کروناویروس در زمان زندگی خود را, اما Summerlin مرد زمانی رویاهای

نقد و بررسی-مجله می خواهد به داستان کسانی که مردند از coronavirus. کمک به ما با ارسال نامهای از دوستان و یا خانواده خود را در اینجا و یا ایمیل [email protected]

آنتونیو Zantua بزرگترین رویا بود برای رسیدن به رویای آمریکایی است.

شناخته شده به عنوان “بزرگ مرد” Zantua رشد با کمی پول و مطرح شد توسط یک خانواده از کارگران مزرعه در دئت پایتخت, Camarines Norte, یک استان در فیلیپین. او مجموعه را به ارث می برند زمین خود را در یک روز.

اما او می خواست بیشتر.

Zantua رویای تبدیل شدن به دکتر. او می خواست به ازدواج و خانواده. او می خواست به منظور بالا بردن کودکان خود را در ایالات متحده است.

در زمان مرگ او از COVID-19 مارس 24, در 81, Zantua انجام شده بود در آن رویاها و بیشتر. یک پایگاه داده از دولت سوابق نگهداری شده توسط Las Vegas Review-Journal نشان می دهد Zantua بود هشتم coronavirus قربانی در نوادا است.

“او واقعا یک مرد را,” او پدر جودی Houser گفت.

زمانی که Zantua بود 17, او با یک دختر به نام نورما, مشتاق, دکتر, از, Bulacan, یک استان در شمال مانیل. او فکر او ممکن است در تخصص اطفال و یا شاید زنان.

دو مورخ معمولی در سراسر کالج. سپس در 26 بعد از آنها هر دو به پایان رسید مدرسه پزشکی آنها فرار. آنها نمی تواند استطاعت یک عروسی بسیار کمتر شروع در یک کشور جدید.

آنها این کار را به هر حال.

یک تکه از رویای آمریکایی

“این همه در مورد رویای آمریکایی و کار سخت خود را” پسر آنتونی گفت. “آنها می ماند در فیلیپین و آن ممکن است آسان تر شده است اما آنها در زمان خطر برای فرصت های بیشتر. در آن زمان بسیاری از جرات به انجام این کار است.”

در سال 1965 Zantua راه دور از خود زمین ارث و جوان زن و شوهر, پرواز به کانادا, هر, ورود فقط با یک چمدان پر از وسایل خود را از زندگی گذشته است.

دو سال بعد در بحبوحه جنگ ویتنام زن و شوهر نقل مکان کرد و به برانکس در شهر نیویورک است. وجود دارد Zantua شروع یک بیهوشی اقامت و استقبال آنتونی اولین فرزند خود را.

نورما Zantua تصمیم به رها کردن حرفه ای خود را. او می خواست بچه ها بیشتر است. و او نمی آن را پشیمانی او به او می گوید کودکان امروز است.

حدود یک سال پس از تولد پسر, آنتونیو Zantua شد پیش نویس توسط ارتش ایالات متحده و اعزام به ویتنام است. او وجود دارد برای حدود یک سال و نعمت از عمده قبل از او كارش مرخص شد.

Zantua و همسرش در نهایت حل و فصل در شهرستان ماسون, آیووا, پس از Zantua تکمیل یک برنامه اقامت در اوهایو. پس از آن خانواده خود را کامل بود: یک پسر و سه دختر Laureen جودی و کلر.

متخصص بیهوشی صرف اکثریت از حرفه خود مشغول به کار در آیووا و او و همسرش مطرح شده فرزندان خود را وجود دارد.

یک محصور در خشکی دولت و شوهر موفق به پیدا کردن یک مرتع پرورش احشام خانه سبک هموار در نمای خارجی با نور رنگی آجر و راست در آب از Briarstone دریاچه کوچک ساخته از آب بدن.

خانه ساخته شده بر روی تپه. آن را به حال سیاه و سفید کانتر سنگ مرمر در سراسر. وجود دارد عرشه بزرگ در حیاط خلوت مشرف به آب است.

Zantua دوست داشتم به نشستن در لبه دریاچه هنگامی که آن را گرم خارج و خوراک ماهی پرتاب تکه های هاوایی نان رول به آب است. در صبح او می خواهم شروع روز خود را با این دیدگاه در حالی که او sipped یک فنجان قهوه و خواندن روزنامه است.

آن Zantua برای اولین بار طعم و مزه واقعی از رویای آمریکایی است.

‘بهترین مدل نقش’

به عنوان یک متخصص بیهوشی ، Zantua کرده و خواستار ساعت. او اختصاص داده شده بود به کار خود را.

هنوز هم او مطمئن ساخته شده بود وجود دارد برای همه بزرگ و کوچک — لحظات در زندگی کودکان خود. هر مدرسه کنسرت. هر بازی فوتبال. اگر به او وعده داده شده یک تعطیلات خانواده هیچ چیز نیست حتی کار می تواند در راه دریافت کنید.

“او اعتقاد داشت و همیشه حمایت خود را از خانواده” Laureen Retzer او گفت:. “او بهترین مدل نقش.”

Zantua تدریس بچه های خود را چگونه به درایو. چگونه به تعادل دسته چک. چگونه به طبخ استیک کامل. چگونه به بازی تنیس و چگونه به اسکی.

“اگر او تا به حال ساخته شده است یک وعده ما او همیشه به دنبال از طریق” کلر Evans, جوانترین دختر خود را گفت.

و هر یکشنبه صبح بود و ساعت شروع Zantua دور خواهد بود تا خود را به خانواده برای جرم است. مؤمن کاتولیک ریشه در ایمان خود Zantua حتی تا به حال به در نظر گرفته شدن یک کشیش هنگامی که او جوان تر بود.

“چه اتفاق افتاده است ؟” بچه های خود را خواهد در طول سال.

“من مادر خود را,” او می خواهم می گویند.

Antonio and Norma Zantua during a family reunion in 2019 on the Oregon coast with their apo — ...
آنتونیو و گونیا Zantua در طول یک خانواده ریونیون در سال 2019 در سواحل اورگان با apo — که به معنی نوه ها در تاگالوگ — اما لورن فضل و دالتون. (Aleina رابرتسون عکاسی)

آنتونیو و گونیا Zantua ازدواج کرده بودند برای 53 سال است. آنها زندگی می کردند در حداقل شش استان های مختلف مطرح شده چهار فرزند بود و چهار apo که به معنی نوه ها در تاگالوگ.

در اواخر 1990s Zantua تصمیم به بازنشسته در 58. او صرف دو دهه آینده تا مرگ او سفر جهان با همسر خود.

یکی از اولین سفر به لاس وگاس. قبل از پایان تعطیلات Zantua تا به حال خریداری یک خانه برای او و همسرش در شهر آفتاب Summerlin.

“او از نوع فرد است که زمانی که او می بیند چیزی او را دوست دارد به انجام آن است” نورما Zantua گفت: هنوز هم توصیف شوهرش در زمان حال. “او یک شخص فعال و زرنگ.”

به تازگی این زوج تا به حال تصمیم به کم کردن سرعت. آنها در خانه و مسافرت های بین المللی بود کاملا به عنوان آسان نیست آن را به عنوان یک بار بود. اما قبل از این که آنتونیو Zantua می خواستم برای تحقق رویای دیرین خود را از بازدید از سرزمین مقدس کتاب مقدس منطقه است که امتداد از رود اردن تا دریای مدیترانه است.

آنها مجموعه ای به ترک در اواسط ماه فوریه فقط به عنوان COVID-19 همه گیر شد ramping تا با یک گروه از حدود 40 از دوستان خود را گسترش در سراسر ایالات متحده است.

“یک ماه قبل از سفر ما او را در حال حاضر بسته بندی ما چیز” نورما Zantua گفت: از خنده.

‘یک ازدواج خوب’

زن و شوهر سفر حدود سه هفته بازدید از مصر, اردن, اسرائیل و بیت المقدس قبل از بازگشت به لاس وگاس در اطراف مارس 7.

آنتونیو Zantua صرف چند روز آینده ، زیادی است. شاید او jetlagged?

سپس حرارت مشخصی به 103 درجه است.

در مارس 13, Norma Zantua به نام برای امدادگران و شوهر او گرفته شده بود به جنوب تپه بیمارستان و مرکز پزشکی. سپس او را به نام پسرش آنتونی زندگی می کند که در مینیاپولیس. او پرواز به لاس وگاس روز بعد.

در مارس 17, آنتونیو Zantua حتی نمی دانند که نام خود را و یا جایی که او بود. او قرار داده شده در یک روز بعد همسرش را 81st تولد.

آنتونی Zantua به نام خواهر خود را با همه آنها زندگی می کنند در منطقه سیاتل است.

“شما باید در اینجا” او به آنها گفت.

با هم خواهر خود را وارد, مادر آنها نیز در حال پایین آمدن با COVID-19 علائم. او بستری در این بیمارستان قرار می گیرد و در همان طبقه به شوهرش.

زن و شوهر هر دو آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. تنها نرما Zantua جان سالم به در برد.

“پنجاه و سه سال او در کنار من بود و ناگهان او رفته” نورما Zantua گفت: در این هفته گریه. “این ترسناک به صورت زندگی به تنهایی اما شما می دانید من باید قوی و روشنفکر به صورت آینده است. من خوشحالم که فرزندان ما می توانید ببینید چه یک ازدواج خوب است.”

او از بیمارستان مرخص شد. در عرض یک هفته و در ادامه به بهبود و به دست آوردن مجدد قدرت او. او به تازگی آزمایش منفی برای ویروس.

درگذشت شوهرش بر مارس 24 و گذاشته شده است به استراحت در جنوب نوادا یادبود سربازان گورستان در شهر بولدر. مناسب جشن زندگی برگزار خواهد شد و پس از coronavirus مربوط به محدودیت ها به طور کامل برداشته.

“این واقعا مهم بود به پدرم که زمانی که او این جهان را ترک, مادر من می تواند مراقبت از گرفته شده و آنچه را که او پشت خواهد بود چیزی است که ما می تواند افتخار” Houser او گفت:. “و او همه آن.”

تماس با ریو Lacanlale در [email protected] یا 702-383-0381. Follow @riolacanlale در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>