشاهده مکالمات اطراف کاغذ توالت آشکار در زمان واقعی و در حالی که تیم ما در حال کار در روز و شب به تولید و کشتی محصول را به خرده فروشان ما می خواهیم به دعوت کنندگان به #ShareASquare برای کمک به دیگران در نیاز” گفت: Arist Mastorides, خانواده, مراقبت جمهور Kimberly-Clark, شمال امریکا, در بیانیه ای.

به عنوان بخشی از بازاریابی خود فشار Cottonelle اهدای مبلغ 1 میلیون دلار به همراه 1 میلیون رول کاغذ توالت به راه متحده در سراسر جهان COVID-19 جامعه پاسخ و بازیابی صندوق. هر زمان کسی با استفاده از هشتگ #ShareASquare نام تجاری متعهد به کمک مالی اضافی دلار با حداکثر 100.000 دلار از طریق ژوئن 1.

این #ShareASquare کمپین عرضه در Cottonelle را در کانال های اجتماعی در اوایل این هفته است که میله میله به نظر می رسد در ساعات پر بیننده نشان می دهد مانند خانواده مدرن آخر نقاب خواننده و جوان, Sheldon. FCB شیکاگو به عنوان سازمان خلاق در حالی که Mindshare اعدام برنامه ریزی رسانه ها و خرید.

کاغذ توالت همچنان در تقاضا در سراسر ایالات متحده اگر چه پنسیلوانیا در حال حاضر تحت مستند رژیم صهیونیستی است. تام ولف اجازه داده است Procter & Gamble آمریکا کارخانه تولید واقع در Mehoopany به باقی می ماند در عملیات به طوری که CPG غول پیکر را می توانید در ادامه تولید آن Charmin کاغذ توالت در میان دیگر محصولات است.

در اوایل این هفته Kimberly-Clark گزارش در یک ثانیه پر کردن که در حالی که این شرکت یک افزایش کوتاه مدت تقاضا برای برخی از محصولات خود رمان coronavirus همه گیر در نهایت می تواند اثر منفی بر روی خط پایین خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>