Coronavirus تست تنگنا در نوادا ممکن است کاهش

34-در سال Clark County, معلم مدرسه, ماند, از کلاس درس تمام هفته گذشته گفت: ترس از آلوده کردن دانش آموزان خود را با جدید کروناویروس.

معلم نمی دانم که آیا او به این ویروس است. او در تجربه تنگی نفس و سرفه و تب و نشانه های آنفولانزا و COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید پدید آمده است که در خارج از چین است.

پزشکان به او گفت که سریع تست آنفولانزا آمد منفی برای آنفولانزا اما که او نمی باید پنومونی باکتریایی. آنها گفتند: او باید درخواست تست برای COVID-19 در منطقه بیمارستان اگر علائم او بدتر.

اما وقتی که او رفت و به یک منطقه اورژانس در چهارشنبه او گفت: او با معیار برای تست چرا که او تا به حال سفر به یک نقطه داغ برای این بیماری است.

“جای تعجب نیست که دولت نمی باید هر گونه موارد است. آنها در حال آزمایش مردم گفت:” معلم گفت: او تا به حال علائم بهبود برخی از روز جمعه. او خواسته است که نام او استفاده نمی شود چرا که او نمی باید اجازه صحبت با یک خبرنگار و ترس از دست دادن کار خود را.

از شنبه فقط 14 نفر در نوادا تا به حال تست شده برای کروناویروس جدید, با توجه به وب سایت نوادا وزارت بهداشت و خدمات انسانی. این تعداد کم است با توجه به عوامل متعددی از جمله محدود قابلیت تست تست معیار است که محدود تست برای کسانی که سفر به این بیماری کانون در چین و این واقعیت است که هیچ فرد-به-فرد انتقال مستند شده در درون دولت است.

اما کارشناسان بهداشت و درمان روز جمعه گفت که انتظار آنها گسترده تر تست برای شروع در حال حاضر که دو Nevadans باید آزمایش مثبت برای coronavirus. معیارهای جدید برای تست منتشر شده در هفته گذشته توسط فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و گسترش ظرفیت برای تست در هر دو بخش دولتی و خصوصی نیز باید با کمک به از بین بردن هر گونه تنگنا.

گسترده تر تست می تواند نقش مهمی در شناخت و درمان بیماری آنها گفت.

“اگر این بیماری گسترده می شود که چیزی است که پزشکان در این جامعه نیاز به مطلقا قادر به انجام” گفت: Brian Labus استادیار اپیدمیولوژی و آمار زیستی در UNLV در دانشکده بهداشت عمومی.

تست برای coronavirus باید به عنوان گسترده به عنوان تست برای آنفولانزا “اگر coronavirus می شود به عنوان گسترده به عنوان آنفولانزا,” او گفت:.

بیشتر تست

زمانی که ایالات متحده در گزارش اولین موارد این ویروس در اواخر ماه ژانویه تنها CDC تست می تواند برای ویروس. تست شد در ابتدا محدود در درجه اول به افرادی که می خواهم به سفر به این بیماری کانون در چین که به ظاهر تنها افراد بیمار شدن.

قابلیت تست نیز محدود بود به این معنا که مقامات بهداشت عمومی نمی تواند فقط “کورکورانه آزمون مردم” بدون در حال اجرا از آزمون حق دور Labus گفت.

که بدان معنی است که تست محفوظ بود برای کسانی که بدحال. “من فکر می کنم راهنمایی در تلاش است تا محافظه کار خواهد بود و مطمئن شوید که ما باید از این آزمون برای موارد ما واقعا نیاز به پاسخ به” دکتر گفت: Amy سنگ ایمنی شناس و استادیار میکروبیولوژی در Touro دانشگاه نوادا در هندرسون.

“من می دانم که آنها در حال تلاش برای سخت در ضوابط و احتمالا وجود دارد بیشتر موارد در خارج وجود دارد” سنگ گفت و اشاره کرد که اکثر مردم با COVID-19 تا به حال علائم خفیف و نمی خواهد دیدار با معیارهای تست.

پس از یک دوره آزمون و خطا ایالتی و محلی آزمایشگاه شروع به دریافت کیت های آزمایش به طوری که آنها می تواند انجام تست خود را. دولتی نوادا بهداشت عمومی آزمایشگاه گفت: آن را تا به حال قابلیت تست پس از Feb. 11. جنوب نوادا سلامت منطقه که در هفته گذشته دریافت تست کیت در حال حاضر قابلیت انجام 800 تست سخنگوی روز جمعه گفت.

اما نوادا ایالات متحده سنسور. کاترین کورتز متن ترانه مست و و Jacky روزن هر دو حزب دموکرات با ارسال نامه ای به وزیر بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در روز جمعه برای حمایت از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak درخواست های اضافی برای تست کیت برای دولت “را به اطمینان حاصل شود که ما بهداشت عمومی سازمان می تواند پاسخ سریع و مناسب به این وضعیت در حال تحول.”

آزمایشگاه های خصوصی LabCorp و تلاش نیز هفته گذشته اعلام کرد که آنها شروع به تست ویروس.

“من فکر می کنم وجود دارد قطعا موضوع را با تعدادی از کیت های آزمایش که ما” در سراسر کشور گفت: دکتر ساناز منتالوو استانتون صندلی اطفال در UNLV دانشکده پزشکی اضافه کرد که در لاس وگاس-منطقه بیمارستان مجهز برای انجام تست اما برخی ممکن است به اندازه کافی کیت برای انجام این کار به طور گسترده ای.

“در حال حاضر که ما LabCorp و تلاش من فکر می کنم که می تواند یک کمک بزرگ,” او گفت:.

او اشاره کرد که آزمایش توسط آزمایشگاه های رایگان به بیمار که ممکن است مورد آزمایش از طریق خصوصی labs.

جدید تست معیارهای

دستورالعمل های جدید از CDC برای تست به پزشکان بیشتر در اختیار لحاظ می شود که تست شده است. هدایت متحده در بخش “پزشکان باید با استفاده از قضاوت خود را به تعیین اگر یک بیمار دارای علائم و نشانه های سازگار با COVID-19 و اینکه آیا بیمار باید آزمایش می شود.

“تصمیم گیری که در آن بیماران دریافت تست باید بر اساس محلی اپيدميولوژی COVID-19 و همچنین سیر بالینی بیماری. بسیاری از بیماران مبتلا به تایید COVID-19 توسعه تب و/یا علائم تنفسی حاد بیماری است. … پزشکان به شدت تشویق به آزمون برای سایر علل بیماری تنفسی از جمله بیماری های عفونی مانند آنفلوانزا است.”

یک پزشک ارزیابی باید شامل درخواست یک “باتری از سوالات به دانستن آنچه که ممکن است مربوط و یا در هر مکان داده شده” که یک بیمار بازدید کرده است گفت: دکتر نیل Gokal پزشک خانواده با غرب, پزشکی و همکاران.

فراتر از تست “ما نیز با تکیه بر ما پزشکان قضاوت بالینی و فراست” در ساخت یک تشخیص Gokal گفت.

اگر یک بیمار مشکوک به داشتن COVID-19 UNLV دانشکده پزشکی دارای یک پروتکل در محل که در آن تماس خواهد عفونی تیم کنترل در مرکز پزشکی دانشگاه قبل از ارسال یک بیمار به درمان در اتاق اورژانس.

دانشکده پزشکی اطفال عمل نه تا به حال چنین موردی در عین حال منتالوو استانتون گفت.

بر خلاف آنفولانزا است که می تواند تحت درمان با داروی ضد ویروسی وجود دارد هیچ درمان خاصی برای COVID-19. اما “پزشکان هنوز هم نیاز به دانستن آنچه که آنها در حال برخورد با” به اقدام مناسب و احتیاطی Labus گفت.

از ديدگاه بهداشت عمومی, مقامات می خواهید بدانید که چگونه گسترده این بیماری است و چگونه شدید است.

مقامات می خواهید برای دیدن آنچه که جمعیت در حال بیمار شدن از COVID-19 “به طوری که ما می توانید نگاه کنید که چگونه آن را در واقع در جامعه ما” Labus گفت.

تماس با مریم Hynes در [email protected] یا 702-383-0336. Follow @MaryHynes1 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im