Coronavirus مرموزی قطعات یدکی کودکان, دانشمندان مطمئن نیستند که چرا

در میان نگرانی های اطراف جدید کروناویروس یک عنصر از خبر خوب: بچه ها برای بیشتر قسمت ها نیست بیمار شدن از آن است. و کسانی که به طور معمول تجربه علائم خفیف.

کسانی که 18 و زیر ساخته شده اند تا فقط 2.4 درصد از موارد COVID-19 در سراسر جهان با توجه به گزارش منتشر شده در اواخر ماه فوریه توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و گروهی از کارشناسان بین المللی بر این ویروس. کودکانی که تبدیل شده بود به بیمار بخش کوچکی — 0.2% شد شدت بیمار است.

دانشمندان نمی دانم چرا از این است که هر چند آنها نظریه.

“کودکان در حال گرفتن بیمار از این, مگر اینکه آنها را به یک بیماری زمینه ای” اشاره کرد دکتر امی سنگ ایمنی شناس و استادیار با Touro دانشگاه نوادا در هندرسون.

“یکی از این افکار این است که چیزی در مورد اینکه چگونه این ویروس قادر است به سلول های ما و ریه های ما تغییرات که ما مسن,” او گفت ممکن است که کودکان لازم نیست گیرنده اجازه می دهد که ویروس را نگه دارید.

یا کودکان ممکن است سطح ایمنی بدن حفاظت به کروناویروس جدید به دلیل اخیر مواجهه با انواع دیگر این خانواده از ویروس ها است که تولید علائم سرماخوردگی.

این امکان وجود دارد که آنها “توسعه آنتی بادی از ویروس های دیگر که بدن خود را در حال حاضر در افزایش ایمنی امور خارجه گفت: دکتر ساناز منتالوو استانتون صندلی اطفال در UNLV دانشکده پزشکی.

اگر چه ممکن است که کودکان بدون علامت می تواند از انتقال این بیماری که گزارش نمی شناخت مواردی که انتقال رخ داده بود از یک کودک به یک فرد بالغ. مقامات بهداشت عمومی می گویند که شواهد تا کنون این است که این ویروس عمدتا از طریق قطرات از سرفه یا عطسه.

افراد مسن در معرض خطر

با توجه به این که گزارش “افراد در بالاترین خطر ابتلا به بیماری شدید و مرگ شامل افراد بالای 60 سال و کسانی که بیماری های زمینه ای مانند فشار خون و دیابت و بیماری های قلبی عروقی و بیماری های مزمن تنفسی و سرطان است.”

چینی ها در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت که از Feb. 11, 87 درصد از موارد تایید شده در چین که در آن ویروس پدید آمده بودند و در افراد در سنین 30 تا 79. بالاترین نرخ مرگ و میر در افراد بالای سن 80 سالگی در حدود 22 درصد است.

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری “محدود گزارش از کودکان با COVID-19 در چین توصیف کرده اند سرد مانند علائم مانند تب و آبریزش بینی و سرفه.”

CDC در ایالات متحده آمریکا توصیه می کند کودکان و اعضای خانواده خود را به “تعامل در حد معمول اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش عفونت های تنفسی از جمله پوشش, سرفه, تمیز کردن دست و اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس ضد عفونی کننده دست و اقامت تا تاریخ در واکسیناسیون از جمله (برای) آنفلوانزا است.”

همانطور که برای آنفولانزا نیست مقدار کمی از کودکان; ایالات متحده بستری نرخ در میان کودکان با سن کمتر از 4 است که این بالاترین رکورد در این نقطه در این فصل با توجه به CDC. شده اند وجود دارد 136 کودک و میر ناشی از آنفلوآنزا در سراسر کشور از جمله در شهرستان کلارک.

به طور کلی میزان بستری شدن به آنفولانزا در این فصل است 58 در هر 100000 نفر جمعیت است. این نرخ بالاترین در افراد 65 ساله و مسن تر در 147.5 در هر 100 ، 000. دومین گروه کودکان زیر 5 سال در سال 85 به ازای هر 100,000.

CDC تخمین می زند که تا کنون در این فصل شده اند وجود دارد حداقل از 34 میلیون آنفولانزا, بیماری, 350,000 بستری شدن در بیمارستان و از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از آنفولانزا.

شده اند وجود دارد بیش از 800 مورد COVID-19 در ایالات متحده از جمله چهار در نوادا و حداقل 28 و میر در سراسر کشور.

تماس با مریم Hynes در [email protected] یا 702-383-0336. Follow @MaryHynes1 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im