Coronavirus می ترساند آسیا کروز به عنوان زن و شوهر برمی گردد به لاس وگاس دره

یک Henderson, زن و شوهر خانه بازگشت و یکشنبه از تعطیلات تابستانی در آسیا طی آن کشتی خود را تبدیل شده بود به دور از کشورهای مختلف برای ترس از گسترش کروناویروس جدید از چین است.

اخیرا مقامات مالزی گزارش داد که یک مسافر دیگر روی Holland America Line کشتی MS Westerdam آزمایش مثبت در فرودگاه بین المللی کوالالامپور برای این ویروس است که باعث COVID-19 رسمی نام برای بیماری های تنفسی. کشتی تا به حال 1,455 مسافران و 802 خدمه.

Paulette شفر بازنشسته پرستار گفت: او و شوهرش یوسف شد و اعتماد به نفس آنها بیمار نیست و تا به حال حداقل سه چک های بهداشتی در طول کروز پس نگرانی مطرح شد که این ویروس روی عرشه کشتی.

برای سلامتی چک های Schaeffers تا به حال برای پر کردن فرم و خود را در دماهای گرفته شده است.

“هر کس از بررسی در هیئت مدیره” جوزف شفر گفت. “کسی نشان نمی دهد و آنها را صفحه به صفحه او را شماره اتاق به پایین آمده و آن را انجام دهد.”

“آنها بسیار کامل” Paulette شفر اضافه شده است. دو گزارش بعد از ظهر یکشنبه از خود هندرسون خانه است که آنها نمی باید هر گونه علائم و فقط jetlagged از تمام سفر.

MS Westerdam ترک هنگ کنگ در فوریه. 1 برای 14 روز کروز. این Schaeffers قادر به صرف برخی از زمان در بخشی از تایوان, اما کشتی خود را رد شد در بنادر در فیلیپین و ژاپن و کره جنوبی و گوام و همچنین دیگران در تایوان است.

زمانی که کشتی گیر شد در دریا آن را احساس مانند یک “آرام رفت و آمد مکرر” جوزف گفت. “وجود دارد نوشیدنی و غذا و سرگرمی است و ما لازم نیست به همه جا بروم.”

خدمه ساخته شده زمان لذت بخش و در پایان این سفر وجود دارد یک مراسم برای تشکر از مسافران برای صبر و شکیبایی خود را.

Paulette شفر همچنین می توانید بگویید که وجود دارد برخی از سرخوردگی در میان کارکنان اداری — که در تلاش برای پیدا کردن یک محل برای پیاده و رزرو هتل و پرواز برای مسافران است.

با وجود این موانع خدمه ” بودند فقط, فوق العاده,” او گفت:.

“مثل این بود که در یک رفت و آمد مکرر فراگیر در دریا برای دو هفته” جوزف شفر گفت.

حوادث اخیر نیست منصرف از Schaeffers’ برنامه های سفر; آنها گفتند که برنامه ای برای دیدار با برخی از مکان هایی که آنها را تبدیل به دور مانند مانیل پایتخت فیلیپین. Paulette شفر گفت: آنها تحت تاثیر قرار توسط این سرویس خواهد بود و سفر با Holland America Line دوباره.

شرکت پرداخت برای مسافران پروازها و مسافران دریافت هزینه کامل خود را کرایه و یک “100% آینده کروز اعتباری” با توجه به بیانیه ای از شرکت.

خانه

یوسف و Paulette شفر deboarded MS Westerdam در سیهانوکویل یک شهر در امتداد ساحل جنوب غربی کامبوج روز جمعه به وقت محلی. آنها پرواز به پایتخت پنوم پن و صرف شب در هتل. این Schaeffers سپس پرواز به سنگاپور در صبح روز شنبه و تا به حال هشت ساعت توقف.

آنها وارد سهل انگاری در شنبه شب. پس از آنها پردازش زن و شوهر, اجاره ماشین و سوار به خانه خود را.

این Schaeffers وارد در 1:45 صبح روز شنبه.

این زوج در حال حاضر ابتلا به کارهای خانه و اتمام یک اجرا به Costco به انبار کردن مواد غذایی پس از حال رفته برای بیش از 30 روز است.

به دنبال در پوشش رسانه ای از MS Westerdam یوسف شفر گفت: او معتقد است که هر کس در هیئت مدیره بود و عاری از ویروس است.

“به نظر نمی رسد به من که تمام جهان باید با پریدن در این” او گفت:.

Paulette شفر افزود: “وجود دارد بیشتر مرگ و میر ناشی از آنفولانزا تر شده اند وجود دارد از این ویروس خاص.”

غربالگری

این Schaeffers گفت: آنها به نمایش در فرودگاه در پنوم پن و سنگاپور. دوربین بر روی سه پایه به طور خودکار در زمان درجه حرارت از مردم از طریق عبور.

در LAX دو به یاد می آورد دیدن حدود 1000 نفر در سالن انتظار به نمایش در خواهند آمد — از جمله برخی از آنها به رسمیت شناخته شده از کروز خود را. دو پاسخ به سوالات کلامی داده شده توسط یک مرد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

سوالات گنجانده شده است که آیا آنها احساس بیمار در حال بازدید از سرزمین اصلی چین و یا می دانستند هر کسی که تا به حال قرارداد این ویروس.

یک افسر اطلاعات در LAX کاهش یافته است به نظر. یک تماس به Atlanta-بر اساس CDC بود بازگردانده شد.

مسافران که احساس بیمار در طول کروز تمام شد نمایش برای COVID-19 با توجه به بیانیه صادر شده Feb. 13 از Holland America Line.

“از فراوانی احتیاط 20 مهمانان و خدمه که برای بازدید از مرکز پزشکی در طول این کروز غربالگری شدند coronavirus” با توجه به این بیانیه. “همه نتایج برگشتم منفی از آزمایشگاه پاستور در پنوم پن و نتایج اعلام شده توسط وزارت بهداشت کامبوج امروز (Feb. 13).”

تماس با الکس Chhith در [email protected] یا 702-383-0290. Follow @alexchhith در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>