Coronavirus تاثیر طول می کشد تلفات انسانی

لاس وگاس شهر مبتنی بر دست های خوب و بد اما زمانی که رتبه دوم را به اثبات انعطاف پذیر.

بروس Merrin را تجربه کرده است که دست اول.

صاحب یک تبلیغات شرکت ها و افراد مشهور زبان شرکت که مشتریان گذشته را شامل محمد علی جانی کارسون و رونالد ریگان Merrin نقل مکان کرد به لاس وگاس با خانواده اش در سال 1956. او آن را دیده آب و مقدار زیادی از بحران — 1980 MGM Grand آتش که به کشته شدن 85 نفر; اقتصادی خرید اینترنتی 9/11 زمانی که تعدادی از مردم پرواز به فرودگاه بین المللی McCarran کاهش یافته است بیش از 28 درصد در سپتامبر 2001; رکود بزرگ سال 2008 زمانی که بیکاری و نرخ سلب حق اقامه دعوی بالاترین رکورد بالای 14 درصد و 9 درصد بود.

اما او هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا شبیه به این.

“این است که تا بحال یکی است که باعث بزرگترین نگرانی است. هیچ کدام از آنهایی که دیگر حتی نزدیک” Merrin گفت. “هنگامی که 9/11 اتفاق افتاده است وجود دارد مقدار زیادی از کسب و کار است که ما از دست رفته برای یک زمان قابل توجهی. آن صدمه دیده است بسیار بد است. غم و اندوه هرگز از بین رفت اما به سمت کسب آغاز شده normalling کردن بسیار سریع تر. این وحشتناک بود اما همه ما می دانستیم که سریع حمل و نقل است که هر کسی که قرار بود برای بهبود یافتن از آن است. این کار ؟ چه مدت؟”

این سوال بزرگ به عنوان ما تجربه مداوم تلفات از coronavirus در لاس وگاس, شهر قابل ملاحظه ای در معرض اقتصادی اختلال از شیوع شاید بیشتر از هر بازار دیگر در کشور است.

“لاس وگاس باقی مانده است در میان حداقل متنوع اقتصاد از اندازه آن در ایالات متحده آمریکا امروز می گوید:” جرمی Aguero تحلیلگر اصلی با تجزیه و تحلیل اعمال. “گردشگری سهم بیشتری از جنوب نوادا اقتصاد از تولید خودرو در دیترویت و یا موسیقی است که در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس یا هوافضا است که در سیاتل. تنها نوع واقعا بازار مقایسه است که ما خواهد بود آنچه دولت در واشنگتن ،

“لاس وگاس اقتصاد است و هر دو آسیب پذیر و به احتمال زیاد به طور قابل ملاحظه ای نامتناسب نهفته است.”

با قمار در نوار بسته برای اولین بار پس از نوامبر. 23, 1963 — روز پس از جان اف کندی ترور شد — دره مبارزه جدی ترین تهدید مالی آن تا به حال مواجه شده است.

و آن را فقط به بزرگسالان است که تحت تاثیر قرار.

با مدارس بسته برای آینده قابل پیش بینی touchstone لحظات در زندگی مردم مانند رقص و مراسم فارغ التحصیلی می تواند به حالت تعلیق درآمد.

زمینه سفر, رویدادهای ورزشی و سایر فعالیت های مدرسه شده اند کنار.

لیلی متز 14 سال هشتم کلاس در هاید پارک مدرسه قرار بود برای سفر به هاوایی در پایان ماه مارس برای شرکت در یک مسابقه موسیقی با دانش آموزان دیگر او.

او معلم گیتار تا به حال شده است در تلاش برای رسیدن به این رقابت ها به مدت سه سال.

پس از آنها در نهایت از آن ساخته شده این سفر لغو شد.

“بسیاری از گروه ها نوشت قطعه از موسیقی و تمرین قطعه از موسیقی که مربوط به محیط زیست از هاوایی و در حال حاضر که لغو آن احساس می کند مانند مسائل هیچ چیز دیگر” متز گفت. “ما تمرین که موسیقی برای ماه ها و ماه ها و در حال حاضر آن را فقط رفته است.”

در بالای این اختلال در زندگی روزمره مردم باید برای مقابله با آن در جداسازی فیزیکی.

با میله, باشگاه, سینما و دیگر جمع آوری لکه های بسته و اجتماعی فاصله اقدامات در اثر وجود دارد و نه رسانه ها و نه فرصت برای مردم به روند کارهای اشتراکی.

طلایی شوالیه’ ورود در لاس وگاس بود بسیار مهم در کمک به این شهر گرد هم می آیند در پی Oct. 1 جامعه دادن چیزی به تجمع در اطراف و خدمت به عنوان یک تصادف تعقیب درهم bullhorn برای تقویت غرور مدنی.

وجود دارد هیچ کدام از آن زمانی که مردم می توانند از آن استفاده ترین.

“در بحران های قبلی بسیار اجتماعی فاصله بود خودخواسته” گفت: UNLV استاد روانشناسی Stephen D. Benning که هدایت این دانشگاه را فيزيولوژيكي از احساسات و شخصیت آزمایشگاه. “به استثنای اجازه دهید بگویم 9/11 خاموش کردن خروجی پروازها در حالی که مردم هنوز هم قادر به جمع قادر به به راحتی در حضور دیگران با هم در پیوستن به vigils در عبادت در همه نوع از فعالیت است.

“آنچه این بحران به شمار برای ما یک چالش منحصر به فرد که در آن است که تماس فیزیکی — و یا حداقل این است که حضور فیزیکی — در دسترس نیست,” او گفت:. “برخی از تحقیقات که بیرون از آزمایشگاه نشان می دهد که مردم واقعا احساس بهتر زمانی که دوستان خود را در حال جسمی آنها را لمس و ما در حال حاضر محروم است که پایه تماس فیزیکی از هر کسی اما ما نزدیک خانواده (و) کسانی که با آنها زندگی می کنیم.”

نه تنها همه باید برای انطباق با شیوه جدید زندگی را برای آینده قابل پیش بینی اما آن را تا به حال به انجام تقریبا بلافاصله با عملا هیچ منحنی یادگیری یا زمان برای آماده سازی.

“بخشی از مسئله این است که ما تا به حال به تغییر رفتار ما در یک زمان بسیار محدود قاب — به معنای واقعی کلمه در روز,” دکتر گفت: Vicki D. کلمن یک Vegas مبتنی بر سلامت رفتاری متخصص و نویسنده. “ما می دانیم که آن را به بیش از, اما ما لازم نیست که پایان تاریخ. من فکر می کنم مردم احساس بهتر زمانی که وجود دارد یک چالش یا یک مسئله است و ما می دانیم چه پارامترها هستند. اما ما نمی دانیم که چه پارامترها هستند.”

زندگی را در یک لحظه

در این قمار مکه که در آن همه چیز در مورد شانس گرفتن ناتالیا Badzjo و شوهرش برایان Buechner نورد تاس در یک رویا.

پنج سال پیش هنگامی که هر دو در شبانه صنعت که در آن Badzjo هنوز هم کار می کند به عنوان مدیر توسعه مشتری در Wynn Las Vegas, زن و شوهر افتتاح اولین رستوران بزرگ ب تگزاس, BBQ در هندرسون.

“ما در نهایت در زمان این غول مرحله” Badzjo به یاد می آورد. “این یک خطر بزرگ هرگز یک رستوران قبل از. ما این کار و آن کار می کرد. آن زمان ما در حالی که آن را موفق اما آن وجود دارد.”

این دو را به خوبی به اندازه کافی برای باز کردن یک غربی دره ب بزرگ را در پاییز گذشته.

اما در حالی که خود را اولین رستوران تاسیس شده است به اندازه کافی برای زنده ماندن خاموش Badzjo نگران است در مورد چشم انداز خود را در مکان دوم.

“این فقط یک احساس همه چیز ما خیلی سخت کار کرده, برای, برای بسیاری از سال و فقط در حال محو دور یک شبه” او گفت:. “این واقعا غم انگیز است.”

برایان Saliba شده است کشتی با مشابه احساسات.

کلارک شهرستان مراسم ویژه مدیر نظارت جشنواره مانند رگی در صحرا جاز در پارک و سن جوانمردی نمایشگاه رنسانس. او همچنین تامین تجهیزات مختلف گلشیری در شهر اجرا می شود موسیقی محلی, انتشار, سر و صدا, مجله و عمل ارتقاء شرکت که کتاب کنسرت در سالن های متعدد در سراسر شهر.

“شما شش ماه از 12 ماه در پیشبرد برای ساخت تقویم خود را و مطمئن شوید که شما به اندازه کافی کار خود را به نگه داشتن کارکنان شاغل و تقریبا یک شبه این همه رفت همه جشنواره ها است که ما برنامه ریزی شده تمام باشگاه, حوادث, همه شرکت های بزرگ کار می کنند,” او گفت:. “تلفن نگهداری روشنایی تا مانند یک ماشین شیطان پین بال دزد. کسی تماس بگیرید ” این است که لغو شد. این لغو شده است.’ چه چیزی شما را انجام دهید؟”

این سوالی است که مقدار زیادی از کارگران در اطراف شهر می پرسند.

برای اسحاق ارواین یک متصدی بار شاغل در نیم دوجین مناطق از جمله شوالیه طلایی بازی های کنسرت در پارک تئاتر و ضیافت در ماسه نمایشگاه و مرکز کنوانسیون shutdown آمد و در بدترین زمان. این ماه معمولا شلوغ برای کسانی که در صنعت خدمات با مسابقات NCAA نقشه کشی انبوهی از ورزش bettors و روز سنت پاتریک پر کردن میله در سراسر شهرستان.

“مارس قرار است به من بهترین ماه گفت:” پدر سه, که همچنین نقش در گروه پانک the Happy Campers. “امیدوارم (شوالیه) شد و رفتن به پلی آف که آن را به دنبال مانند ما بودند رفتن به انجام مارس و آوریل نوع مانند صرفه جویی در برای تابستان.”

کارگران پاره وقت خاص ممکن است به ویژه آسیب پذیر به داشتن ساعت قطع اگر نه حذف در دسترس نباشد.

“من واقعا نگران کاهش سطح کارکنان می گوید:” گرگ Danz صاحب Broadacres بازار در شمال لاس وگاس مهم تجاری و فرهنگی hub برای این شهر اسپانیایی جمعیت. “برای من این بسیار غم انگیز است. من گذاشته همه ما بخشی از زمان کارکنان اساسا و امروز من کاهش پرداخت برای همه کارکنان دیگر به طوری که ما می تواند به نگه داشتن آنها را در حقوق و دستمزد و حفظ منافع خود را رفتن است.”

برای کارفرمایان مانند Saliba و Badzjo سخت ترین بخش از این همه تلاش کرده است خود را برای حفظ کارکنان.

“من تا به حال به غیر روحانی کردن تقریبا همه. چیزی که باعث می شود آن را سخت” Saliba گفت. “هیچ یک از این افراد چیزی اشتباه است. ما چیزی نمی اشتباه. گروههای کاری نمی کند اشتباه است. اما در عین حال همه در سراسر هیئت مدیره به طور یک جانبه است و برای آن پرداخت.”

Badzjo در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن چیزهای در حال اجرا به طوری که او می تواند نگه داشتن به عنوان بسیاری از 44 کارگران به عنوان امکان پذیر است. او حتی در ساخت مواد غذایی تحویل خودش.

“من در تلاش به عنوان سخت به عنوان من می تواند به باز بماند حداقل برای وانت و تحویل” او گفت:. “بدیهی است که ما در حال ساخت هر گونه پول در حال حاضر. هر روز ما در حال باز ما در از دست دادن. اما هر یک از کارکنان ما التماس به باز بماند چرا که آنها دیگر هیچ منبع درآمد و آنها نیاز به قرار دادن مواد غذایی بر روی میز خود را بیش از حد.

“این سخت است” او ادامه داد: “از آنجا که هر روز آنها با امید در چشمان خود را مانند ‘می توانید ما را از طریق این؟’ “

پیش بینی پیش بینی

آن را به طول انجامید 12,914 روز و زمانی که خط به پایان رسید, آن را در زمان اندازه گیری بابی کینگستون صدای با آن است.

جانباز نوازنده مالک S ‘N’ S سالن و یک افتخار مردی که دوست ندارد تا گفته شود چه چیزی برای انجام با کسب و کار خود را تمام فشرده در زیر یک کلاه کابوی کینگستون صحبت با یک بیت از یک سوهان شنبه بعد از ظهر ساعت قبل از اینکه زندگی خود را تغییر دهید — شاید به طور موقت شاید برای همیشه لطفا برای.

“من انجام داده ام بسیار صحبت کردن پس از انجام جمعه و شنبه در صحبت کردن به ساعت اندکی از صبح به نگه داشتن کسب و کار رفتن” او گفت:, خیانت کمی خستگی با وجود این شرایط “در تلاش برای اطمینان بخشیدن به مشتریان است که ما در حال انجام همه چیز را که ما می توانید به مطمئن شوید که آنها سالم باقی می ماند.”

او خستگی ناپذیر تلاش خواهد بود بیهوده. مدت کوتاهی پس از کینگستون صحبت در سه شنبه رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak توصیه می شود که همه کسب و کارهای غیر ضروری بود توقیف با توجه به coronavirus نگرانی که به معنای سالن را درب خواهد بود بسته — چیزی که آنها هرگز قبل بوده است نه برای یک دقیقه پس Nov. 1, 1984 زمانی که اولین آبجو ریخته بود.

کینگستون و دیگر کسب و کار کوچک صاحبان مانند او هستند منینگ خط مقدم مبارزه برای بقا.

“یک محل کوچک مثل من به راحتی وارده از $10,000 در هفته ارزش سربار,” او توضیح داد. “من نمی دانم هر کس دیگری راه رفتن در اطراف که می توانید فقط با پرداخت 10 ، 000 دلار از جیب خود یک هفته به انجام هیچ چیز نیست. ما معیشت است در معرض خطر است،”

و وجود دارد هیچ گفتن که این خطر به پایان خواهد رسید و آنچه نهایی تاثیر در این شهرستان خواهد بود.

“بله, ما در حال اجرا تعدادی از مدل” تحلیل کاربردی’ Aguero گفت. “بله, ما در حال نگاه کردن به تعدادی از جایگزین های, اما ما نمی دانیم که چه چیزی این است و بنابراین اندازه گیری چه مدت آن را به آخرین چیزی است که از یک کار Sisyphean.”

هنگامی که همه چیز را دریافت و در حال اجرا دوباره چند انتظار فوری جستن به عقب.

ارواین امیدوار به بازگشت در محل کار در تابستان در آخرین, است که او فصل آهسته اما او انتظار ضیافت صنعت به آمار شرکت های بزرگ با کاهش بودجه منجر به کمتر کار می کنند.

وقتی که می آید برای زندگی, سرگرمی, گرفتن نشان می دهد به عقب در جاده ها می تواند زمان را با توجه به پشتیبانی از نصب یک تور.

“شما رو به فکر می کنم بسیاری از تورهای انجام شده شش ماه پیش پس شما دنبال آن هستید در شش تا 12 ماه تاثیر بر صنعت ما” Saliba گفت. “مشکل دیگر شما در حال رفتن به در حال حاضر شما در حال رفتن به تکمیل بیش از حد در بازار از آنجا که همه در حال حرکت به ماه سپتامبر است.”

کینگستون معتقد است که نوار خود را بازگشایی در برخی از نقطه, هر چند او ترس هر کس نمی خواهد زنده ماندن خاموش کردن.

“ما در حال رفتن را از طریق این به نوعی برخی از راه. اکثر کسب و کارهای غیر ضروری را,” او گفت:. “اما برای سالن های کوچکتر آن را بسیار به چالش کشیدن از منظر مالی و یک طرح کسب و کار چشم انداز آن را به کار. چیزهایی مانند این را فقط کسانی که چالش های به طور فزاینده ای مشکل تر است. فرصت های زمانی که آنها از بین برود و نه همه آنها در حال رفتن به آمده است.”

تا آن زمان او هیچ وقت افسوس وضعیت خود را.

محل کار خود را ممکن است توقیف اما کار خود را به سختی انجام می شود.

“من تبدیل به یک گارد امنیتی به طوری که هیچ کس looti جای من,” او گفت:. “من ممکن است زندگی در زین ‘N’ اسپرز سالن برای که می داند چگونه بسیاری از ماه” او دست هایش را در یک بیت از چوبه دار طنز. “حداقل من می دانم که من به اندازه کافی به نوشیدن.”

تماس Jason Bracelin در [email protected] یا 702-383-0476. Follow @Startswithanx در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im