Coronavirus است به چالش کشیدن برندها به کانال خود را بیشتر به سمت انسان

Coronavirus بحران طرح میتوانست راه ما زندگی می کنند و انجام کسب و کار با رکورد سرعت. مدارس تعطیل هستند. تعداد بی سابقه ای از مردم در حال کار از خانه و یا در حال از کار در کامپیوتر است. میله, رستوران ها, تئاتر و کلیساها در حال تعلیق خدمات در تعداد رو به رشد به عنوان یک آمریکایی می خواست در خانه بمانند.

برای بازاریابان می توانید آن را مانند آسمان در حال سقوط است. هر تلویزیونی شبکه shelved آن فرد در صف مقابل. NCAA March Madness های پلی آف NBA و کارشناسی ارشد به طور رسمی کردن بهار ورزشی منو. SXSW و تقریبا هر کنفرانس لغو شده است. فرد تجارب بدنساز.

با وجود ویرانگر هزینه به مارک های رسانه ای و کسب و کارهای کوچک, این بحران دارای پتانسیل برای حرکت ما به جلو به عنوان انسانی بیشتر بازاریابان.

این بی سابقه ای در چشم انداز جدید در خدمت یک چالش برای برندها را در آغوش واقعیت های بازاریابی مدرن در دنیای دیجیتال. آن را به یک جهان که در آن علامت های تجاری باید قرار داده, مردم, نمی, محصولات, اول; که در آن مصرف کنندگان طلب اتصال به تبلیغات; که در آن تکنولوژی باید در ارائه تجربیات نه فقط پخش اطلاعات.

نوآوری های دیجیتال هم اکنون می توانید مجموعه ای جدید و بیسابقه برای دسترسی و تعامل در سال های پیش رو است.

در اینجا سه راه می تواند مارک های پاسخ به تماس بیشتر با انسان در این زمان بحران:

عمل مانند پاسخ اول نه یک بازاریاب

اشتباه نکنید این COVID-19 بیماری همه گیر جهانی است, اضطراری, نه یک فرصت بازاریابی. چنین برندها نیاز به عمل مانند اولین پاسخ دهندگان برگزاری خود وضعیت اتاق به تعیین منابع آنها برای پاسخگویی فوری به نیازهای جامعه در حال حاضر. برای شرکت هایی که تکنولوژی یا محصولات است که به شدت مورد نیاز آن زمان برای اهدای نه فروش.

من heartened به دیدن چندین شرکت پله تا اوایل پاسخ.

در زمانی که ما بیشتر متکی از همیشه در اینترنت با افراد مجبور به کار از خانه Comcast مثلا ارائه پهنای باند رایگان به اقشار کم درآمد خانوارها و افزایش سرعت. با هزاران نفر از K-12 مدرسه بسته برای آینده قابل پیش بینی زوم ارائه شده است که مدارس آن ویدئو کنفرانس ابزار به صورت رایگان و بدون هیچ محدودیت زمانی برای چت های ویدئویی برای هر یک تحت تاثیر مدرسه در آمریکا و ایتالیا و چین است. زوم مدیر عامل اریک یوان تنظیم جدید رایگان حساب برای یک تعداد انگشت شماری از مدارس شخصا به عنوان یک ژست پشتیبانی می کند.

حتی مارک های که لازم نیست که بازی در حال تغییر فن آوری برای ارائه فکر می کنم در مورد چگونه آنها ممکن است کمک به کاهش درد واقعی امتیاز. برای مثال KFC ارائه تحویل رایگان از طریق آن سایت Grubhub و بدون درز از طریق مارس 26 به دریافت مواد غذایی بیشتر به راحتی به خانواده ها هستند که ماندن در منزل در تلاش برای کند کردن این ویروس گسترش یافته است.

به دنبال روح بلند و نه فروش

این بحران ساخته شده است که ما متوجه است که ما کاملا به معنای واقعی کلمه همه در این با هم. به عنوان تاثیر COVID-19 احساس در سراسر کشور مسابقه و اجتماعی و اقتصادی خطوط ما مجبور هستیم به اجازه رفتن از رده خارج تفاوت بین بازاریابان و مصرف کنندگان و یا بین برندها و مخاطبان. در این لحظه ما همه به سادگی انسان است.

اگر خود را با نام تجاری محصول یا خدمات ضروری است در طول بحران من چالش شما را به در نظر گرفتن چگونه شما ممکن است جرقه کمی از شادی اتصال یا خنده در زمانی که آن را بسیار مورد نیاز است. لین مانوئل-میراندا به ما نشان داد راه, با انتشار یک, رایگان, هرگز قبل از شنیده همیلتون آهنگ به روح بلند پس از برادوی را نشان می دهد بسته شده است. شرکت والت دیزنی به دنبال کت و شلوار با انتخاب به جریان آن فیلمهای منجمد 2 سه ماه جلوتر از برنامه.

People on the side on webcams next to Chipotle food with text that says, 'Chipotle Together' and, 'There's a lot going on right now. Let's connect, have some fun, and make some new friends.'

Chipotle یک فرصت برای استفاده از آن تبلیغات برای ترویج واقعی وحدت است.

Chipotle در حال انجام بخشی خود را برای مبارزه با احساس انزوا با آن “Chipotle با هم” مجازی hangouts در زوم. برای یک هفته 3,000 طرفداران این فرصت را به معاشرت با افراد مشهور مانند لیسانس Colton آندروود در چت آنلاین. Chipotle برنده خواهد شد اگر آن را می تواند ارائه یک دوز هم نه فقط به آرامی لباس پوشیدن و فروش زمین.

Reimagine دسترسی به تجارب

از موزه ها به کنسرت پارک دیزنی دیده ایم بنابراین بسیاری از منابع از تعجب ناپدید می شوند در پی coronavirus. در حالی که اجتماعی فاصله قطعا افزایش شراب خواری-تماشای Netflix بکشد به تنهایی نمی درمان چه ails ما. امروز در تجربی کویر برندها باید ایجاد راه های خلاقانه ای برای مردم را به ارتباط با احساسات خود را آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de